Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profession seçemiyorum...

ocu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben oyuna 2 gün önce başladım. Oyun gayet güzel, beğendim, ama bi türlü profession seçemiyorum. Shaman olduğum için skinning + leatherworking alacaktım, ancak bikaç kişi alma dedi. Hele bunu http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-professions&t=50389&p=1 okuduktan sonra iyice bezdim :) Şimdi aklımda Mining + Skining var, çünkü anladığım kadarıyla en çok para, hammadde satarak yapılıyor. Tabi bu prof.lar keyif için, istediğini seç diyeceksiniz, ama ilk charım olduğu için para yapacak bir şeyler seçmem gerektiğini düşünüyorum. Öneriler? :P
Sosyal ağlarda paylaş

Skinningden çok para kazanabileceğini sanmıyorum, bence illa para lazım diyorsan mining/herb ü seçmen daha avantajına olur.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Peki tam olarak anlayamadığım bir şey var. Bu professionları eskisini sıfırlayarak sanırım değiştirebiliyoruz. Bu sıfırlama olayı o asıl seçmem gereken 2 profession için mi geçerli, secondaryler için mi geçerli ki o zaman saçma olur. Bir de sıfırlamak zahmetli bir iş mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani kesin mining alayım, sonra herbalism. Peki mining başlarda mı iyi ileride mi? Yani mantıken skill arttıkça iyileşmesi lazım, ama oyunun pek çok şeyi ters :) Gemler falan iyi para ediyor anlaşılan, ancak onlar da skille bağlı değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 04 Haziran 2005 00:25 tarihinde demiş ki:
herbalismlede günde 100 gold yapman mümkün.

Swiftthisle ve fadeleaf farmlayip satarakmi yapiliyo bu para?[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin - Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired

Sungur - Undead Rogue - Level 60 - Shadowmoon/US
Kadavra - Night Elf Druid - Level 3x - Illiadan/US

Now in Sydney, Australia...
Proud employee of;
Swissotel Sydney
Hilton Sydney
Sosyal ağlarda paylaş

lv 32 o para yapıyor millet
bide bize bak lv 25 ve 0 para hmmm ragnarosta tanıdık ally karakteri olan bonkör birileri aranıyor...
yardım severlerin hersterum a başvurmaları rica olunur...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again

[Bu mesaj Vicious tarafından 04 Haziran 2005 12:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca lvl 32 de binek alınabilir.bi aralar questleri yardım alarak yaptığım için 2-3 lvl ı mob keserek atlamak zorunda kaldım.78g kadar bi param birikmişti bu dönem.alıp sadece train mi alsam diye düşündüm 40 ta.almadım kârlıda çıktım.trainler çünkü köstenceydi :D[signature][hline]Lorrotar-43 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 04 Haziran 2005 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın zor.insan sıkıntıdan patlıyo kasarken.ben bide 2-3 lvl ımı mobla kasmak zorunda kaldıım için düşen herşeyi lazım deilse satıyodum.bölece birikiyo.[signature][hline]Lorrotar-43 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 04 Haziran 2005 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha bi tarafımdan uydurmuyorum. BL de tanıyan bilir lvl kaçta aldığımı mountu ne kadar param olduğunu.
evet zor, ben hiç quest yapmadım hep grind yaptım, sürekli beast kestim dolayısıyla her lvl atladığımda 200 deri filan satıyordum, buda gayet iyi bir para , ayrıca kazdığım madenlerden gelen parada son derece iyiydi. siz eğer gidip quest yaparsanız, paranızı craftinge harcarsanız, birde üstüne craftingle yaptığınız çoğu şeyi iyi paraya satmanız mümkün değil, size eksi olarak döner. çok insan tanıyorum mount parasını lvl 48-49 da denkleştiren.

ayrıca afterdeep, o para un goro cratere deki reg leri toplayıp satarak geliyor.

birde ufak bir tip, yüksek fiyattan satın trade good ları çok abartı olmasın piyasayı yakalayın, alan mutlaka çıkar hiç inanmayacağınız fiyata. sizin lvl 25 te 80 silvera sattığınız şeyi toplaması kolaydır. fakat crafting kasan lvl 50 biri buna üşenir, ve onun için 80 silverda o kadar çok para değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

benım ark lvl 18 ken gunde 10 altın yapıodu.hemde lvl 18 ken..Balıkla.Gozlerimin onunde yaptı ınanamadım, tabi yolunu bilceksın ben biliom ekiekiekieki[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

150 skill.rare balık degıldı,alchemıstlerın saglam bişi yapmak için ihtiyacı oldugu sadece pvp ye acık alanlarda cıkan-ve ınsanların bol oldugu- 2 balık turu vardı unuttum ısımlerını sımdı.[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...