Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pure mage'im tallents secmekte zorlanıyorum

gondorianze

Öne çıkan mesajlar

Way ben oyun hakkında pvp vıdeosuymus thottbot mus bunları nereden ogrenebılırım bana soylermısın ınsanlardan ogrenebılırım tabıkı bu yuzden de topıc actım zaten biligili olacaksın dıosun o bılgıyı sen nereden kazandın dedıgımı anlamamıssın demekkı ben oyun hakkında bılgı edınmek ıstedıgım ıcın sızlere soruyorum takıldıgım yerlerı bu yuzden topıc acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Ben baktım okudum hertarafı araştırdım, sordum soruşturdum o yuzden biliyodum bilgiliydim, hiç hatalı bişey soylemdim kimsede benle dalma gecemez ben bilgiliyim o yuzden bana saygı duduyolar"

Yemişim ole saygıyı efendi.

sana insanların saygı duyduğu falan yok eğer bu mekanık bole calışıyosa,

Yarın obur gun sende kafan dağınıkken "clothlar beastlerden cıkar" yazdığında milletde "huehehuehe ezique'e bak" diye atladığında bole bi mantık cercevesinde insanlarla arandakinin "saygı" olmadığını anlarsın.

ilk mesajı yazan kişinin gidip baştan sona thottbot okumadığı wow forumlarını karıştırmadığı hatta faq ya bile acıp bakmadığı belli, ama "ben zamanın da aaraştırdım baktım bilgilendim o yuzden "improved beyin 1/1" deme hakkı kazandım" diyicek kadar acızsek birakalım gidelim bu dıyarlardan, hiç toplum falan kurmıyalım, bireysel hayat yaşıyalım sadece, avlanabilen hayatta kalsın.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorianze, 07 Haziran 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar su tallents cok onemlıymıs sanırım bu konuda bana yardım edersenız cok sevınırım. Arcane kısmından Arcane Substley i sectım yanlıslıkla bu iyi mi digerlerine göre ? ve ne ozellıgı var?

hic onlari merak eden birine benzemiyosun..iletisimde cok onemli bole forumlarda..yeniyim mage hakkinda bilgi istiyorum deseydin evet yine dalga gecenler olurdu ama biride cikar sana yukarda sticky topicler var diyebilirdi ya da kolay olsun diye direk link verebilirdi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 08 Haziran 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
amacın ne çocuk.

bana bak adam gibi yazmasını öğren öyle yaz, sen kimsin bana böyle hitab ediyosun?
zeka yaşının küçük olduğunu ilk konularda anladık zaten ama emin ol bana çocuk diycek yaştada değilsindir.

(cuce seninde eline koluna sağlık güzel yazmışın.)
Sosyal ağlarda paylaş

AYRICA SON KEZ ACIKLAMAMI YAPIORUM TARTISMAYA GIRMEYECEGIM KIMSEYLE BIRDAHA ISTEYEN OZEL MSG ATABILIR.

BEN BU OYUNU ALALI 2 GUN OLDU VE DAHA ONCE HIC BU TARZ OYUN OYNAMAMISTIM 1 SENE UO OYNADIM O KADAR. GOOGLE DA ARASTIRDIM , OYUNDAKI TURKLERE SORDUM , GEZDIGIM SITELERDEN BILGI SAHIBI OLMAYA CALISTIM VE BECEREMEDIGIM SEYLERIDE BURADA TOPIC ACARAK SIZLERE SORARAK OGRENMEYE CALISTIM. OYUN HAKKINDA BILGI SAHIBI DEGILIM OLMAYA CALISIORUM BU BOLUMDEKI ARAMA KISMINDAN BIRCOK KONUYA ULASTIM VE SORACAGIM BAZI SEYLER HAKKINDA BILGI SAHIBI OLDUM TALLENT I DE ARATMAMA RAGMEN ISTEDIGIM BILGIYI ALAMADIGIM ICIN BU TOPICI ACTIM. BASLIK KOMIK EVET BUNU KABUL EDIYORUM AMA BENIM YERIME BASLIKLA DALGA GECSEYDINIZ BENDE SIZE KATILIRDIM OLAY KAPANIRDI AMA DIREK BENIMLE DALGA GECERSENIZ O ZAMAN KARSILIK VERMEM GAYET DOGALDIR HAK VERECEKSINIZ.

