Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunun en geyiq diyalogları

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

said:
blessed_war, 19 Temmuz 2005 01:16 tarihinde demiş ki:
diezde buffer ım burdakı comezlerın cok degısık buff isteme yontemlerı war ... biri gelır more lıfe pls biri gelır extasy pls ama biri gelıp ole bisi soledıkı hala unutamıorm ( tabiki turk )
- Enerji kutumu genıslet....
Tabi bunun ustune soylecek laf yok .. kral cumleler.. gRRrr
Ben- what ?

enerji kutumu genişletirmisin KABZA abii... zırhımıda büyütürmüsün KABZA abii... :D:D:D

Bende bişi anlatıyım bari...eslantda apos slot 1 e giderken bladelerin arasında yatan birini gördüm...pm attım rez lazımmı diye sordum...adamda tamam dedi....neyse ben bi arkadaşın rezzle oyuna girdim güçbela o lagda 1510983518701 kere dc olarak...Sonra adamla aramda geçen konuşma..
Ben-geliyorum... bekle
xxx-sen şimdi gelemezsin sana swift veriyim mi??
Ben-ölüsün sen veremezsin...
xxx-haa dooru :D:D

sonra adamı dirilttim allahtan taşı varmış ama adam kımıldamıyo yerinden yanıp sönüyo bladelerin arasında...

ben-çekil ordan birazdan sana vurucaklar
xxx-bende onlara vururum öldürürüm (ben burda ağlıyorum :D)
ben-yaa delimisin çekill

Ve tam bu anda adam yere serilir...
ben-al işte....gördün mü??
xxx-habersiz vurdu heyvan....

Bu andan sonra pmi blocklamama rağmen normal chatden baarıyodu

xxx-Gel lan buraya bi daha dirilt ama önce taş verr
xxx-Dur lannnn kaçmaaa... korkma sana vurmazlarrrrr

İşte koda hergün başınıza gelebilecek bişey... :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

bişey daha aklıma geldi.. aklıma geldikçe hala gülüyorum...
Bufferla oynarken bi ara harpydeyim... bi tane adamdan pm geldi ve konuşma şöyle devam etti....
xxx-slm
ben-a.s
xxx-abi bana şovalyeden verirmisin??
ben-ne ?? anlamadım:S
xxx-abi yaa şovalye diyorum.. yani demin verdin...
ben-(sırtımdaki pelerinden bahsediyor sanarak) onun için bizim clana gelmen lazım onu sana veremiyorum...
xxx-abi sadece sizin clan mı yapıyor onu??
ben-hayır başka clanlarda var onlarada girince oluyor...
xxx-abi o zmn demin nasıl verdin??
ben- yaa ne yi verdim sana???
xxx abi o adamı verdin işte yaa...
xxx-sende pek noobmuşsun be daha ne verdiğini bilmiyon :D
ben-(burda çileden çıkarak sandalyemi kırmaya çalışırken) yaa kardeşim ne istiyosun sen yaa???
xxx-neyse boşver zaten sevmedim partyi hiç exp alamıyorum..
(bahsettiği party tam randıman bir harpy...)
ben-iyi tamam....

sonra adam bi daha pm attı...
xxx-bak abi verdi hem bunun kafasında şimşekler çakıyo çok güzel...
ben-hönk??
xxx-valla bide üstünde 300ac yazıyo çok güçlü bu yaa çok iyi vuruyorum artık...
ben-Blocked...

