Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Cordoba kaldı...

francles

Öne çıkan mesajlar

lol vergi borcu aşmış gitmiş onlar zarar dimi ehehae
Bjk nin transfer politikası gerçektende dierlerinden farklı ve etkili.Sanırım bunun nedeni özel bi menejerlik şirketiyle anlaşmış olmaları, beraber yürüttükleri çalışmalar sayesinde herşey dahada kolay :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo cok mantikli..
Sen anlamak istemiyorsun sadece.
Ornek vermek gerekirse Mondragon olayini GS 1M $ ile tamamlayabilecekken daha fazla para vermek zorunda kaldi.100K $ bile daha fazla odense ulke ekonomisi icin zararlidir.
Ayrica oyle vergi hede hodo muhabbetleri cok sacma.
90 Trilyon vergi borcu olsa GS'nin bu kadar ta$inmaz mala kesin icra gelirdi.Merak etme sen...[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Klubum du$unmuyor.Hicbir klup du$unmuyor.Ben du$unuyorum.Ke$ke kluplerde du$unse..Ayrica yabanci oyuncu oyle ya da boyle aliniyor.Neden daha fazla doviz gitsin ki yurt di$ina?
Bu konuyu bile tarti$ilir hale getirdiniz ya neyse.Kafasi az biraz cali$an biri bile dedigimin altindaki mantigi anlar.
Hadi blackchaos fanatikligin doruklarinda sacma sapan konu$uyor zaten tinlamiyorum dediklerini de Dela ve Darksun'dan beklemezdim boyle yorumlar...[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

ya wissy dediğin lafa bakarmısın abi

100k dolar gitse zarar

nyie vergi borcunuzu ödemiyorsunuz o zaman.
Saçma sapan konuşuyorsun. O zaman kimse döviz kullanmasın.
Sen burger dan yemek yerken o paranın ülkenemi gittiğini zannediyorsun.
O zaman kimse ülkeye zarar gelmesin diye transfer yapmasın.
Neden iç transferde primler paralar dövizle veriliyor?
O zaman onları türk parasıyla versinler.
Asıl fanatikliğinin doruğunda olan sensin.
bjkye bok atmak için abuk subuk bir laf attın ortaya.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ben Burger'den yemiyorum.
Ayrica meselemiz ba$ka.Siz demek istedigimi anladiniz sacma sapan kelime oyunlari yapiyorsunuz.
Ayrica Burger'den yediginde o para TR'de kaliyor.Bunu da bil.

Vergi borcu meselesine gelince dediginiz gibi vadesi gecmi$ o kadar vergi borcu olsa GS'nin ta$inmaz mallarina vb. icra gelirdi.Bilip bilmeden konu$mayalim...[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi takimim cok durust vb. demiyorum.Sadece BJK'den daha durust oldugu, ulke adina daha buyuk $eyler yaptigi vb. vb. kesin bunu soyluyorum.Ayrica BJK'nin transfer politikasi ulke futboluna ve ekonomisine zarar veriyor.Bunuda siz kabullenin.Artik soda mi icersiniz soguk su mu icersiniz bilemeyecegim..
Size 100 yilda 1 $ampiyonluklar dilerim.Ama siz bunu bile sindiremediniz ya neyse..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica..
"Aptal aptal" konu$mak ne demek ya?
Senin fikrini kabul etmeyenler "Aptal aptal" mi konu$mu$ oluyor?
Bana gore de senin varligin ve hala yuz bulup konu$man aptallik.
Ama ben "public" bir ortamda bunu acik acik soylemem.Sende soyleme.Hele yetkilisi oldugun bir forumda.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 June 2003 16:58 tarihinde demiş ki:
Wissy,
sen hala Gs Bjk'den daha dürüsttür diyebiliyosan
bu hiçbi mantığa sığmaz
tamamen aptallıktır
kusura bakma
Hele hele Bjk'yi ülke dövizlerini yabancılara kaptırmak gibi komedi bişeyle suçluyosan
bu da hiçbi mantığa uymaz bu da aptallıktır
dışardan futgbolcu transfer etmiyelim o zaman lol

