Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne [2008]

screamer

Öne çıkan mesajlar

şimdi geldim.

aksiyon filmi olarak baya iyi olmuş. hatta filmde oyundan çok parça görebilirsiniz.

gelgelelim ben beğenmedim. 5/10 verdim.

ARTILAR
mark wahlbergden süper bir max payne olmuş olması
tek elle çekilen shotgun sahnesi
oyundaki birçok sahneyi birebir görebilmek

EKSİLER
filmin sonunda ölenin aerisi yöneten kadın olmaması,
melek işinin cılkının çıkmış olması
mona saxın oyundakine zerre benzememesi
oyunun müziğinin filmde olmaması
max'in BB'yi helikopter direğini düşürmeden tek mermiyle öldürmüş olması
alex balder'ın metro gişelerinde değil de max paynenin evinde öldürülmesi
"they were all dead." diye devam eden repliği filmde görememek( çok bekledim lan bu repliği ühü;()
slow motion ın 3 sahnede görülmesi
lupitonun dandik glock mermisiyle ölmesi, maxin yediği 100 kurşundan sağ olarak gidip BB'yi öldürmesi.

Sosyal ağlarda paylaş

aslında filmleri geçiorum, adamın yüzünden durgunluk akıyo..

ayrıca asıl anlatmak isteiim şey oyuncunun yüzüne bakınca aksiyonu hissedip hissedememek.

bak mesela denzel wahsington, süper oyuncudur. ama adamda bir durgun bi durağan hal var. aksiyonları da oturaklı yoğun akıcıdır. bkz: training day. aksiyon dolu film ama belli bi durgun tarzı var adamın, filme de bunu yansıtıyo. bkz: dejavu. denzel filme ağır kaçmış.. film hafif uçucu böle hooop aksiyon gogo tarzı var, denzelın öle bi tarzı yok. bu adam için de aynısını sölüorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi geldim filmden. beklediğim max payne filminden çok çok daha iyiydi

açıkçası sürekli bullettime efektli film noir havasını kaybetmiş ruhsuz bir aksiyon filmi beklerken efektlerin yerinde kullanıldığı abartıya kaçılmamış (markın sağ kılik yapıp 2 çin ordusu yoketmediği) karakterin oturduğu güzel bir film çıktı.

max payne oyununu bullettime için seven kimsenin beğenmeyeceği bir film olmuş ama evet
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gittim.Çok çok kötü.Max Payne'i MAx Payne yapan bullet time neredeyse yok denecek kadar az kullanılmış.Senaryo çok kötü işlenmiş.Film'in ilk yarısında neredeyse hiç aksiyon yok , ikinci yarısıda zaten çat çat 10 dakika bişiler sonra the end.Hiç tatmin edici ve bekleneni veren cinsten değil.Sinamada izlenicek bi film değil kısacası ama netten indirebilir yada ilerde Dvd'den izleyebilirsiniz.Sinamaya vereceğiniz paraya değmez bence
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:
Dün gittim.Çok çok kötü.Max Payne'i MAx Payne yapan bullet time neredeyse yok denecek kadar az kullanılmış.Senaryo çok kötü işlenmiş.Film'in ilk yarısında neredeyse hiç aksiyon yok , ikinci yarısıda zaten çat çat 10 dakika bişiler sonra the end.Hiç tatmin edici ve bekleneni veren cinsten değil.Sinamada izlenicek bi film değil kısacası ama netten indirebilir yada ilerde Dvd'den izleyebilirsiniz.Sinamaya vereceğiniz paraya değmez bence

aynısını yazmaya girdim
sakın gitmeyin
dün gece gittim ama nasıl pişmanım anlatamam
Sosyal ağlarda paylaş

3 çoklu kötü yorum hakedecek bir film değildi kesinlikle.Oyundaki gibi max amcanın düzinelerce adamı harcadığı bullet timelı sahne hayal edenleri baya hayal kırıklığına uğratır ona katılıyorum.

Atmosferi efektleri çok beğendim iyi ki phantom kamera denen şeyi bulmuşlar diyorum. Resmen oyundaki atmosfer vardı. Başrolü oynayan aktörü pek beğenmedim. Arada ki boş sahneler azcık çoktu, yüksek aksiyon bekleyenleri kesinlikle tatmin etmeyecek bir film ama benim gibi atmosfer olsun diyenler için harika. On üzerinden 7 veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...