Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hellgate London

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Dün aldım yükledim oyunu, güzel fakat kıl oldum oyuna:

Oyunu hızlı bi şekilde oynayabiliyorum takılmadan ama grafiklerden tatmin olamadım, benim ekran kartım kaldırmadı. Optionstan hiçbir özelliği high quality yapamıyorum engelliyor beni!
Belki ben herşeyi high yapıp bilgisayarı kastıra kastıra oynamak istiyorum sanane!?

Sonra oyun cdsiz oynanmıyor. Böyle bişey kaldı mı hala ya? 7GB zaten oyunun kendisi. Bir de cdsiz çalıştırmıyor. Ee ne anladım ben bu işten nesi 7gb o zaman cdden çalıştırıyosa oyunu?? WoW nasıl cdsiz çalışıyor?

Bunun oyun için sistemi yenilemek gerek ama kasamam hiç zaten gidecem yakında. Valla verdiğim 50ytlye pek değmedi acıdım parama gider yemek fln yerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

sıyırcam gittim crysis almaya yoktu ordan hell gate göz kırptı bana dayanamadım aldım bide dediler aylık ücret yok netten oynayabiliosun.bide üstüne diablo tarzı deninca oooo mükemmel falan dedim aldım bü güzel kurdum account açtım single player takıldım baya ve çok boktan bi oyun oldunu anladım.bi kere multiplayer oynarken geçitlerde sorun yaşatıyo.heleki şehrin içindeki küçük bosslarınj bulundukları girişler durmadan orda bug oluo tam bosu keserken lagg falan oluo.class lar arasındada büyük dengesizlik falan var örneğin bi marksman le evoker kapışsa büyük farkla evoker alır.hele evoker ın summon olayı bitirio oyunu çocuk yapar gibi summon yapıyosun.hele küçük imp ler onlar ne öle durmadan onları yeniledim düşük lvl dayken bile bosun anasını ağlattım çatur çutur kestiler falan.hele bi tank summon u var daha sen 7 lvl dayken 400 küsür canı oluo ve bütün atk ı kendi üstüne çekmekle kalmayıp canını dolduruyo o süre boyunca çok dengesiz olmuş class lar valla bide party olayı ilginç.daha hiç kimseyle düşük lvl questlerini bile yapamadım hep bi lagg sorunu oldu napıcaz bakalım verdiğim 50 kağıtamı acıyım yoksa oyunu yapan adamların bilgisizliğine görmezden gelmelerinemi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
geçen gün bi girim bakim noldu nası gidiyo ne yapmışlar diye.. Çünkü websitelerine göre tonla patch çıkarmışlar..

Yükledim patch meç falan ama bi ara büyük bi patch çıkarmışlar manuel olarak indirilmesi gereken. Onu indirdim ama problem çıkardı patchleyemedi sinir oldum bi daha da kasmadım :)

Siz indirdiniz mi bakan oldu mu hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...