Adamın bana o kadar zamandır anlatmaya çalıştıgı şey 200ac de ki şovalye resmiymiş.... bende pek bi noobum anlamadım yaww :D

Ne diyelim... türk insanını seviyorum :)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darth, 19 Temmuz 2005 20:07 tarihinde demiş ki:
tamam demem ama yaptıkları başka ne olabilirki

cahillik... bilmişlik taslamak... kendini bişey sanmak... ve en başta tabiiki ingilizce bilmemek :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 06 Temmuz 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
Bu parti olayından bezmiş bir resser'ın hikayesidir!
Bayan bi resser geldi geçen gün. Party pls diye ağlıyo resmen. Herkes de resser biz napak diyo almıyo adamı. Resser birden dedi ki :"boş beklemem size striptiz yaparım". Ordan birisi yap beğenirsek alak dedi. Resser başladı armoru tek tek çıkarmaya :D

AUAUUAUAUAUAUUAUAUAUAUA AUAUAUUAUA VE DE AUAUAUAU
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 11 Temmuz 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
Hahaha. Bunu görünce eski muhabbetleri hatırladım. Bir keresinde canım sıkıldı Apos dönmekten. Gittim eslant'a Merchant açıp cafedeki arkadaşlarla muhabbet edecem. Bir baktım birisi gem satıyor. 100k gibi bir fiyat koymuş. Aldım bende hemen. (1 gem 1 gemdir :D) Sonra pazar açarken geyik olsun diye gemi koydum en başa. Fiyat 1.5M Yazı olarakta "CHITIN GUARANTIED GEM OVER HERE" yazdım. adamın biri geldi. Baktı baktı. Biraz sonra pm geldi aynen şu şekil:
Adam: hi
Ben: hi
Adam: eeee....pffff. Turk?
Ben: Turk Turk söyle bir şey aradın galiba?
Adam: Ya bu gem hakkaten Chitin çıakrtıyor mu?
Ben: Tabi kesin çıkartır. Bunlar Gemin en üst katından çıkıyor çok zor bulunuyor.
Adam: Hadi yaa. Alıyorum ben bunu o zaman.
Adam aldı gemi gitti. Kafedekilerle biz "Hohohohaha yedi lan ahuh valla aldı adam" modunda kopmakla meşguluz. Ben Moradon'a gidecem adamı bulup parayı verecem. Girdik Gateden Disc falan bi 5 dakika geçti. Moradon'da buldum adamı.
Ben: Baksana bi.
Adam: Abi Allah razı olsun ya Rogue Chitin Pauldron çıktı sattım 5m param var sağolasın.
Adam: Abi oradamısın?
Biz o arada ekran başında 5 kişi yerlerdeyiz resmen. Adama hakkaten chitin çıkmış gemden.
Adam: Abi bundan gene çıakrsa 3 tane alacam bulursan haber ver. Listeye ekledim seni hadi Bye.

Abi msjı gördüm koptum ya bu kadarmı olur aq ya auauauauua
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün cypherda manner kasıom civcivin biri öldü smilodonların orda pianada.Pm geldi abi nerdesiniz diye
Bende dedim gel smilodonların oraya Bİ 2 dakka sonra aynı cocuk: abi bulaıom siizi kayboldum nası gelcem oraya dedi
Bende atla bi taksi ye smilodonda in dedim
Sonradan baya komik geldi sinirle söyledğm bu söz:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DELIDUMRUL, 21 Temmuz 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
size 3 geyik anlatacam birini armas2 arkadaşım benim ekrandan gördüğü geyiği yazmış zaten bknz sayfa 2

beramus yeni açıldı : kimsenin gücü aposa yetmiyo herkes deru dönüyo deru için uruk çekenler var bizde bi gün partiyi kurduk deru bekliyoz bi parti var dağılmıyo dedik biraz vakit geçirelim saklanbaç oynayalım dedik ben derunu kuleye yumdum millet saklandı 1.15 dakkika bunu yaptık deruyu dönenler kafayı yemişti gülmekten

2. apos dönüyoruz elemanlarla 8 kişide başka başka clanlardan gelip parti isteyenlere clan parti sorryy diyip gönderiyorduk bu böle 4 saat sürdü en sonunda biri gelip bende sizin alyyniz olmak istiyom dedi

Esland da saklambaç oyunu ayarlayacaz hoodstara söyledim o da gelecek clandakiler falan saklambaç oynayacaz. :D Kuralları hazırladım. Sadece oyuna geri dönmem için ağustos 20 yi beklemek kaldı.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

