Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nisan'da ADSL'ler minimum 512 kbit!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

telekomun speedtest'i 27kb/s verdi, 221kbps'ye denk düşüyormuş.. bodrum'dayım ve daha bişi yok bende yani.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bu konunun hemen kilitlenip 512 konusunun yasaklanması gerekiyor, donanımhaberde aylarca insanlar delirdi, resmi gerçek bir açıklama ciddi olarak hiç ama hiç olmadı.. moral bozmaktan başka hiçbirşeye yaramıyor..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç forumda da rastladım bu habere. neredeyse herkes adsl'i genç olduğundan sevindiler beklediler felan.
bakıyorum 1 martta 1 nisan dediler, 1 nisanda 1 mayıs dediler, 1 mayısta onlar da sustu hevesleri kursaklarında kaldı. kimse de çıkıp "böyle birşey olmaz" felan dememişti ama adsl'cileri sevindiren bir haber sonuçta.

aslında mevcut hızın alt sınırını yukarı çekmek yerine, verilen hizmeti arttırıp internetin (buna kablo internet ve dial-up da dahil) ücretini azaltsalar, daha hızlı internet servislerini de sunsalar, çok daha gosu birşey olur ama aman bana ne ya..[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ümitlerinizi kırıcam ama o işin hazirana vb de ertelendigi yok... BEn çanakkalede oturuorum türk telekom Çanakkale genel müdürü babamın arkadaşıdır geçen gün Yalı hnda(çanakkaleliler bilir) kendisiyle karşılaştık ve bu mevzuyu sordum kendisi bana Bütün adsl lerin 512 kbit olacagını ve bu işlemlerin yapıldıgını ancak bunun uygulamasına ne zaman geçilecegine dair kesin bir tarih olmadıgını ve bütün bu haberlerin asparagas oldugunu yineledi... bakın bu ne kıytırık bi haber sitesi neden başka bişiy Çanakkale Telekom Genel Müdürü nün kendi sözleri o yüzden boşuna ümitlenmeyin...

ps: bu sonuna kadar büyük ihtimalle olacagınıda soyledi...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın dediği gibi kesin bir açıklama yok.
Ancak yapılacak olan ihaleler ile türkiyenin yurtdışı çıkışı arttıkça bu kullanıcılara indirim değilde hız artışı olarak yansıyacağı söyleniyor. 2 yıllık hedef içinde min 2Mbit olacağı söyleniyor (Avrupa Birliği kriteleri olsa gerek)[signature][hline]SenariouS
The Beast That Shouted "I" at the Heart of the World
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...