Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne [2008]

screamer

Öne çıkan mesajlar

said:
Aegean, 02 Temmuz 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
Evt genel hatlarıyla çok klişe bi konu olur ancak o senaryonun güzelliği ayrıntılarda yatıyor bana kalırsa, çok güzel sahneler var aklımda kalan oyundan. ancak malesef içimden bir his buram buram sin city kokucak diyor, atmosferler birebir aynı nerdeyse yani :)

al benden de o kadar.
sin city'ye illaki benzeyecek , ama daha iyisi olamayacak.[signature][hline]valandil ownz j0o!
and i exhale , causing the oceans` endless waves.
WoW - Kelvin , Archmage of Nerull/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Walla izlerim iyi film olur.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

"There are no choices. Nothing but a straight line. The illusion comes afterwards, when you ask 'Why me?' and 'What if?'. When you look back and see the branches, like a pruned bonsai tree, or forked lightning. If you had done something differently, it wouldn't be you, it would be someone else looking back, asking a different set of questions."

hayatımın quote'u...

film güzel olcak.....
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunu degil de ikinciyi yapsalar cok daha basarılı olur bence, ilkine gore cok daha az klise aksiyon sahneleri cok daha iyi olur daha dramatik vs... Ancak ilkinde senaryoyu oturtmadan ne kadar iyi olur onu bilemiyorum. İki film seklinde yapabilirler ama o zaman cok iyi olur =)[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

2 yada 3 film şeklinde olursa ( aralarında lotr gibi 1 sene olmasın mümkünse plz ) süper olur bence..oyunu bilen insanların yanısıra oyunla alakası olmayan pekçok insanda izler..[signature][hline]We will see the dreams that we dare to dream..

I have a problem that i cannot explain..
I have no reason why it should have been so plain..
Have no questions but i sure have excuse..
I lack the reason why i should be so confused..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Beyazperde.com said:
Yıllardır hazırlıkları süren oyun uyarlaması Max Payne, Mark Wahlberg ile geliyor...

(9 Kasım 2007) Play Station 2 ve Microsoft Xbox için üretilen ve dünya çapında 1.8 milyon adet satılan bilgisayar oyunu Max Payne'in sinema film olacağını daha önce duyurmuştuk.

Karısı ve çocuğunu öldürenlerden intikam almak için zorlu bir takibe çıkan özel ajan Max Payne'i kamera önünde Mark Wahlberg'ün canlandırmasına karar verildi.

2000'lerin başından beri ortada olan projenin senaryosu Beau Thorne tarafından yazıldı. Max Payne'in yönetmen koltuğunda ise John Moore oturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...