Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

abi kar var diye 15:30 da mesai bitimi koydular ama onda bile fazla mesaiye kaldım ya.. 17:30 da çıkarak mesaiye kalmış olacağım AHAHAH

Bize erken mesai bitimi bile koymadılar ama her sabah mesai saatinden 1.5 saat önce gelen ben bu sefer 30 dk geç kaldım diye patronlardan birinin "noldu len geç kaldın ehiehiehiehi" şeklindeki tavrına maruz kaldım

http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/393/i-know-that-feel.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sonra ankarayı niye sevmedin

abi bu havayı nası seviyim ben

akşam eskişehire gitcem bi de bakalım, kazasız belasız giderim inşallah.

ankarayı bu yüzden seviyorum işte. zaten evden çıkmayan bi adam olduğum için evden çıkmamak için çok güzel bahane lan. gerçi artık işten çıkamıyorum ama olsun hep bi yerlerde kapalı kalıyorum

ALLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAH
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi kar var diye 15:30 da mesai bitimi koydular ama onda bile fazla mesaiye kaldım ya.. 17:30 da çıkarak mesaiye kalmış olacağım AHAHAH

goktaşı düşüyor herkez sığınaklara deseler sokaklar bas bas bağırslar bizimkiler sabah 9 akşam 7 çalışıyor 7i 1 geçe yetiştirmek zorunda değilsek herkes kapıda servis bekliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

CryMeARiverfix said:

saplashaman said:

rus gelin muhabbetinden,hamamcı oldum hamama gidiyorum ben şöle havuzda da az yüziyim dışarda da iyi kar başladı akşama arabayla drift yapmak istiyorum selam ve dua ile..

ARaba ne ? Beraber yapalim location belirt Hazir Turkiyede ve altimda RS4 varken.

e200 var 99 model öylesine dedim tabii:D yoksa kıyamam lan ben arabama daha değişeni geç boya yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

kavacık da toplantım vardı, sabah 8 de beylikdüzündeki evimden çıktım saat 9:30 a kadar bi tane boş minibüs gelmedi , kimse arabayla çıkmamış, tüm toplu taşıma araçları dolu geçiyor, durmuyor bile adamlar,döndüm eve yapacak bir şey yok

ve daha bu kar için başlangıç felan diyorlar,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...