Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunun en geyiq diyalogları

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

O değil oyuna girmeye korkuom Sesha_Human yeni GM affetmez.Aksamki savasın tekrarı 1 hafta boyunca olcakmıs bu arada gece 11,5 tan 1,5 a kadar.Aksam orclar sole bir farkla yendı. Orc's : 1150 - Humans : 2785 gibi :D ben girmem boyle dandik haritalara :P[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_OnLy (Leader)
NP : 29xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

eheeheheheh APP savaşı Bitse.Diez'e restart gelse.Benım anlamadıgım ares te oynarken cz de party bug die bişi gormemıstım.Bu diez de zırt pırt bu olay var :)[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

ISTHAR DEMİŞ Kİ :
Kapa ceneni ya bir şey ispat etmiyorsun İşte kimseyi suclayamazsın Gelir SS koyarsın gosterırsın.Yazılarla bir sey ispat edemezsin ve Bizi rahat bırak biz bir aileyiz.Senide aramızda gormek ıstemıyoruz.Bye bye.

KAPA CENENI BAS GIT SURDAN UKALA SEY.O ADAM O MANADA MI YAPMIS BAK ASLANLAR GIBI GITMIS SS INI KOYMUS.KONUSMA ARTIK SU FORUMLARDA KITLEYIN SURAYI YA MURTAZA YADA FATIHKARACA NEREDESINIZ BIR CEKI DUZEN VERIN SURAYA YA KONUSTURMAYIN BOYLELERINI.

hadi oradan köpek herif bak kafamı bozma alırım aklını sabaha kadar üzerinden ordu geçirtirim sonra burda özür ile yazılar yazarsın seni gidi it herif seni eşşek herif

Not : Fatih adamı sen uyar bak kafam bozulursa herife nasıl bela sararım biliyorsun dünyaya geldiğine pişman olur kısaca ona diyorumki dünyada uğraşılmayacak bir bela varsa o da benim aklını topla yoksa toplamasını bilirim

ALIN SİZE KOMEDİ... zuhahah[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

Sövmek ne demek ya :D Ben bilmez keko Türkce Konusun ne o sövmek :D eheuheuh Yanlıs anlarlar sımdı beni Sövmek = Küfür

NOT : Maksat geyik olsun :D

HOOD DM PARTY ISTIYORUM ITEM LAZIM POT ALMAYA PARAM YOK :D[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

kendini bilmez biri demişki

ISTHAR DEMİŞ Kİ :
Kapa ceneni ya bir şey ispat etmiyorsun İşte kimseyi suclayamazsın Gelir SS koyarsın gosterırsın.Yazılarla bir sey ispat edemezsin ve Bizi rahat bırak biz bir aileyiz.Senide aramızda gormek ıstemıyoruz.Bye bye.

KAPA CENENI BAS GIT SURDAN UKALA SEY.O ADAM O MANADA MI YAPMIS BAK ASLANLAR GIBI GITMIS SS INI KOYMUS.KONUSMA ARTIK SU FORUMLARDA KITLEYIN SURAYI YA MURTAZA YADA FATIHKARACA NEREDESINIZ BIR CEKI DUZEN VERIN SURAYA YA KONUSTURMAYIN BOYLELERINI.

hadi oradan köpek herif bak kafamı bozma alırım aklını sabaha kadar üzerinden ordu geçirtirim sonra burda özür ile yazılar yazarsın seni gidi it herif seni eşşek herif

Not : Fatih adamı sen uyar bak kafam bozulursa herife nasıl bela sararım biliyorsun dünyaya geldiğine pişman olur kısaca ona diyorumki dünyada uğraşılmayacak bir bela varsa o da benim aklını topla yoksa toplamasını bilirim

ALIN SİZE KOMEDİ... zuhahah[ signature ][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin

Bende diyorumki
bana bak kiminle dans ettiğini bilmiyorsun öyle şeyler açarsınki başına yeminle ölmek için yalvarırsın kim olduğumu önce bi soruştur sonra havla ne olduğumu çoğu kişiye kanıtladım ha bir eksik ha bir fazla
Sosyal ağlarda paylaş

ya defol git allahımın eşşeği lan seni nerden gönderdiler huzurumuzu kaçırmak için git lvl kas defol git bu forumdan ŞEREFSIZIN BURDA ISI YOK (shadowfax sen alınma eşşek falan dedim ama :) )[ signature ][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61

bana bak serefsiz deme senin a.... ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...