Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ermeni Soykırımı...(Sözde)

Fistan

Öne çıkan mesajlar

10.000 bu kadar askerin donması enver paşamıydı neydi o itin
salaklığının örnegidir ve bir savaş angutu olarak neden idam edilmdi hiç anlamam alman hayranı salak mandem gittin kendinde donup gebericen
utanmadan birde dönüyor buda Osmanlı devletınin suçu tabi
idam edileceğini bilse dönmez köpeğin kafasını koparıp asıcaktın mızreğın ucuna hakettiğini bulucaktı. Bak ya asabım bozuldu tobe tobe.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki öldürdü sen git rusyayla iş birliği yap Osmanlıya arkadan saldır doğal olarak kendini savunan Osmanlı analarını belliyecek
bu kuçular az doğu anadolu güneydoğu anadoludki insanlara işkence etmediler tecavüz,katliyam ne arasan yapmışlar
aslında orda bir Türk katliyamı var araştırmak lazım Osmanlı kazanınca bu köpekler ettiklerini bulmuşlar :) hem soykırıma gelince 1,5 milyon ermeni yoktu Osmanlıda

[Bu mesaj TheSilver tarafından 07 May 2003 10:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlamayın, ben ermeni öldürülmedi derken "Devlet bilgisi ve isteği dahilinde" ve/veya "Savaş/Saldırı/Soykırım" şeklinde öldürülmediğini belirttim. Yoksa oradaki asker de sinirinden ve hırsından veya başka sebeplerden elbette öldürmüş olabilir, hatta Ermeniler fazla abartınca bu yağmalamayı yöre güvenlik güçleriyle aralarındaki çatışmada da öldürülmüş olabilirler...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
TheSilver, 26 May 2003 18:18 tarihinde demiş ki:
spactor bir halt bilmeden atıp tutma bu ermenilerin Türkiyeden
toparak ve tazminat almak için yaptığı bir hiledir...

boyle bir sey okumustum ben de bir yerlerde.
ama dogruluk payini bilemem tabii.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 26 May 2003 18:18 tarihinde demiş ki:
spactor bir halt bilmeden atıp tutma bu ermenilerin Türkiyeden
toparak ve tazminat almak için yaptığı bir hiledir...

boyle bir sey okumustum ben de bir yerlerde.
ama dogruluk payini bilemem tabii.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu birtakım güçlerin toprak vs. aşırmak amacıyla ortaya attıkları luzumsuz iddialardır. Belki benzer bişey olmuştur ama asla soykırım olarak nitelendiremeyiz bize yapılanların yanında...
Ayrıca doğuda Ermeni evlerinin harabelerinin bodrumlarında işkence setleri ve cesetler bulunduğu da bir gerçek.......
Sosyal ağlarda paylaş

sam sen nediyorsun bu nekadar saçma bir şey ne hitleri seçmes kafayımı sıyırdın aloo hişt olum tarih oku birazda fantazi üretip buraya yazma tüm dünyada ne ingiltere ne ispanya ne faransa .... hiç biri biz yahudileri istemiyoruz dediğinde osmanlı onlara kucak açmış yurdumuzda yaşama hakkı vermiştir ve ayrıca hitler yahudileri yakarken oradaki Türk büyük elçisi bir çok yahudiyi bunlar müslüman diye kurtarıyor.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 26 May 2003 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 26 May 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
sam sen nediyorsun bu nekadar saçma bir şey ne hitleri seçmes kafayımı sıyırdın aloo hişt olum tarih oku birazda fantazi üretip buraya yazma tüm dünyada ne ingiltere ne ispanya ne faransa .... hiç biri biz yahudileri istemiyoruz dediğinde osmanlı onlara kucak açmış yurdumuzda yaşama hakkı vermiştir ve ayrıca hitler yahudileri yakarken oradaki Türk büyük elçisi bir çok yahudiyi bunlar müslüman diye kurtarıyor.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 26 May 2003 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]

cevap verdiğim yazıyı ve benim yazımı iyi oku tekrar ve yazdıklarını bir daha düşün..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...