Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Zengin Olup Köşeyi Dönerim

palanor

Öne çıkan mesajlar

Varmı bir taktik , nasıldır bu zenginliğin yolu ,
lvl 48 mage olmuşum atı zor almışım o bi yana 20 gp param olmadı hep birikip birikip bi lvl up:( spell teach recipe derken gene 3-5 gp imdat!!!!!!
Alchemy/Herbal 230/280
frost 31/Arcane7[signature][hline]SWG : Eves Aenoza
WOW : Luinor Mage
Msn:[email protected]
E-mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Level 60 rogueum var. Ati zar zor almistim vs. Onda mining-BS var. Su an baska bir serverda Druid kasiyorum, ona herb-alchemy aldim. Dun 25 adet swiftness potion yaptim. 5li sekilde 3gold buyouttan satisa koydum. 1 saat icinde hepsi satildi. Bugun Barrens'a gidip o potionun yapilmasini saglayan swiftthistle adli otu farmladim bi sure(en cok barrensta var gibi briarthorn ve mageroyal) 6 stack(6 tane 5'erli sekilde) potion yapip yine AHye koydum muhtemel onlarda satilir. Su an level 37yim ve 76gold param var (full trained) Hic bu kadar parlak olmamistim daha once para yonunden :) Ilerdede healing potlari yapip satacam bol bol. Muhtemel epic mountu vs. rahat alirim..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin - Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired

Sungur - Undead Rogue - Level 60 - Shadowmoon/US
Kadavra - Night Elf Druid - Level 3x - Illiadan/US

Now in Sydney, Australia...
Proud employee of;
Swissotel Sydney
Hilton Sydney
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ulubeg, 07 Haziran 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
2-3g satışlarından zengin olmanız çok zor, mining de winterspring ve eastern plagueland de kasıp rich thorium vein harwest layın derim, arcanite kristal ler 35g e gidiyor...

Oyle diyosunda dolu serverlarda birak oralarda dolanip olmeme sansini o madenleri bulma sansin ne kadar sence? Hadi buldun diyelim zart zurt dusen bi kristal degilki. Sirf onlari farmlicam diye gunde 5 saat dolanan tipler var o zonelarda..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin - Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired

Sungur - Undead Rogue - Level 60 - Shadowmoon/US
Kadavra - Night Elf Druid - Level 3x - Illiadan/US

Now in Sydney, Australia...
Proud employee of;
Swissotel Sydney
Hilton Sydney
Sosyal ağlarda paylaş

benim lvl 36 iken 76g civarı bi param vardı.atı şimdi alıp train i 40 mı alsam demiştim kendi kendime :D

paradan köşeyi dönme konusuna gelelim.ben tailorum.bu aralar kasmaya çalışıorum.mageweave cloth zor düşüyo,düşse bile 1 bolt of mage..5 mage..cloth a mal oluyo.sen bana mage..cloth toplayıp satarak köşeyi dönebilirsin.20 tanesine 1g veriorum ve kafadan 200 tane lazım :D

ayrıca alakasız bişey ama haberiniz olsun 12 lik çanta örendim.BL de olup alliance olanlara yapıp gönderebilirim. siparişlere açığım.tanıdıklara beleş yapıyorum.(patide var tanımadığım ama patidenim deyin yeterli)her türlü yardımınızı beklerim mageweave veya üstü clothlar açısından.[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL
Sosyal ağlarda paylaş

aynı zamanda test server ında oynadıysanız(alterac valleyde)orada birçok maden var.en aşşağı thorium gördüm.51-60 lvl limit olduğu için eğer pvp yapmıyacaksanız veya yapamıyacak lvl iseniz (örn:51 yeni giren)minersanız çok kazançlı olursunuz.[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 07 Haziran 2005 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mining + skinning ile lvl 22 priest'imle 12g yapmistim ya. Hem de ah'da kendi level'mda ne var ne yok almıştım ona rağmen. Ama aşırı gezen biriyim ondandır. Priest'ten çok madenci şeklinde oynuyodum oyunu hehe.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar prof skillerinizden kazanacagınz para kadar alım-satım yaparakta para kazanabilirsiniz. ornegin ben elden 10g ye aldıgım bir kılıcı AH'da 30g ye satttım instancelardan cıkan itemleri gidip vendora satmayın AH'da satın buyoutu dusuk tutunki alt charı olanlar direk alsınlar bid yapmasınlar...
sora light leather olsun wool cloth olsun iridescent pearl jade vs bu tarz itemleri ucuz gordugunuzde mutlaka alın kesinlikle elinizde kalmaz AH'da iyi paray satarsınız.. ben boylelikle lvl 30 civarı 100g civarı dolanıodum hemde paramı carcur etmeme ragmen...[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

