Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışı baglantılar açıldı gibi...

DISintegrated

Öne çıkan mesajlar

Hemen internet servis sağlayıcımı aradım. Bir bilgi geldimi dedim. Adam sanıyorum şu han hata ile ilgili denemeler yapıyolar dedi. TT size herhangi bir süre söyledimi dedim. En geç bu günden itibaren 3-4 daha dedi :)
Üzülmelimiyim, sevinmelimi?[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

(Ehe baya gaz oldum .. :) Her gün 40 kere uplink sayfasına bakmaktan delirmişim de grafiklerde yükselme görünce heyecan oldu :D Yeni okudum konuyu 3 -4 daha hmm neys ya gelsin de bekleriz ..)[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

[Bu mesaj Xasf tarafından 14 June 2003 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xasf, 14 June 2003 16:33 tarihinde demiş ki:
AÇILLLLLDIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!

http://web3.ttnet.net.tr/uplink.html[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

Yeminlen ilk bu yazını gördüm görünce bi durdu kalbim 2 saniye falan :)
Yapmayın şöle ani şeyler alla aşkına :))[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

O bile 56 kilobit :)

Abi pardon ya dediğim gibi grafiği görünce yanda yazan bit midir megabitmidir bakmadan, konuyu da okumadan atladım :D[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

bir aydır bekliyoruz 3-4 gün daha bekleriz[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...