Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign v5.0 Campaign Journal

Grudge

Öne çıkan mesajlar

yok yaw
eyüpde bişey yok da
gece eve dönüş saatinde trende laptop taşımak pek sağlıklı diil. ayrıca bizim evin burası bi miktar daha tehlikeli belli bi saatten sonra...[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider
Sosyal ağlarda paylaş

peki grudge
abi benim acele ameliyat olmam gerekio yoksa yarin hayatimin baharinda olecem sadece senin laptop a yukleyecegimiz bi medikal programla ameliyat olabilirim ve o kadar manyagimki oyunu oynaditan sonra ameliyat olucam ok lutfen getir laptop u boylece canini benim icin tehlikeye atacaksin....

alla alla madem hayatini riske atmak istemiosun nie getiriim mi die soruosun be adam[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

XP durumu
Ealon-Moraad: 3175
Esad: 3337
Ariel: 4087

karakterlerin kişisel olarak yaptıkları şeyler de gerektiği gibi göz önüne alındı...
tacharimler okadar da çok bişey vermiyolar xp 16 kişi arasında bölüştürüldüğü için...[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 09 Ocak 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şşt
hüoop
uyuyo musunuz? nerde campaign report?
ben boş duruyo muyum?
durmuyorum
bakın çizim bile yapıyorum arada...

[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 11 Ocak 2005 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

item ve xp cimriliğinden dolayı grudge ı protesto ettim yazmadım :-P (şu an maç seyrediyom bitince yazarım)

harbi ama 250 xp için değmezmiş...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

allah allah. ne lan taş attın da kolun mu yoruldu olm 250 xp diyosun... hayretler olsun. bütün modronların xpsini alsaydık keşke de hayata küsseydin sen. ehuhu.[signature][hline] Ne sen, Ne ben, Ne de hüsnünde toplanan bu mesa,
Ne de alam-fikre bir mersa, Olan bu mai deniz
Melali anlamayan nesle aşina değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sigile geldiğimizden beri 4. gün:

1 gün önce durdurmaya çalıştığın şeyi 1 gün sonra yoluna devam etmesi için korumak ne kadar mantıklıdır?

Modron ordusu Kasabaya iyice yaklaşmıştı. Kasabanın 1. kısmı boşaltılmıştı 2. kısım arım yamalak 3. kısım ise çoğunlukla doluydu. Orduyu bekliyorduk.

Ordu geldiğinde kapıya kurduğumu barikat onları pek oyalayamadı. Cauldronborn orduyu karşıladı e oranın lideri olarak durmalarını emretti. İşin garip yanı ordu bir anda durdu. Birden karşısında 2 tane dev gibi robotumsu yaratık çıktı. Cauldronborn u yollarlını kesmekle suçladılar ve yollarından çekilmesini istediler. Cauldronborn dediklerini yapmayınca kendini bir binaya doğru fırlatılırken buldu. Moraad hemen yetişip onu iyileştirmese orada can verecekti.
Ordu ilerlemeye başlamıştı. İlk bölgenin sonuna kadar düm düz ilerlediler. İlk bölgeni sonunda 3 e ayrıldılar. 2 ve 3.bölgede de 3 e ayrılıp toplam 3 defa 3 e ayrılmış oldular.Tabi onların önünden gidip evleri boşaltmak bize düştü. Onları durdurmaya çalışanları veya kandırmaya çalışanları acımadan öldürüp yolarına çıkan her şeyi yıkarak yürümeye devam ettiler. Sonunda fazla kayıp vermeden yollarını temizlemiş olduk. Bütün ordunun geçişi yaklaşık 20 saat sürecekti.

Cauldronborn yaralı odluğu için zaten vekaleten tuttuğu şehir yönetimini temsili olan yüzükle birlikte moraad a verdi. Sorun şu ki moraad yemininden dolayı hiçbir şey taşıyamıyordu. Yüzüğü ben alıp taktım ve dışarıdaki halka yardım etmeye çalışmaya başladım. Benim yerime moraad konuşuyordu. Öyle karar vermiştik. Biraz kafa karıştırıcı oluyordu ama en azından başarılıydık.Moraad ın garip atamaları da oluyordu. Tabi ariel gelip dalga geçene kadar. Gelip ortalığı iyice karıştırdı ve gitti. Bende böyle olmayacağını anlayıp yüzüğü oradaki en yüksek rütbeli askere teslim edip uyumaya gittim. Cidden ihtiyacım olan tek şey…

