Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gilberto Silva'nın Fener Aşkı

Theo

Öne çıkan mesajlar

Gilberto Silva'nın Fenerbahçe aşkı!

Gilberto Silva, F.Bahçe'ye gelmek için çırpınıyor. Brezilya'nın şampiyon olduğu Konfederasyon Kupası maçlarından sonra tatile çıkan Gilberto, teknik direktör Arsene Wenger ve kulübü Arsenal'e rest çekti. Fenerbahçe'den çok cazip bir teklif aldığını doğrulayan Sambacı, yeni sezonda Arsenal'de kalmak istemediğini belirtti. Wenger'e adeta ateş püsküren Gilberto Silva, "Yedek kalmaktan bıktım. Artık sürekli oynayacağım bir takımın formasını giymek istiyorum" dedi.

Alex İle Görüştü

Patrick Vieira'nın yedeği olduğunun altını çizen Gilberto, "O varken benim bu takıma girmem çok zor. Türkiye'den cazip bir teklif aldım. Bunu değerlendirmek istiyorum" diyerek rotasını Fenerbahçe'ye çevirdi. Öte yandan Türkiye'ye gelişini erteleyen Alex'in Sao Paulo'ya geçerek Gilberto Silva ile görüştüğü, Fenerbahçe ve İstanbul hakkında bilgi verdiği öğrenildi. Yönetici Hakan Bilal Kutlualp'in, birkaç gün içinde İngiltere'ye giderek Silva için Arsenal'le masaya oturacağı belirtildi.

Gilberto Silva kimdir?

* 7 Ekim 1976'da doğdu.

* 1.91 boyundaki ön libero, 33 kez giydiği Brezilya Milli Takımı'nın formasıyla üç gol attı.

* 2002 Dünya Kupası'ndaki müthiş performansı üzerine 6.4 milyon euro karşılığında Arsenal'e transfer oldu.

* İngiliz ekibinde şu ana kadar 80 maçta görev aldı ve 4 gole imzasını attı.

Kaynak: Pasfotomac[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi her haberin yüzde 50 doğru çıkma ihtimali var yüzde 50de yanlş
nerden öğrenmişler konusuda şöyle abi bu adam dağ başında yaşamıyor ya etrafta bir sürü insan var arkadaşıdır ailesidir,herkes sır tutmuyor ya böyle böyle diye anlatır etrafta habercilerde hemen abartarak tbiki haber yaparlar[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

aynı gazetenin bugunku yayınında fenerin emreyi aldıgı ve gilbertodan vazgeçtigi yazıyor..
ayrıca gilberto silvayla ilgili bazı yabancı siteleri araştırdım ve gilberto silvanın arsenalde mutlu oldugu yazıo ve sözleşme yenileyecegi yazıyor..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 Temmuz 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
bu fenere herhalde bi ben aşık değilim...

Tek değilsin aziz dostum

Ayrıca henry'de demiş ki Gilberto giderse fenere bende durmam :P[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan tamam gelmek isteyebilir

adam sonuçta bıkmış

Fenerde olsa Beşiktaşta olsa Gs de olsa gitmeyi düşünüyorr
Tekliflerini değerlendiriyor.

Fener aşkı nedir =) ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 06 Temmuz 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
Ayrıca henry'de demiş ki Gilberto giderse fenere bende durmam :P

said:
insight, 09 Temmuz 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
İçimdeki fener aşkı bambaşka.....
Diye bağırıyomuş tüm arsenaL
:P

Eheh :D[signature][hline]Lethe..

[Bu mesaj RonaldinhO tarafından 12 Temmuz 2005 07:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
, 12 Temmuz 2005 07:32 tarihinde demiş ki:
said:
insight, 06 Temmuz 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
Ayrıca henry'de demiş ki Gilberto giderse fenere bende durmam :P

said:
insight, 09 Temmuz 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
İçimdeki fener aşkı bambaşka.....
Diye bağırıyomuş tüm arsenaL
:P

Eheh :D