lv 30 olmuşum daha hiçbir proficiencies seçmedim ne yapayim dersiniz ne seçeyim biraz para kasmam lazım lv 30 toplamda 1 gold var (tüm skilleride almadım)
ragnarosta oynayan bonkör ve yardım sever arkadaşlara duyrulur.
Nick: hersterum (lv 30 "çulsuz" Hunter)[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben parayı kırdım Luinor.Stranglethorn Vale'da goriller var.aynı zamanda da skinner ım.gidip kesiyorum içinden %70 bilmemne gorilla hair düşüyo %20 de soft gorilla fur düşüyo.bu fur lerin 5 tanesi 60s,saçların 10 tanesi 60s.skinningle birlikte orda heavy ve thick leatherda düşüyo.orda topladığım thick leather ların 10 tanesi 30s,heavy lerin 15s.yani kısaca(kısasımı kaldı :D)orada 48 olarak savaşacağın moblar lvl 40-44.ben orda 4-5 goril alıp etrafıma aoe ile keserek 15 dk gibi bi süre zarfında en az 5g çıkarıyorum.sen lvl 48 olarak 5-10dk içinde bu işlemleri yaparak en az 5g gibi bi paraya sahip olabilirsin.

PS:Gorillerin hepsini kestiğinde bb ye git itemları sat düşen.spawn süresi 2dk civarında(hepsinin).bu satış sürecini bitirip geri döndüğünde spawn olmuş bir halde bulursun.her 10dk grind ve 1-2dk satış olarak olayı tekrarlayabilirsin.eğer şanslıysan bana göre item yüzdesinin üstünde bir yüzde yakalarsan 1 saatte 30g para yapma şansın var.

biraz uzun oldu :D[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL
Skinning/280 Tailor/230

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 07 Haziran 2005 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en temizi ah de biraz vakit gecirip incelikleri ogrenip al sat yapmak .

en basiti ucuz buldugun mallari alip uzerine kendi payini ekleyip tekrar satisa sunmak . tas atmadan kol yormadan .[signature][hline]I kill 2 dwarves in the morning
I kill 2 dwarves at night
I kill 2 dwarves in the afternoon
And then i feel alright
I kill 2 dwarves in time of peace and 2 in time of war
I kill 2 dwarves before i kill 2 dwarves
And then i kill 2 more
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğim yöntemde ama lvl 45-46 ysan xp de alıyosun.ben daha bugün keşfettim bu yöntemi quest yaparken.faketmeden 28k xp almışım(sadece grind.quest dahil deil)[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL
Skinning/280 Tailor/230

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 07 Haziran 2005 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

level 40 olduğumda 102g vardı.gereksiz harcama yapmadıktan sonra para derdi olmuyor.olur da bol harcama yapmak gerekirse lvl50+ da bol grind yapıyorsun bütün sorunların çözülüyor yani bir yerden sonra zaman meselesi.

frost da düzgün grind yapabilmen için artic reach , shatter, ice shards %100 bulundurman gereken talentlar, bir an önce açmaya çalış ki herhalde açmışsındır 31 puan verdiğine göre.frost channel ve cold snap de bulunsa fena olmaz hani.[signature][hline]arcane, 03 Şubat 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
geçen yaz hangi EA oyununu oynadığını biliyorum

[Bu mesaj arcane tarafından 07 Haziran 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk önce oyun oynamayı bırakıp,
futbol yada şarkıcılığa başlıyoruz,
orda skillin yetersiz gelirse politikaya atılabilirsin...
ama ben uzun süreli ve sabit bir getirisi olan üniversite bitirmeni tercih ederim... :)
evet evet en iyi iş üniverste bitirmek :)
Kısa yoldan bu şekilde zengin olabilirsin...[signature][hline]Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...

Wow:Troll Rogue ByJoker lvl 60 / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

SM ye gidip blood mage in oldugu instance tarafina gir. en soldaki giris. yukarida elite olmayan ghost lar var lvl lari lvl 35 mi ne hatirlayamiyorum, tanesi 5 silver falan dusuruyor ve dolu. bir bastan bir basa kesip geri donerken spawn oluyorlar. non stop para geliyor. 1 saat = 30 gold idi benim rogue lvl 50 iken
Sosyal ağlarda paylaş

arcane ben şuan frost deilim.60 olduğumda öle yapıcam.her ilk başlayan tavsiye almayan bir mage olarak enayilik edip fire gittim.60 ta unlearn yapıp yazdığım templete e geçeceğim :)[signature][hline]Lorrotar-44 Human Mage-BL
Skinning/280 Tailor/230

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 08 Haziran 2005 00:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...