1000 altın mı? Uyurken birilerinin 1000 altın dediğini duyar gibi oldum. Uyandığımda Ariel yoktu diğerlerine sorduğumda. Ben uyurken bir savaşçı gelip bir görev için yardım istemiş karşılığında 1000 altın verecekmiş Görevde modron ordusuna eskortluk etmekmiş. Ariel bu görev için gitmiş. Paraya ihtiyacım vardı hem diğerlerinden aldığım paralarla buradaydım. Kendi paramı kazanmam gerekiyordu. Ayrıca 20bin modrona ekortluk etmek çok zor olamazdı…

Modronlarla birlikte gate ten geçip gatetown a girdim. Biraz olayı araştırınca ahırda ariel i de buldum. Ata binmeyi öğreniyordu. Sonra görevi öğrendim. Tacherim şövalyeleri adlı bir grup modronları kaçırıp onların üzerlerinde deneyler yapıp farklı bir şey yaratmaya çalışıyormuş. Bizim amacımız ise onları engellemekmiş.

Birkaç saat sonra yaklaşık 300 paralı asker toplandık. Uçan atlara (pegasus) binen savaşçılar (paladin) havada duran bir kaleden aşağıya süzülerek yanımız indiler. (o atlardan birini kullanmayı isterdim)
Bizi 6 şarlı gruplara ayırdılar . 500metre aralıklarla ordunun yanından ilerleyecektik. Her gruba bir borazan verdiler acil durumlarda çalmamız için. 8 saat yolculuk edip 4 saat dinlenecektik böylece hem ordunun hızına ayak uydurup hem de dinlenecektik.

İlk gece kamp ateşinin etrafında otururken borazan sesi ile irkildik. Sesin geldiği tarafa koştuğumuzda sadece cesetlerle karşılaştık. İlerde onları öldüren atlılar kaçıp karanlıkta kayboldular. Cesetlerden bazılarının boyunlarında diş izleri vardı. Sabah pegasus sahibi paladinlere bu durumu sorduk. Bize köpeklerden bahsettiler. Saldıranların yanında köpekleri varmış ve bu köpeklerin ulumaları modronları dahi korkutabiliyormuş. Tabi son derece de saldırganlarmış.

Ertesi günün akşamı gene bir saldırı için bekliyorduk. Gene saldırdılar Bu sefer her taraftan borazan sesi geliyordu. Biz geriye doğru gidip kaçarlarsa önlerine çıkmayı düşündük. Oraya yaklaştığımızda havada 6 tane uçan köpek ve yerde 20 ye yakın atlı savaşçı vardı. Bir at arabasını koruyorlardı. O sırada pegasus lardan biri gelip köpeklere saldırdı. Ne yazık ki paladin o yükseklikten yere çakıldı. Köpekler dönüp bize saldıramaya başladılar. Daha önce grupta bir savaş taktiği hazırlamıştık ariel kime büyü atarsa grupta ona crossbow atışı yapacaktı. Ariel köpeklere büyülü saldırılarından yapmaya başladı peşinden diğerleri de okluyorlardı. Ben ise sadece izlemekle yetiniyordum. Nişancılığım berbattır okların boşa gitmesini istemezdim.
Ne olduysa o anda oldu ve köpekler ulumaya başladı. Kendime geldiğimde oradan 100 lerce metre uzaktaydım. Aslan bir anda kediye dönüşmüştü sanki. Sırf ben kaçmamıştım oradaki herkes modronlar dahil bir yerlere kaçmışlardı. Tekrar yanlarına koştuğumda bir kaçan kaçmış ölen ölmüştü. Ariel de farklı bir tarafa kaçmıştı.
Sabah gene paladinlerle durum değerlendirmesi yaptık. 200 kişiye düşmüştük ve çoğunluğun morali çok düşüktü herkes bu işi bırakmayı düşünüyordu sadece birkaç deli intikam almayı düşünüyordu. Ben ise düşmanı yenmek için taktikler düşünüyordum. Ariel ise gene gözünü kan bürümüş saçma sapan taktiklerle saldırılar planlıyordu. Savaş konus
Sosyal ağlarda paylaş

BÖHÜÜÜÜEEEEHHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÜHÜÜÜÜÜÜEEEEEEEEEEEEEEEEEEEÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜEEEEE
NEEEIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:([signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

zırlamayın abi
niyesini söyledim
dersler bitti demiştim ayrıca okul bitti diil. salı günü teslim etmem gereken eşşek kadar ödevim var.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
Sosyal ağlarda paylaş

pazar günü bayram biliyosunuz. benim için bi problem yok. hatta mümkünse iki hafta üst üste oyunu ertelemeyelim derim. fekat oyun oynadığımız mekan müsait midir? müsaitse bile oyuncular ne alemdedir? nedir?

bi de bi aksilik olmazsa bu çarşamba jaan ve genjuroya tacharim olayının devamını oynatabilirim. kadıköyde, zeusta ya da küpte falan oynarız. ya da daha başka biyerde...[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 16 Ocak 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...