Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japonya'daki bir liseli genç 140 siteyi hackledi :)

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Japonya'da bir liseli genç 140 siteyi hack etti

Japonya'da 15 yaşında bir lise öğrencisi, Irak savaşını protesto amacıyla 140 siteyi hack etmekle suçlanıyor. Adı açıklanmayan gencin, suçlamaları kabul ettiğini belirten polis yetkilileri, gencin girdiği sitelere ABD karşıtı mesajlar bıraktığını söyledi

Internet-Magazine.com web sitesindeki habere göre, protestocu genç hacker, mart ayında hack ettiği 140 siteye 'Bu eylemi ABD'nin kendisine bakması ve bu bencil savaşta neler yaptığını görmesi için gerçekleştirdim' mesajını bıraktı. Polisin, gencin hack eylemlerini evindeki bilgisayardan yaptığını tespit ettiği belirtildi. Hacker'ın Amerikan, İngiliz ve Japon web sitelerine savaş karşıtı mesajlar bırakmak için Tokyo'daki bir server'ı kullandığı öğrenildi. Kaynak: Hürriyetim[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 June 2003 11:49 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 13 June 2003 20:21 tarihinde demiş ki:
ABD bu çocuğu alıp direk FBI a sokucak çünki bu işlerde kullanıyolar yakaladıklarını ben böyle duymuştum

ahah :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer :P :)

[b]Icq
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Regency, 14 June 2003 16:38 tarihinde demiş ki:
Her hackere helal olsunmu diyorsunuz ya emekle yapılan ve hacklanan sitelere ne diyeceksiniz. işşallah sizin başınıza gelirde ne olduğunu anlarsınız .![hline]( a.k.a. ranger - jukas )

merak etme o emeklerin hepsinin backupları wardır.[hline]
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...