bi git ya[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

Seir git say bakalim BJK ve GS'nin ba$arilarini, kupalarini vb.
Sonra gel bu yazdigini sil.
8 sene sonra bir $ampiyon oldunuz valla boyle sacma sapan $eyler soyluyorsunuz.Gormemi$likte bu kadar olur be..
Biz 4 sene ust uste $ampiyon oldugumuzda bile bu kadar zafer sarho$lugu ya$amadik.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Hayir."GS kotu takimdi ama $aibe ile oldu" diyorsun."Haketmeden oldu" diyorsun.
Kotu ve kendi liginde haketmeden $ampiyon olan bir takim olarak gordugun takim Uefa aldi.Super Cup aldi.Demekki iyi takimmi$..Bunu gorebilmen icin soyledim.Ama siz at gozluklerinizi cikaramadiniz.Uefa'da ceyrek finale cikip taklalar atan bir takimin taraftarindan fazlasini beklemem zaten.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 June 2003 17:03 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 16 June 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
Mondragon meselesinde GS BJK yuzunden daha fazla dovizi yurtdi$ina cikarmadi mi?

Mondragon önce bjk'ye size gelicem diyip sinan babanın değimiyle "dansöz gibi kıvırtarak" gs'ye gitmedi mi?

2 takımın bi futbolcuuy istemesinden daha doğal bişey olamaz
komik olmayalım lütfen..[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

Ya sacmala be..Sinan baba dedigin adam yemi$ seni..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Ne oldu cevap vermeyince boyle mi oldun sende $imdi?
Gulduruyorsun beni Nukem..
Klubun menajerini de oyle bir lanse ediyorsun ki gorende Hz. Muhammed sanacak.Her dedigi dogru olsun..
GS deli sacmalarina cevap vererek ortami geren bir takim degildir.O yuzden verilmemi$tir cevap merak etme.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Ligin ikinci yarisi boyunca rakiplerinizden kac oyuncu kirmizi kart gordu?
Kac penalti kullandiniz?
Kac oyuncunuza hakettigi halde kart gosterilmedi?
Kac verilmeyen gol muhabbeti ya$andi?

Komik olmayin ya..100. yil ayagina $ampiyon yaptilar sizi.Siz bunu bile sindiremediniz.Hayir BJK koklu takim.Bundan once 9 sene daha $ampiyon olmu$..Yazik valla.Rezil ediyorsunuz kendinizi.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 June 2003 17:12 tarihinde demiş ki:
Gs 5 kat fazlamı haketti
tmm abi mevzu kapanmıştır. büyüksün
lol be

sen takıl bab kenk rulez uefa kup süper kup bab 4 sene diye[hline]"Hepimiz Zenciyiz"

Cidden vermi$sin cevap ya..Ben icinde bu kadar sacmalik iceren mesajlarini okumuyorum bile ya..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

"Kendini doven oyunculari atmayan hakem" ve bunun gibi bombalar..Ya allah a$kina komikle$tikce komikle$iyorsun.
Sen birde size kac macin havadan verildigini saysana..Benim matematigim bile yetmedi valla.($imdi sacma sapan sen sadece 2 ye kadar sayabiliyorsan muhabbeti yapma da insan ziyanligi cikarma..)
Bo$ i$lerle ugra$iyorsun.Sen $u $ampiyonluk hakkinizla edinilmi$tir diyebiliyorsan tarti$mak yersiz aslinda..
Neyse daha fazla uzatmiyorum.
10. $ampiyonlugunuz kutlu olsun.
(Konu cok alakasiz.Ba$ka Thread acin tarti$alim isterseniz.)[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Hadi butun dediklerine "tamam" diyelim.Yani i$te taraftardir takimina laf ettirmek istemiyor diyerekten gecelim..
Ama hangi 12. $ampiyonluk?
Komikle$iyorsunuz.BJK'nin oyle sallama $ampiyonluklara ihtiyaci yoktu, rezil ettiniz kendi kendinizi.Oyle federasyonla masa ba$i(artik masa ba$i mi alti mi bilinmez :)) oyunlariyla 6 takimli liglerden kalma $ampiyonluklari, mahalli lig ba$arilarini kattiniz lige..
Bu kadar du$emezdi bir takim.
Ama sen yinede kirilma..10+2 diyelim madem.[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...