Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hellgate London

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Q: Wait, what's all this pre-order talk about? I don't know anything about it? Tell me more!

A: If you pre-order Hellgate: London through one of our partner retailers, you'll receive a Beta invite, an exclusive Dye Kit, and eligibility for the Founders Offer. More information about these can be found on the Beta page. You can also see a higher-res image of the Dye Kits on Flickr page.

Q: I already pre-ordered Hellgate: London before I was aware of the aforementioned promotion. What can I do to get it?

A: Unfortunately, this is out of our control. We suggest talking to the retailer you purchased your pre-order from about possible solutions. However, if you ordered through www.EA.com, we're working on getting all of you a special Dye Kit, as well as the other pre-order benefits. [Update: Orders placed on the EA site will receive a Wasp Dye Kit, as well as the Beta invite and Founders Offer.]

lol daha beta da out of control olmuşsa bunlar full retailde ne olucak? meh indiricektim su FAQ yu okuyunca fikrim deişti birden bire
Sosyal ağlarda paylaş

oyun avrupa surumu 2 kasim olarak belirlenmis durumda. acikcasi su anda oynadigim tek oyun bu beta olmasina ragmen ben oldukca memnunum. tabiiki eksikleri var tabiiki betadan sonra patchleri gelecek. bu her oyun icin gecerli bir sey ozellikle multiplayer ise. son cikan tum oyunlar zaten kopyaya karsida bunu kullaniyorlar son gunlerde. bunu son cikan oyunlarda gorduk.

scorch promosyondan oncesi icin yapacaklari pek fazla sey yok. acikcasi newsweek gibi dergilere haber olmus bir firma ve oyundan bahsediyoruz normal bu gibi sorunlarin olmasi. belki turkiyede fazlaca bilinmiyor hellgate ama yurt disinda inanilmaz bir reklami ve bekleyeni var. beklentinin ana sebebide zaten diablo 2 den kaynaklaniyor ve adamlar bunu olabildigince somuruyorlar ki allahtan iyi kotarmislar olayi.

item toplama olayi cok rahat. ornegin gorebildigin herhangi bir yerdeki itemi F tusuna basarak kendine cekiyorsun. boyle bir uygulama var yani gene diablo 2 deki gibi dagiliyor itemler etrafa sen sadece F tusuna spam yaparak hepsini rahatca toparliyorsun. ben cok kullanisli buldum. ayrica paralar icin gecerli olmak kaydi ile uzerinden gecerek paralari alabiliyorsun.

birde dun aksam 2-3 tane degisik station gordum. crafting stationlari bunlar. mod - relic - modification vs seklinde itemleri bunlara yerlestirerek iki itemi birlestirme vs gibi seyler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Demoyu indirdim oynuyorum...Cidden bir diablo havası ezmemek mümkün değil.Portal kullanımından identity scroll'lara kadar herşey aynı.Bu arada başka oynayan varsa ilk station'dan sonra questlerin hepsini yaptım ama devam'ını bulamadım:D Bi el atalım gençler:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...