Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beetlejuice

2pac

Öne çıkan mesajlar

süepr film beter böcek.

hatta bu filmin sonundaki müziği yıllar sonra bizde ki grup vitamin yeniden yorumlamıştı

"ellere var da bize yok mi?" :-)[signature][hline]Star Wars Galaxies
Eclipse-Khas'bin Qebex
Long Live Emperor...

Bunu yazan tosun, Force sizinle olsun

[Bu mesaj khas tarafından 16 Temmuz 2005 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çocukluk kahramanımdır beterböcek :) Ben de bayılırdım çizgifilmine ama filmi ayrı bi güzel. Şarkı da Harry Belafonte'den Calipso. Filmin sonunda şarkı eşliğinde danseden futbol takımı harikaydı heheh[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Film tam ama boyle ailecek ızlenılecek guzel fılmlerden bide sey wardı fılmde hanı boyle eve baskaları gelıyo bızım ana kahraman yukarda duvar felan war(tam hatırlamıom) sonra o maket gıbı yere gelıyodu fln cok guzel fılmdı kac senedır ızlemıom hala aklımda ama[signature][hline]Self control;
Breaks down..!!
Hemesus
Sosyal ağlarda paylaş

Harika bir film ve klasik olmuş artık.

Halada izlenir.

Kız sonunda uçarken çalan şarkı neydi ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

cok kaliteli bir film'di cokta hoşuma gitmişti hatta bulursam şimdi izlerim gene :)[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Devrimciler Ölür ama Devrimler Durmaz Yürür...
Devrim bir efsane,Özgürlük bir Ütopya DEĞİL!
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem ötesi dehşet bir şeydi yaa :) yani her çıktığında sıkılmadan izlerim onu tekrar tekrar hatta digiturk te yayınlanıyordu ilk önce ngilizce izliyordum sonra hemen türkçesini ehehe gerçi türkçesi hiç hoş gelmiyordu ingilizceden sorna :D[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 16 Temmuz 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
yahu çok korkunçtu be , yılan oluyo , böcek yiyo filan.küçükken korkardım ben izleyemezdim.

aynen hehe.

hele bi sahne vardı, mezarından çıkıyordu beterböcek, abimle bakışır, delikanlılığa leke sürdürmemek için izlemeye devam ederdik gerilime rağmen :P

lakin hatırlarsanız hayvan mezarlığı vardı, s.kingin roman uyarlaması, ilk defa sanırım o filmde kapatalım artık geç oldu demiştik ehehe.
güzel günlerdi tabii.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...