Emirsel tadında bir geyiq

a-Ver.
b-Ne
a-buff
b-ok

x-Swift plz
y-bi sn
Tam vericekken bir beni tp eder verdim sanırım.
Adamdan bi daha pm gelir.
x-Abi bişey sorabilirmiyim ?
x-Sorimmi ?
y-Sor..
x-Abi sizde swift tükeniyor mu ?
y-Yooo ne alaka kandırmıslar seni ehaha
x-Abi o zaman nie swift vermedin ?
y-nea!? nassı ? ha ok... pardon ya
Sen git bide dalga geç adamla

Diezde ilk haftalar ilk defa 40 olmalar bi yerlerden birilerinden tüyo almalar falan fire mage iken aposa girmeye çalışırken adam uyardı sana olmaz bura sen harpy yapacan falan die yardımcı oldu
Neyse biz takılıoz ash dts allah ne verdiyse bi gün gene party lideriyim lan diom biraz beklein az sonra çekicem önce bi bakim şu harpyler nerde olay aynen şöyle gelişti
Ha bide elim klavyede herşyi rapor ediorum.
Nosferat:Yaw nerde şu harpyler bi kere göremedim daha
Party-ses yok...
Nosferat:aaaaa karlı alan ilk defa görüom...
Party-ses yok...
Nosferat:aaaa ne ilginç yerler acaba bu harpy ler nerde daha önce burdan hiç gitmemiştim.
Party-tp plz(adamlar tp beklio hala)
Nosferat-Yok abi kesin görcem bu harpyleri
O sırada s2. harpy slotunun ordaki urukları geçmişimdir.
Kamera uruklara dönüktür ve kamera çevirildiğine önümde kocaman uçan memeli bi heyvan duruodu tıkladım üstüne sonra şu
Nosferat-AAA HARPY
Nosferat killed by harpy İd:328942
Nosferat-AAA öldüm.
Party-hala daha ses yok
Millet zaten tanıdık herhalde bırakalım kafasına göre takılsın dediler.[signature][hline]Falan filan işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Biz kafece Arenada saklambaç oynamıştık. Ebe olan bilgisayardan uzaklaştırılıyor diğerleri kaçıyor bir yerlere. Sonra ebe ararken ortaya koşuyor herkes. Yolda ölürsen yakalanıorsun. Sonra ebe seçimi için bir dövüşüyor kaybedenler. Ben Priest olduğum için her dövüşten sonra ebe olmuştum. Ama mekandaki orcları gaza getirip wariora saldırttığım için sonlara doğru hiç kaybetmedim :D Eğlenceli oluyor baya. Bir kerede Elmorad bölgesinin tamamı üzerine kurulu bir saklambaç denedik. Bir arkadaş Atilla'ya denk gelip geberene kadar bayaaa uzun bir oyun oldu :P[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

bu da benden
diez server ında oynuyoz. bi gün arkadas cz ye gitmeye karar verdi. tabi üzerindeki parayla beraber. tek başına dolaşırken tankk diye bi eleman geldi kesti.haliyle parasının yarısı(3m) gitti.sonra o arkadas ismini vermicem(adının baş harfi maximilanus) uzun bi zaman gitmedi cz ye.sonra winriwervin diye bi arkadasın gazına geldi.tekrar girdi czye 4 kişi xp parti yapıyolar.bende yanlarında oturdum seyrediyorum. uzaktan biri göründü. winriwer atladı hemen aha birini yakaladık keselim diye.ben baktım bayağ sağlam birine benziyor ve hiçte yabancı gelimiyor.gelen yine tankk. dedim olum max kaçın çabuk bu sizi yakaldı siz onu değil.tabi winriwer keseriz bişiy olmaz dedi. neyse daldılar adama .tank bunların hepsini kesti.sonra baktık bizim max cz ye girerken yine parayı üstünde unutmuş(3m). tabi cafedekiler olduğu gibi yerlerde.
sonra bizim max bombayı patlattı.neyse yinede yabancıya gitmedi diye..[signature][hline]cinsiz_hoca olur mu?????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...