Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine Postal..Yine Postal..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Postal 2:Apocalypse Weekend çıktı biliyorsunuz..Daha yeni hem de..Ya anlamıyorum bu oyunu forumlarda bir övüyorlar bir övüyorlar..Şiddetin dibine vurulan ve onu araç olmaktan çıkarıp amaç olduran böyle bir oyun nasıl sevilir..Nasıl satar bu oyun..Zevklere karışılmaz ama ne bileyim..Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm sanırım postal 2 yi oynmadım, oyunu kimsenin kılına zarar vermeden bitirebiliyordun. Ha kimde o kadar sabır vardir bilemiyorum tabi.

ayrıca ne postal 1 de ne 2'de amaç şiddet değildi =)

Edit:
Özellikle ikinci oyunda, toplumda yaşanılan sacma davranışlara hakaretlere sinir edici insanları zamanını calan davranışlara, tepki vardı.
Oldukca protest bi oyundu aslıda. Oyunda şiddet yapmaya zorlanmıyordun sadece şiddet uygulama gucun vardı, ve coğu zaman dayanamayıp bu gucu kullanıyordun.

[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Cuce tarafından 17 Haziran 2005 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Postal a laf yok !

İnanılmaz zevkli bir oyun.
Başından kalkmadan bitirebildiğim tek oyun.

Şiddetine kapılmak aptallar içindir.

Gayet rahat bi şekilde stres attım ama oyundan sonra kimseyi öldüresim gelmedi
Bazen ama odaya kitleyip gaz döküp yakmak gelmedi desem yalan olmaz ::P[signature][hline]tuana...
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de oyun diyoruz buna. zamanında carmageddon'ın ne farkı vardı bu oyundan? ama klasiklerdendir carmageddon.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

önce adamın üzeine benzin döküp yakmak sonra da üstüne çişini yaparak sureti ile söndürmek... çok eğlenceli =) nerde bulabilirsin böyle zevki ya da oyununu karşıtlarının kafasını shotgun la uçurmak...yapan adamları bile öldürebiliyosun =) nerdedir bu zevk...[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman

[Bu mesaj Dux tarafından 17 Haziran 2005 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 17 Haziran 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
Hmm sanırım postal 2 yi oynmadım, oyunu kimsenin kılına zarar vermeden bitirebiliyordun. Ha kimde o kadar sabır vardir bilemiyorum tabi.

ayrıca ne postal 1 de ne 2'de amaç şiddet değildi =)

Edit:
Özellikle ikinci oyunda, toplumda yaşanılan sacma davranışlara hakaretlere sinir edici insanları zamanını calan davranışlara, tepki vardı.
Oldukca protest bi oyundu aslıda. Oyunda şiddet yapmaya zorlanmıyordun sadece şiddet uygulama gucun vardı, ve coğu zaman dayanamayıp bu gucu kullanıyordun.

O bankadaki sırada sende beklemedin sanırım ;)[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
Kedinin müsait bir yerine shotgun sokmak :D Ne yaratıcı :D
inekleri kafalarına vura vura öldurmek,orakla fil parcalamak ...[signature][hline]Salla Bakarızzzzz :D

[Bu mesaj AMO tarafından 17 Haziran 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

postal 1, zamanında sevdiğim oyunlardan biriydi. 2.si çıktığında koşarak almıştım.
ne tuhaftırki, oyundaki herkes, resmen kafayı sıyırmıştı. en sakinleri bendim. kasaba halkının hepsinde M-16 vardı, çok saçma gelmişti. aimbotlu vatandaşlar + sıkıcı yükleme süreleri yüzünden bir kenara atmıştım oyunu.
doğru, oyunda ceseti yakıp üzerine işeyebiliyorsun. ama bu kadar. sadece bu, başka birşey yok. carmageddon 1'deki şiddetten aldığım hazzı bu oyunda alamadım.

expansionları çıkıp duruyor da, cesaret edip oynayamadım onları. counter açıp, aimhack kullanan bot'lara karşı oynarım çok daha iyi..[signature][hline]Beş Hececiler
iamapieceofshit and ihatemyself
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyundaki skirmishlerden 30 saniye içinde sürekli spawn olan insanlardan en fazla kaç tanesini öldürebilirsin bölümünü (favorim napalm gun + otomatik shotgun = 420 küsür adam) 2. oyundada bi adamı önce stun gunla felç edip o yerde kıvranırken üstüne benzin döküp yakmanı soorada üzerine işeyerek söndürmeni hiç bişeye değişmem..

Oyunu sevmeyenler için sadece "Sissy.." :) diebiliorum..

Evet şimdi de intihar tuşuna basıorum

I regret nothing..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar iyimisiniz siz?

Ben hatırlamıyorem oyunda birini stun gunla felç ediy sonra yakıp yanana damı işiyerek sondurun diye bi gorev, ama mesela maaş cekini bozdurup, eve donerken bakkaldan ikipaket süt almak diye bi görev hatırlıyorum.....

tekrar soyluyorum oyun sizi şiddete zorlamıyordu, herşeyi sakince yapabılıyordunuz, oyun adı ustunde sizi cinnet gecirmeye calışıyordu( postal argoda cinnet demektir).

bi anda ne kadar sabırsız, ve aslıdna hayatın ne kadar sınır bozucu kıl edici olduğunu anlıyordunuz.

Bence her yonuyle cok başarılı bi oyundu.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Yükleme süreleri ve programlama hataları dışında (ki düzeltilmiş patch ile, öyle deniyor) anlatmak istediğini anlatan bir oyundu Postal 2. İlk Postal'ı maalesef çok az oynama fırsatım oldu çünkü (sansür)ini kuramadığımdan oyun açıldıktan birkaç saniye sonra herkes yanmaya başlıyordu:-) Ki Postal 2 ile olayları farklı bildiğim kadarıyla.
Bu expansion da yükleme süreleri kısa ise şayet denemeye değer diye düşünüyorum. Çünkü Postal 2 eğlenceliydi her şeye rağmen bence.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 18 Haziran 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
Bana o kafayı koparıp kafayla top oynama hazzını hiçbir oyun veremedi.

blood?
said:
Malach, 18 Haziran 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
Oyun ciddi anlamda "dolu" olsaydı yükleme sürelerini göz ardı edebilirdim...

+1
said:
Dungeon_Master, 18 Haziran 2005 01:30 tarihinde demiş ki:
Oyunu sevmeyenler için sadece "Sissy.." :) diebiliorum..

niye ki? şahsen benzin döküp sonra da üzerine işemeyi anlatıyorsunuz da, gore hevesimi tatmin edememiş bir oyundur postal 2.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...