Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Cordoba kaldı...

francles

Öne çıkan mesajlar

Valla $u sicak havada beni guldurebiliyorsun ya ne diyeyim sana..?
Allaha $kina oyle mahalli lig $ampiyonluklari ne zamandir sayiliyor?
O hesaba gore GS'nin yildizlari formadan ta$ar..
Ayrica her konuda hakliyim.Sen ise i$te mahalle agziyla, tribun agziyla kendi capinda konu$uyorsun.Senin seviyene inmeden cevap verdigim icin de boyle sanki kabul ediyormu$um gibi gozukuyordur sana.Anlamazsin.Kasma.
Yorma kendini.Soguk bir su ic..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu bjk'lilerle konuşulmaz diyorum anlamıyorsunuz ki, belki normalde iyi şeker bi çocuk bu nukem de. ama konu bjk olunca saçmalıyor işte
8 yıldır şampiyonluk gördüler ilk defa böyle hafiften arka tarafları kalktı, ben çok normal karşılıyorum wissy sen de normal karşıla o yüzden.

bırakalım biraz havalarda süzülsünler sevinsinler
Sosyal ağlarda paylaş

2 kere yenildiler bize hala nası konuşuyorlar federasyon destekli şampiyonluk diye.Hazmedemeninde bölesi ya, 2 kere bizi yenen takım şampiyon olsun azımı açamam be...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 June 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 16 June 2003 17:36 tarihinde demiş ki:
ya bu bjk'lilerle konuşulmaz diyorum anlamıyorsunuz ki, belki normalde iyi şeker bi çocuk bu nukem de. ama konu bjk olunca saçmalıyor işte
8 yıldır şampiyonluk gördüler ilk defa böyle hafiften arka tarafları kalktı, ben çok normal karşılıyorum wissy sen de normal karşıla o yüzden.

bırakalım biraz havalarda süzülsünler sevinsinler

e vericek cevap olmayınca böyle numaralara yatmakta gsye özel bişey olsa gerek
naapim ben herşeyin şereflisine dürüstlüsüne alışmışım bjk'mden gelme bi alışkanlık işte
kusura bakmayın sizin gibi çamura yatıp çirkeflik yapamıyorum
affedin beni tatlı şeker bi çocuğum işte

soda için..[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

ben birşeye cevap verememiş diilim ki? ben şaibeli de demedim ki şampiyonluğunuz. sadece arka tarafları kalktı konuşulmaz bunlarla zaten boşuna uğraşma dedim

sen de şu yukarda yazdığın şeyi yazarak sözde bana cevap vermişin. yarıldım ya cem yılmaz gibisin maşallah, nazar değmez inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

oo iyi kapışmışsınız haa valla ne diyeyim bravo wissy e hayatımda gördüğüm en saçma cevapları vermişsin.

Bu ülkedeki en şikeci takım Gs dir.
ankaragücü 8-0 (tek kelimeyle adnan polat efsanesidir)
Hagi nin hakem dövmesi (hagi bu döver)
FAtih terim in he maç hakemlere küfür etmesi (Bu da Fatih terim)
bize penaltı geiyiği yapıyonuz gs nin 4 sene üstüste şampiyon olduğu senlere baksınlar toplamda kaç penlatı kullanmış sayılsın.

Bu sene hakkımızla şampiyon olduk. Bunu kabullenin. Transeferde de piyasayı süpürüyoruz. Ee ne de olsa takımlaın ekonomik güçleri belli :)

Kıskananlar Çatlasın!
[b] Hepimiz Hala ZENCİYİZ [b][hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

wissy bana 1959 dan öncesini anlatır mısın?

ben merak ediyorum burda bu kadar konuşan arkadaşlar gs nin tarihini ne kadar biliyor.

lütfen bana 1959 dan önce ki gsnin şampiyonluklarını yazın

sonra anlayın neden yıllarca 1959dan başlatıldı bu lig diye

siz tarihini 45 yıllık görebilirsiniz, biz görmüyoruz bizim ki 100 yıllık.

sen 10 diyebilirsin kudurabilirsin senin sorunun resmi olan birşeyi 10 diyorsun, yani bir gerçek dururken yalan söylüyorsun

bu arada kaç yanlış penaltı demişsin

peki sen söyle beşiktaşın aleyhine verilen 4 penaltının 3ünün yanlış olduğunu biliyor muydun?

