Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O-game

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Diyorum abi kuşluk vakti dalıyorlar hiç acımıyorlar o yüzden filoyu her gece yakında boş bir sömürgede tutmak lazım.
Giden mal olsun...
sen mal olma yani ::P

Sabahtan beri bütün sistemi sömürdüm Toplam 100k kristal 50k deut 190k metal topladım yağmalardan

Daha devam ediyorum 60k kristala daha ihtiyacım var. Biraz sonra gidicem 2 saatliğine inşallah sakata gelmeyiz. daha casus atan olmadı sabahtan beri ama
bakalım..

Ya bu oyun waptan oynanıyormuş öyle bi rivayet var ?[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

aha waptan oynanıyomu :D
süfer la bi deneyem ben,filoyu havada tutun sömürgedede değil.
Madenleride havada tutun hatta.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe waptan oynanıyorsa korax ın halını dusunemıyorum elınde her dakka telefonla gezen bır adam gorursenız bılınkı o koraxdır cunku ben henuz bu oyunu onun kadar hırslı oynayan bır adam gormedım :D[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------
Sosyal ağlarda paylaş

hadi la ordan kro :D
maksat mal kaybetmeyek kaç gündür zaten 2milyon madeni nakliye nakliye ordan oraya transfer edip duruyom :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya solar uydu
ve roketatar savunması yapamıorum
kaynağım var teknolojim var
yapmak için butonum bile var
süresi bile yazıor yanında
tıklıorum inşa ete
bi halt olmuor?![signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

resim çizdim ama yamuldu resim.. kahretsin o kadar uğraştım.....
SOLDA resim ORTADA açıklama SAGDA ise küçük bir kutu var oraya üretmek istediğin miktarı giriyosun...
0 yazar içinde çoğu kişi örmez onu öyle mavi ton üstüne mavi olduğu için :).. oraya 1 yazıp basarsan 1 tane üretir..

[Bu mesaj LethE tarafından 09 Haziran 2005 02:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros, 08 Haziran 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
bu somurgenın adı deıstırılemezmı kurdum ama somurge yazıyo dırek dalıcaklar heh

Genel Durum ekranında
Gezegen "Sömürge" (Kullanıcı Adı)
yazan bi yer var, oraya tıkla ve çıkan menüde değiştir gezegen adını
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yalan bir oyun ogame. Fake acc.den bi kere hammadde yolladım diye 1ay10gün ceza aldım, üstelik 200.ydüm 3.evrende 11000 puanla. 7 temmuza kadar bekleyeceğime bırakırım daha iyi. Bir ayda bayıyor insanı zaten.[signature][hline]Doğacak güneş gibi halkın kara yazgısının üstüne
Doğacak güneş gibi karanlığın ortasına sesimiz
Yumruklar dalgalanıyor göklerde
Kızıl bantlı şehitlerimizle...
Sosyal ağlarda paylaş

bence güzel oyun süper vakit öldürülüo ama şu fake acc multi olayları oyunun tadını kaçırmakta birebir[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Üstelik fake e 5 gün vermişler cezayı ana acc. ye 1ay10 gün oha yani! 1aydan fazla ceza alanlar direk silinme moduna alınıyormuş buradan diğer cezalı arkadaşlara duyurulur...[signature][hline]Doğacak güneş gibi halkın kara yazgısının üstüne
Doğacak güneş gibi karanlığın ortasına sesimiz
Yumruklar dalgalanıyor göklerde
Kızıl bantlı şehitlerimizle...
Sosyal ağlarda paylaş

3:13:x x=3 yada 4 fln bende :)
evet bende direk agir avci basmistim cok daha kullanisli oluyor :).. 15 dakka sonra bi 3 Kn mal kaldirmam lazim..yuppi :). evren 2 dede famr buldum.. 2 gezegeninde lv14 madneler fln ama 200k her kaynaktan.. sömürüyorum!!!!!!! arrrgghhhh (açlık efekti)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...