YARDIMCI OLAN HERKEZE TESEKKUR EDER MODERATORLERDEN KONUYU SILMELERINI RICA EDERIM.
Sosyal ağlarda paylaş

su forum da az bi seviye varsa o seviyeyi de ole diyenler sagliyo ama bunu da unutmamak lazim..kesinlikle topic i acan hakkinda konusmuyorum bunu soleyeyim ama hadi buna dogru duzgun cevap verdin ertesi gun cikacam gibi ben yeni wow aldim ben herkesi kesmek istiyorum bana en uber class i ve template i soler misiniz plz bide oyunda ki ismim ... 3-5 g yollarsaniz sevinirim..hah iste olacagi bu her gun her gun acilir bole ama bastan izin vermeyeceksin ki birisi bole topic acmaya calisinca asagilanacagi bilecek..herkes biliyo ki turklere bi uyari vs yapmazsan kontrol ü kaybediyosun :)

emege saygi diyorum..hic bisi kolay elde edilmiyo toplum vs demissin millet ekmek parasi icin birini oldururken hic bisi yapmadan bisi elde etmeye calismak gercek hayatla hic uyusmuyo..belki arkadasin bu topic i acmakta ki amaci farkli idi belki gercekten bilgi almak istiyodu ama sunus sekli cok onemli..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 08 Haziran 2005 03:16 tarihinde demiş ki:
emege saygi diyorum..hic bisi kolay elde edilmiyo toplum vs demissin millet ekmek parasi icin birini oldururken hic bisi yapmadan bisi elde etmeye calismak gercek hayatla hic uyusmuyo..belki arkadasin bu topic i acmakta ki amaci farkli idi belki gercekten bilgi almak istiyodu ama sunus sekli cok onemli..

başta mülkiyet hırsızlıktır demeden edemiycem, dedikten sonrada:

Pardon ama gelip buraya alay etmeye uşenmiyosunda iki gıdın bilgi paylaşmaya uşeniyosun.

bilgi:arcane al pvp için, fire/cold git pve için=44 vuruş (spaceler dahil tam 44 vuruş)
öküzlük:Sen git warlock ol hemen yakından hem uzaktan dovuş :lol: =57 vuruş (yine spaceler dahil)

gorduğun gibi emeğe saygı dediğin şey aslıdna senin şengeclik oetesinde sadece fırsatını bulup kendini tatmin etmek için, paylaşıp dostca bi zevk almaktansa, dalga gecip okuzce bi haz almak.

Bu yaptığınızın, kolay kolay zaten savunması olamaz. Emeğe saygı ise..... yapmayın artık.

Edit: bu arada "biz turkuz olur bize yaparız uyarmazsanız boye şeyler" demekde bambaşkaymış.

[signature][hline]
Beş Hececiler

[Bu mesaj Cuce tarafından 08 Haziran 2005 03:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrtolga, 08 Haziran 2005 03:08 tarihinde demiş ki:
said:
Head, 08 Haziran 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
amacın ne çocuk.

bana bak adam gibi yazmasını öğren öyle yaz, sen kimsin bana böyle hitab ediyosun?
zeka yaşının küçük olduğunu ilk konularda anladık zaten ama emin ol bana çocuk diycek yaştada değilsindir.

(cuce seninde eline koluna sağlık güzel yazmışın.)

haaaaah , maşallah en son çirkeflik noktasına kadar gelmişsin , bokatizikalsın misali şimdi de "uslüp" mü konu oldu?

ilk konular derken hangi konular , nereden tanışıyoruz arkadaşım. beni mi izliyorsun senelerdir.

"adam gibi yazmasını öğren öyle yaz"
"bana çocuk diycek yaştada değilsindir."

hayır , bana böyle şeylerle gelmeyin.[signature][hline]valandil ownz j0o!
yes,of course i have plenty of coins you homeless funk
WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

tartismaya gerek yok, iki tarafta hata yapmis. Bazi insanlar bir zamanlar onlarin da agu gugu dediklerini aaaa bu nee diye gozleri bi karis acik baktiklari zamani unutmuslar. Yardim etmicekseniz mesaj atmayin, eger ki bir sikayetiniz varsa ne polissiniz ne magandasiniz, masallah adminimiz modumuz bol. Sikayet Et tusuna basin, bitsin rahatlayin. Yardim etmek isteyenler zaten seve seve zaman ayirip yaziyorlar ne gerekirse.

Site kapanmadan once bu tur olaylar yine cogalmisti, karakedi guzel bir yazi yazmisti. Buyrun okuyun, ozumseyin.

[Bu mesaj Befounder tarafından 08 Haziran 2005 03:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan espriye "ahah espri" diye gülüp geçilmezse böyle olur..

umarım burada boşu boşuna gerginlik yapanlar birer birer 2 şer günlük paket uzaklaştırmalardan aldsınlar da düşünsünler ne yaptıklarını..[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

orda yazilan gibi yapanda var ama her konuyu ole dusunmek yanlis ne admin im ne mod kendimide ole gormuyorum koruyucusu da degilim buranin ama bazi seylere tepki vermek paticigin seviyesini koruyo..tabiki yine arkadslar yanlis yapmis biraz hakaret e kacmis bunun yanlis oldugunu herkes biliyo zaten..yillardir burdayim adamin acarken ki amaci farkliymis ama bazilari talent plz diye acar duzgun cevap verirsin sora ertesi gun adam yine topic acar .. yapamiyom ühü vs diye sikayet edersin adam uyarilir 1 hafta gecer vs devam ediyo paticigin yararini kotuye kullananlari engellemek bence bi uye olarak gorevimiz tabiki uygun bi dille..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorianze, 07 Haziran 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
baaluo bence fazla kasınma klavye delikanlılıgı yapma burda bana senın gıbı cok klavye delıkanlısı gordum yanına gıdınce pısar susar sonun benzemesın senınde adam gıbı soyledık yenı oldugumuzu bana bılmıs ayakları taslayıp burda artıstlık yapma ananın karnından wow bılerek dogmadın heralde bırdahada msg atıp bana zorluk cıkarma.

