Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekomun sitesi hacklendi

Zed

Öne çıkan mesajlar

• Admin
veya şok haber olarak
adsl ihalesi sonuclandı
sınırsız port acılcak falan
standart 512k adsl ve aylık 60 milyon olcak
ayrıca istanbul-ankara izmir bursa derken pekcok ilde ve her ilçede hizmete geçilicek falan :)

böle bi haber koysaydı siteye artık siz düşünün hehe:P[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer__, 13 June 2003 15:27 tarihinde demiş ki:
de get dyna insanın kalbine indirceksin izmirde balçovada olupta kablo adsl den yararlanamayan garipler var =p

Slay, evine gelir o kablo modemin hususunda gerekeni yaparım. :) Niye şimdi acımı tazeliyorsun ki? Terbiysizmisin sen!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar da dusman olmanızı da anlamıyorum TTnet' e. Adamlar hepimize ellerinden geldiğince hizmet getirmeye çalışıyor sonuç olarak. Evet biliyorum kapasitelerinin altında bir hızla yapıyorlar bunu ama siz Amerikadaki gibi bir hizmet arıyorsunuz. Bir kere Türkiye ile Amerika arasında bir fark olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Bu teknolojiyi adamlar üretiyor ama biz satın alıyoruz. Ayrıca adamlar gelişmiş ülkeler sınıfında iklen biz gelişmekte olan ülkeler sınıfındayız. Öyle evlerimize çok çok ucuza süper hızlarda internet beklemek şu anda bir hayaldir ve olanaksızdır. Ülke borç içersinde yüzerken de Singapur 2 günde çözerim gibilerinden haberler verince 2 gün için bu kıtlıkta yeni hat almaya gerek duymaması duysada Türkiyedeki kanunlara göre bunun mümkün olmadığını da bilmemiz gerekiyor. Hadi hepsinde suçlu bile desek çoğumuzun evinde ADSL ve Kablonet gibi bir teknolojiyi getiren de sonuçta TTnettir. Kablonet çıkmadan önce 64k' lik bir leased line fiyatını bilmem hiç soran oldu mu ama gerçekten çok ciddi rakamlardaydı. TTnet getirmeseydi kim getiricekti peki özel sektör mü? Peki özel sektör getirdiğinde sizce bu fiyattan mı getirecekti? Devlet tekeli de tekeldir, tehlikelidir ama özel sektörün tekeli çok daha tehlikelidir. Burada kapitalizm veya sosyalizm tarzı düşünceler savunuyor değilim yanlış anlaşılmasın ama ben bu gelişimde yavaş da olsa devletin yapması gerektiğini düşünüyorum. Direk olarak özel sektöre verilmek de bizi oymaktan başka bir işe yaramaz. Tabii ki sonsuza kadar da bu böyle gitmez gidemez. Ama biraz da geçmişi düşünün değişimi göreceksiniz. Ama tabii ki hataları da eksikleri de var ona da katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın ghald ama biraz körlük yapıldı bu konuda. internet 93 senesinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam 10 yıl içinde internette çok büyük gelişmeler olması kesindi fakat 10 yıllık bir tekel bence fazla uzundu mesela 5 senelik olsaydı şu anda bu topic olmazdı diyorum[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

bağlantı fiyatları böyle olduğu sürece bende bu talihsiz saldırıyı yapanları kınarım :P
küfür de ederim şikayette ederim oturur ağlarım da
herşey hakkımdır :)[hline]What's your pleasure, Sir ?
Aaahh the suffering, the sweet suffering...
One more game child and your suffering will be legendary, even in hell!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...