Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanal D'nin Çirkefliği

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Bir akşam Kanal D haberi izlerken saçma sapan bir haber(?) gördüm. Bunlar Kurtlar Vadisi'ni kötülüyordu. "Mafya dizileri çocukları zehirlemeye devam ediyor" falan gibi uydurma şeyler,tamamen karalama amaçlı. Neden? Show Tv'de çünkü Kurtlar Vadisi. Acayip Raiting alıyor. Sonra bu tarz haberleri Kanal D'nin her haberinde görmeye başladım nerdeyse. Kurtlar Vadisini izlemem ama,sinirledim Kanal D'ye. Şimdi, Kanal D Kurtlar Vadisini almış :) Reklamlarını falan yapıp duruyor haberlerde.
İnsanımız nekadar basit olabiliyor. Koskoca bir kanal olsa bile...[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

ntvdeki kadro gerçekten birikim sahibi insanlar.

bu şekilde yavan şeylere şahit olmuyorsunuz. ki kanald de büyük ihtimalle her iki eyleminde de hitap ettiği kitleye amaçladığı şekilde ulaşmışdır.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıyetten, ShowTV nin haberlerini izlemek insana işkence gibi bişey. Haberden çok dram var ortada.
Malesef yayın konusunda NTV kalitesine ulaşabilmiş kanalımız yok.
[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player

[Bu mesaj toggie tarafından 16 Temmuz 2005 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 16 Temmuz 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
Ayrıyetten, ShowTV nin haberlerini izlemek insana işkence gibi bişey. Haberden çok dram var ortada.

harbiden ya ,mesela ''annesini babası bıçaklarken gören küçüç ahmet ne yaptı'' böyle gizem falan yaratmaya öalışıyorlar ya bitiyorum...[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing
Sosyal ağlarda paylaş

her kesime hitap etmek diye buna deniyo heralde :) kanal d de yayınlanan Zaga da da okan bayulgen 1 saat evlendirme programlarını elestiriyodu hatta bu yıl kendi kanalların da ki programla 1 saat dalga geciyodu :) hic kimsede bisi napiyosun sen demedi adama..
Sosyal ağlarda paylaş

Her zmnki gibi ilginc. :)
Sadece Kanal D nin Kurtlar Vadisi adlı dizinin ratingini dusurmek isteyen kanalların baasında geldigini biliorum..
Az evvel EFSANE DİZİ KURTLAR VADİSİ YENİ BOLUMLERIYLE KANAL D de haberini izledim..LoL[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Kanal D, Show, ATV vs... Acmayın bile bence bu kanalları, gecip gidin. Televizyon dedigin sey film icindir, haber icindir, dizi icindir, mac icindir ama propaganda icin degildir reyting icin degildir. Maalesef gunumuzde turk medyası olayı tamamen reytingle propagandaya cekiyor. Bu da iyi bi ornek olmus iste bu duruma.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 16 Temmuz 2005 17:01 tarihinde demiş ki:
Televizyon kanallarından bi trt'ye bi de ntv'ye güveneceksin. Gerisi yalan.

yok abi bence sadece ntv

trt sansürün en hızlı işlediği kanal[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yeni moda basladı aynı programın extrası baslıyo 5 dk sora neden ? farklı program olsun bolece daha fazla reklam sokabilelim bence kanal d deil sadece alayı çirkef.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar aşağı yukarı bunların hepsi aynı. Boşuna tartışmaya gerek yok. Şimdi D çirkefte diğerleri değil mi? Güzel olan 3-4 kanal var okadar. Benim sinema ve dizi anlamında beğendiğim 2 kanalr var. Biri trt diğeride CNBC-e. Diğer kanallar yeni sinema filimlerini verdiğinde hiç izlemem. Nedeniyse basit okadar çok reklam veriyorlarki filimden kopuyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...