Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom of Heaven

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Yönetmen:
Ridley Scott (Alien, Blade runner, Gladiator, Hannibal, Matchstick Man filmlerinin yönetmeni)

Oyuncular:
Orlando Bloom
Eva Green
Liam Neeson
Jeremy Irons
Edward Norton
Eriq Ebouaney
Brendan Gleeson
Michael Sheen

Bilmem bu kadro size nasıl göründü ama benim için direk seyredilecekler listesine kayıt etmek için yeterli geldi.

Konusu:
12. yy. da Haçlı seferleri sırasında Kudüsü savunmak üzere şehri örgütleyen genç bir demircinin hikayesinin anlatılıyor.

Bütçe: 110 milyon dolar
Gösterim Tarihi: Haziran 2005

Filmlerinde Kendi kafasına göre tarihe şekil vermeyi çok seven R. Scott umarım tahmin ettiğim şeyi yapmaz. Yoksa hem bu topicde hem de televizyonlarımızda (özellikle dinci ve ülkü kesimin) çook tartışmalar çıkacak demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ağbi film mayıs 2005 de gösterime girecek ama şimdiden tartışma konusu oldu!

Filmde doğulu insanları cahil ve hayvası batılıları ise despot olarak gösteriyorlarmış. O yıllarda çok yüksek bir yerde olan Doğu kültürünü aşalayan sahnelerin yer aldığı film ayrıca amerikanın ırak ı işgal ettiği zamanımızda gösterime girmeside tepki çekiyormuş![signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
tarafsiz olmasi sasirtti beni bayagi. araplarin fransizlardan cok daha karakterli gosterildigi cok nadir filmlerden olmus.

onun disinda basrol cok zayifti, buna ragmen zevkle izledim filmi.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

tarafsiz olacagiz diye senaryoda tutarlilik birakmamislar . halbuki tarafsiz degil bati ulkelerinin aleyhinde bir film olmasi lazimdi .

once kudustekilerin hayatini kurtarmak!!! icin selahaddin le savasiyor genc sonra kimseye bir yapmayacagina soz ver birakalim sehri diyor .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

filmden önce starwars episode 3 fragmanı izlemişiz gaz olmuşuz falan
filmin ikinci sahnesi: "i'm your father"
ve borbag yerlerde
film ise kalitesizlikte sınır tanımamıştı, verip veriştirecem üşeniyorum.
daha sonraya artık[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen bende orlando bloom u fazla yetenekli bulmuyorum, filmin sonundaki kuşatmaya kadar tam rolün adamını bulmuşlar diyodum, çünkü filmin ana karakterin zayıf olması gayet mantıklı demircilikten sovalye oluyor cünkü eleman, filmdede anlatılmak istenen adamın hikayesi değil haçlı seferleri, ama kuşatmada öyle gaz verici konuşmalar filan orlando bloom luk değildi bencede[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...