Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

said:
Revangelis, 22 Kasım 2004 08:50 tarihinde demiş ki:
yeditepe servisi yarım saat geç kaldı ve eve döndüm, tatil olsa bari (gerçi daha önce olması lazımdı)

bu saatten sora sanmam olucanı =/
gerçi saat 3te hukuk sınavım var..kar nası acaba okulda..bi kaç ki$i baya bi yagıyo ve heryer bembeyaz dedi
sınava girsem yada girmesem farketmicek nasılsa..iki $ekilde de alacaım not aynı..evde oturmayı planlıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 saat servis bekleme sonucu servis geldi. 20mt gittik. okulu aradık isterseniz gelmeyin dediler geri döndüm of. eğlence için gidiyodum gidemedim okula ya gıcık oldum. resim koyarım birazdan[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.

"Death is certain, life is not."
Sosyal ağlarda paylaş

1. Levent ten resimler. Birazdan dışarı çıkıcam daha da koyarım maksat bilgilenelim di mi? =P

köprünün direklerini gördümde en azından belki bi fikir olur oralar nasıl diye koydum resim.[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.

"Death is certain, life is not."

Sosyal ağlarda paylaş

Tuzla - Tepeören Köyü burada kar durdu ama bulutlar yere indi ve göz gözü görmüyor. Camdan dışarı bakınca sadece bir iki sıra ağaç görüyorum, yandaki koskoca fabrikanın yerinde ise yeller esiyor :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 22 Kasım 2004 10:17 tarihinde demiş ki:
ya amaaaaan hic gidesim gelmedi simdi okula tek ders icin disari cikip geziim bari bole havalarda ii oluyo

ammaaan
ağrısız başa ağrı girdi be mali..
nerde benim apronaxan fortantumum?[signature][hline] Üzüntü kendi kendini giderir, ama mutluluğun tam zevkini çıkarmak için onu paylaşacağınız birinin olması gerekir. Mark Twain

maybe I always knew my fragile dreams would be broken for you..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...