Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Empire At War (strateji)

venorik_velglarn

Öne çıkan mesajlar

E ona bakarsan da bence strateji istiyosan starcraft'tan baska biseyi oynamak saçma. Ya da olmadı medieval:total war verelim, ama bu iki oyun dısında strateji oyununu alıp oynamanın manası yok kanımca. Empire at war daha farklı bi oyun kesinikle, RTS değil. Ama oynaması cok zevkli bence, ki ona bakarsan benim de çevremdeki insanların hepsi hastası oldu oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bugün aldım kadıköyden kopyasını bozuk çıktı install da hata veriyor. ne kadar uyuz bir durum ya original alcam koca İstanbul'da hiçbir yerde yok kopya almak zorunda kalıyoruz ya ne saçma şey bıktım artık yeni çıkan oyunları hemen getirsinler adam gibi ya nedir bu kopya oyun cd dvd leriyle uğraşmaktan bıktım artık ya

[ Mesaj 13 Mart 2006, Pazartesi - 23:18 tarihinde, fortinbras tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben orjinalleri hep www.sendit.com dan alıyorum.zaten hep orjinal alıyorum da.

genel olarak Türkiye'ye göre de ucuz.Tek sorun 2 hafta beklemen gerek İngiltere'den posta ile geldiği için.

Fiyatlandırmaya örnek verecek olursak;

World of Warcraft 18 pound + 1.5 pound posta parası yaklaşık 50 milyon ediyor.

Empire At War'i alacaktım geçen gün stokta kalmamış tekrar gelmesini bekliyorum.24 pound'du yani yaklaşık 55-60 milyon arası.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum sendit'i. zaten ben de alıyorum ordan everquest 2 sipariş ettim en son ama 2-3 hafta beklemek istemiyorum yeni çıkan bir oyunu oynamak için çok saçma ya nedir yani bu ülkede yeni çıkan oyunları bulamıycak mıyız hiçbir zaman aynı gün raflarda. hep bu bilinçsiz kopya oyun alan insanlar yüzünden böyle oldu ki ben de öyleydim bir zamanlar ama son yıllarda pek kopya oyun almadım hiç böyle mevbur kaldıkça alıyorum artık, zaten aldıklarım da böyle bozuk çıkıyor hep ilk seferde
Sosyal ağlarda paylaş

gittim değiştirdim oyunu, yükledim çalıştı ama şimdi adam gibi yükleyemedim karman çorman birşeyler oldu. oyuna bir şekilde giriyorum ama nasıl girdiğimi daha anlayamadım rastgele birşeyleri açıp kaparken giriyor oyuna yani çözemedim ben de henüz nasıl yaptığımı yani original oyun bulamıyoruz sağda solda uğraştığımıza bak
Sosyal ağlarda paylaş

heh fortinbas bende aynı senin gibiydim işte Avaturk'le tanışana kadar yani yaklaşık 3 senedir neredeyse yok denecek kadar az korsan aldım.

Sendit'te yeni çıkan oyunlar 5 günde geliyor.Misal Dungeons of Dragons Online 2.sinde çıktı 5. inde şipariş verdim 10'unda elimdeydi.Bir çok kişinin de öyle gelmiş.

Neyse işte iyi bir disburatör firma lazım.Aral gibi kıytırık değil.Para olacak aslında bu işe girmeyi düşünüyorum ama neyse :D

devam konuya
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...