Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler hakkındaki düşünceleriniz??

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

tarih de baya tartı$ılmı$tı bu konu bnm bildiğim kadarıyla.[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

"If freedom is short of weapons, we must compensate with willpower."
Adolf Hitler [signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

zekilik dışında günümüzdede var böle tipler.mesela amerikada:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

alman halkının arzularını çok iyi anlayıp en derindeki isteklerini yüzeye çıakarabilip onarlı cevaplayabilmiş,bunlarıa cözüm vadetmiş,halkı alman ırkı propaganadsı yada kolluk kuvvetrlinin gücüyle organize etmiş,yıkılmış bir develti kısacık bir sürede baştan yaratmışıtr,gençliğin ve bie hedef aryan inanara nerfret tohumalrı ekerek bir sürü hedef vermiştir,
bir üleknin gençliğni harcamıştır
asker ve svil çok insanın ölümümnden sorumludur
yahudiler olsun sovyetler olsun,hayalperest ve egoist benliğiyle komik hayaller peşinde vatanının evlatlarını hacamıştır,savaşın son yılınjda hem vücud hmde zihnin sağlıksız,yorgun ve yalnız bir insandı

yaptkalrıyla başına gelebilecek her cezayı haketti yeterince,ne acırım o adama,nede severim[signature][hline]akışına bıarkmak istiorum hayatımı bir süre...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 30 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
Bıyığı çok çirkin.

aahha aynen abi birde tipsiz in teki[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 30 Eylül 2004 23:03 tarihinde demiş ki:
alman halkının arzularını çok iyi anlayıp en derindeki isteklerini yüzeye çıakarabilip onarlı cevaplayabilmiş,bunlarıa cözüm vadetmiş,halkı alman ırkı propaganadsı yada kolluk kuvvetrlinin gücüyle organize etmiş,yıkılmış bir develti kısacık bir sürede baştan yaratmışıtr,gençliğin ve bie hedef aryan inanara nerfret tohumalrı ekerek bir sürü hedef vermiştir,
bir üleknin gençliğni harcamıştır
asker ve svil çok insanın ölümümnden sorumludur
yahudiler olsun sovyetler olsun,hayalperest ve egoist benliğiyle komik hayaller peşinde vatanının evlatlarını hacamıştır,savaşın son yılınjda hem vücud hmde zihnin sağlıksız,yorgun ve yalnız bir insandı

yaptkalrıyla başına gelebilecek her cezayı haketti yeterince,ne acırım o adama,nede severim

çok doğru ancak o kısa sürede alman ırkını toparlayıp,dünya savaşı başlatması ve avrupada öyle bir başarı alması hayret verici.Alman bilimadamlarına hayranım....[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Zekasına ve düşünme tarzına hastayım ama oda hastaymış ehem[signature][hline]evet arakçıyım. ama pişmanım bi daa yapmıyca
XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

ewt katılıyorum.Almanya eğer II.WW'u başlatmasa şuan süper güç olabilirdi.Ve şu anki teknolojinin 10 katı bir teknoloji olabilirdi.Çok şey deişirdi...[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 02 Ekim 2004 20:53 tarihinde demiş ki:
Daha kötüsü Bush oluyor sanırsam en azından Hitler salak değildi !

+1[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iki kelimeyi kullanan Hitler ve Nazi lehine laf söyleyen legolas773 az kalsın dövüyordum ama zaten müdür yardımcısıyla kanka gibi olduk her ders oraya gönderiliyorum o yüzden g.tüm yemedi ama bir daha Hitler lafını veya Nazi lafını ağzına alsın dövmessem neyim ulan[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Zeki Adam Ama Bir sözünü Bİliyorum ''Bir Dikdatör'e İçkiyle Ölmek Yakışmaz'' Demişti Kendisi Intihar Ederek Öldü Acaba Çokmu Yakıştı ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''R/U''

[Bu mesaj RaVena tarafından 02 Ekim 2004 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...