İlgilenen arkadaslara tesekkur ediyorum ve buradakı alakasız msglar ıcın ozur dılıyorum.

http://forum.paticik.com/view.php?id=122059 - ilgilenirseniz sevinirim.

[Bu mesaj gondorianze tarafından 07 Haziran 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]

bilader burası racon kesecek mekan değil git okulunda evinde racon kes, öyle klavye delikanlısı mısın yanına gelirsem pısarsın falan burada yanlış, basar gidersin.

[Bu mesaj neverhood2 tarafından 08 Haziran 2005 07:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence de çok ağır gidilmiş adamın üstüne gerek yok böyle şeylere cevap vermek isteyen verir bilgilendirir topici komik bulan da kırıcı olmayacak şekilde belki bir mesaj atabilir tabi yazarken bir yere hakaret olarak gitmiycek şekilde sonra da diğer topiclerden devam eder... bence mantıklı olanı da budur...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse anasının karnından Talent hesaplayarak çıkmadı sonuçta...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

cuce uçmuşsun sen, arkadaşımız uo'nun grafiksel güncellenmişi olan bir oyun bulmayacağını tahmin edebilirdi herhalde. oyun profesörü olmaya gerek yok bunun için. ha eğer cidden oyunlar hakkında genel olarak bilgisi bu denli zayıfsa "warlock aç uzaktan yakından dövüş" dememize de kimse alınmasın. neden insanlar bu kadar basitçe takılmaları bile birini ezmek gibi anlıyor hayret ediyorum, göbekli kel fodul diye takılmadık ki..

ha başkaları sert şeyler söylemişler, doğru bulmadım ben de onu..

ayrıca cuce 10k madalya ile bu konunun alakası nedir? eleştiri yapayım derken kendin eleştirilecek duruma düşüyorsun..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın arkadaşlar bende üzerime alınıyorum.. Bazılarınız bizden bilgili olablir.. farklı tarz da hayatlarını sürdürebilir..Bizim bazı imkanlarımız yok.. gece 21 :00 gibi eve gelip LvL kasmaya çalışıyorum.. Ama bazılarınız gibi bizimde imkanlarımız olsa (Sozum sana Cetu ilk başta) Bizde hava atacak kadar bilgiye sahip olurduk..Zaten bu yaptıklarınız Olgun ve erdemli bir insana yakışmayan hareketler...(Cüce seni çok takdir ettim..) Kimse birbiri ile alay etmemesi gereken bir forum burası.. Köy kahvesi sanmayın burayı... Veya türkforum geyiq bolumu değil.. Kimse kimseyi haki görmemeli Lütfen...[signature][hline]The Spirit Of The Flame Is Spirit Of Change
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 08 Haziran 2005 03:29 tarihinde demiş ki:
haaaaah , maşallah en son çirkeflik noktasına kadar gelmişsin , bokatizikalsın misali şimdi de "uslüp" mü konu oldu?

ilk konular derken hangi konular , nereden tanışıyoruz arkadaşım. beni mi izliyorsun senelerdir.

"adam gibi yazmasını öğren öyle yaz"
"bana çocuk diycek yaştada değilsindir."

hayır , bana böyle şeylerle gelmeyin.

ya cidden senin özürlü olduğunu düşünüyorum.
konular diyerek yanlış kelime kullanmışım baştaki adama verdiğin cevapta demek istemiştim
yani şu;
said:
Head, 07 Haziran 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
arkadaşım :izah: saygımız var.
ama bilip bilmeden , neden pure mage'yim diyorsun öyleyse?
geliyorsun buradaki insanlara peşkeş çekiyorsun.

neyi peşkeş çekmiş o adam ?

ve evet üslup konu olur herkesin yazdığı yerde çıkıp gereksiz yazılar yazamazsın neye bok atmışım ben ?
Sosyal ağlarda paylaş

Senelerdir bu forumdayım burdan öncede ultimatr den beri ilk defa böyle gereksiz bi konuya girdiğimden dolayı kendime kızıyorum ama şu kendini beğenmişlik, milleti ezme, laf sokma, aşşalama olayları okadar arttıki artık cidden böyle yazılar görünce bende sinirleniyorum.
Kimsinizde kimi eziyosunuz yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...