peki senden bu penaltıların hangi maçta olduğunu istesem söyleyebilir misin?

tahmin ediyim hayır. çünkü bilmiyorsun. çünkü sezon boyu en fazla 4-5 bjk maçını izlemişsindir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 16 June 2003 15:23 tarihinde demiş ki:
şu an antepteki murat kiralık olarak verildi, fatih terim istediği verimi alamadı çünkü. boş boş konuşmayacaksın o yüzden. o transfer fatih terimden önce yapıldı.
murat sözkesen olayında ise gs zaten ezelden beri ilgileniyordu, arada sadece sinan engin murat sözkesenle ilgilenebiliriz diye açıklama yapınca, gs bjk'den çalmış oluyor öyle mi ? tam tersi yine sözkesen olayında siz fiyat yükseltme olaylarına girdiniz.

murat beşiktaşa söz vermişti bak şimdi kendi kendini yalanlıyorsun.

diyorsun ki okanda beşiktaş fiyat yükseltti halbuki beşiktaş 2 yıldır ilgileniyor

murata gelince ne zamandır ilgileniyordu diyorsun

oh oh neyse millet görüyor ikilikleri anlıyor kimin ne olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 16 June 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
oo iyi kapışmışsınız haa valla ne diyeyim bravo wissy e hayatımda gördüğüm en saçma cevapları vermişsin.

Bu ülkedeki en şikeci takım Gs dir.
ankaragücü 8-0 (tek kelimeyle adnan polat efsanesidir)
Hagi nin hakem dövmesi (hagi bu döver)
FAtih terim in he maç hakemlere küfür etmesi (Bu da Fatih terim)
bize penaltı geiyiği yapıyonuz gs nin 4 sene üstüste şampiyon olduğu senlere baksınlar toplamda kaç penlatı kullanmış sayılsın.

Bu sene hakkımızla şampiyon olduk. Bunu kabullenin. Transeferde de piyasayı süpürüyoruz. Ee ne de olsa takımlaın ekonomik güçleri belli :)

Kıskananlar Çatlasın!
Hepimiz Hala ZENCİYİZ [b][hline]icq:108382340

Canberk sana Nukemvari bir cevap veriyorum..
"p3k1 b@b5"[hline][b]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 June 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
1940-45 arası
yenildiğmiz maçta fenerbahçe
maçı anlatayım
2 bariz golümüz ve 1 penaltımız verilmiyince sahadan çekiliyoruz ve hükmen yeniliyoruz
oki?[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

Bu cümleleri kullanmaktaki amacın nedir babs?????[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem ve wissy ne cenebaz adamlarsınız ya susun be artık :)
Darksun fenere laf atmıstı bende ona cevabını evrdım,su an bu transferde fıyat yukseltmek ıcın her oyuncuya atlayan takım fener derse,hele hele bunu bır bjk lı derse ben ona kı.....a gulerım.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şu özhan canaydın'ın monaco'da vergi ödemesinin nasıl olay olduğunu anlayamıyorum

bursada türkiye'nin en kaliteli, en büyük fabrikalarından birine sahip, ülkesi adına yılda milyonlarca dolar ihracat/ithalat yapan bir adamın, monaco'da bir şirketle ortaklığının olması ve bu ortaklığı yüzünden orada vergi ödemesi midir vergi hırsızlığı ? kendisi hakkında kulaktan dolma bilgilerle, cahil insanların yazdığı şeylerle bu adamı suçlamak mıdır 'adam' olmak ? kendisinin türkiye'de vergi borcu yoktur, bunun dışında monaco'da bile vergisini ödüyordur... ha siz araştırmadıysanız, bilmiyorsanız bu işlerin nasıl yürütüldüğünü vede sırf galatasaray başkan'ı olmuş diye bir insana kin besleyebiliyorsanız bunları anlamamanız çok doğal, devlet adına yaptırdığı okuldan bile hiçbir karşılık beklememiştir.. hadi bilmiyorsanız bari konuşmayın da kendinizi küçük düşürmeyin[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 16 June 2003 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...