Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

yusema, 18.08.2024 14:09 tarihinde dedi ki:

hem basma hemde çelme var. arkadaki faul yapıyorsa o faulü verirsin.

o faul yaptı diye adam ismaile faul yapamaz.

Adam İsmail'e faul yapamaz diye tekrar tekrar yazmışsın ama zaten onda hemfikiriz. Sıkıntı adamın zaten yapmamış olmasında. Adamı ittiriyorlar, ve o darbenin etkisiyle ileri savruluyor. Ayağını kendi insiyatifiyle götürmüyor, ki çelme de yok zaten ortada.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kendi inisiyatifi farketmez , alakasız adamın topla oynamasını engelliyorsa faul işte. 

takip ettiğim tüm hakemlerde faul demiş zaten. çelme dediğimiz ayağına bastıktan sonra İsmail'in ayağına takıyor. sonrasında İsmail'in ayakları birbirine takılıp düşüyor zaten. görüntülerde var hepsi nasıl görmüyorsunuz.

osayi de faul yaptıysa faul verirsin kaleden 40m uzakta.

edit; bu arada pozisyonu tekrar izledim de osayi de faul yapmıyor 😂 topa vuran osayi zaten

yakın çekim dediğim bu;

https://x.com/HonoreDeBerke/status/1824892048995991558?t=R2Pflr9MqdtQna5tR71crQ&s=19

yusema tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 18.08.2024 14:44 tarihinde dedi ki:

Su trio kadar palavra bir olusum yok. Bana tek bir tartismali pozisyon gosterin 3 unden 1 inin veya ikisinin ters birsey soyledigi. 

savunmak için söylemiyorum ama her hafta denk geliyorum ben ters söylediklerine.

dünkü maçtan örneğin; maxim'in pozisyonda ayrışmışlar.

Sosyal ağlarda paylaş

yusema, 18.08.2024 15:29 tarihinde dedi ki:

kendi inisiyatifi farketmez , alakasız adamın topla oynamasını engelliyorsa faul işte. 

takip ettiğim tüm hakemlerde faul demiş zaten. çelme dediğimiz ayağına bastıktan sonra İsmail'in ayağına takıyor. sonrasında İsmail'in ayakları birbirine takılıp düşüyor zaten. görüntülerde var hepsi nasıl görmüyorsunuz.

osayi de faul yaptıysa faul verirsin kaleden 40m uzakta.

edit; bu arada pozisyonu tekrar izledim de osayi de faul yapmıyor 😂 topa vuran osayi zaten

yakın çekim dediğim bu;

https://x.com/HonoreDeBerke/status/1824892048995991558?t=R2Pflr9MqdtQna5tR71crQ&s=19

Liebe, 17.08.2024 22:23 tarihinde dedi ki:

Ben gerçekten anlamıyorum, var odası pek de anlaşılmayan bir açıdan hakeme faulü izletiyor hakem zar zor görüp yediğimiz golü iptal ediyor, sonra maç başlamadan bir açı daha veriyorlar ekrana İsmailin ayağına fena basmış herif karar doğru.  Abi biz mi görmüyoruz bunu ekranda hakem görüyor falan mı nedir yani? 

Benimle aynı yorumu yapmış eleman. Adama faulü falan da göremedim ben nerede itme var at gibi koşuyor herif? 

Basma dışında bir de sol ayağıyla devamında yapıştırmış onu da görmemiştim yuh lan

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerli taraftara toplu halusinasyonda diyen GS taraftari keske kendileri de halusinasyondan ciksa 

Su pozisyonu bile buz gibi gol diye savunmaya basladilar artik

Verilen penalti da ucuz penaltiymis. E o zaman gecen hafta Icardi ye verilende oyle. Temas var evet ama dusurcek bi temas degil o da.

BloodBane tarafından düzenlendi
  • Like 3
Sosyal ağlarda paylaş

Gs verilen ucuz penaltilarla ilgili defalarca yazdik zaten gecen sene. Ha gecen hafta net penaltiydi o ayri.

Gs nin golu iptal edildi haksiz yere, kimse cikip o terorist bu fetocu demedi. Ortaligi karistiran sizin baskaniniz su son 3 yildir icine ediyor futbolun. 

Benim kesin olarak bildigim tek sey dun gs olsaydi su pozisyonlarin karsi tarafinda bugun o cok izlenen objektif yorumcular bile carsaf carsaf agliyor olacakti. Dun lafi bile gecmemis mesela, konya macinda sari kart muhabbeti yaparlerken ortada verilmemis gol dururken. O yuzden geciniz kim objektif muhabbetini. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

koç'tan önce aziz içinde aynı şey söyleniyordu. ondan önce ali şen içinde aynısı. daha öncesine yaşım yetmiyor :d

gs'de puan kaybetseydi yine ligi bitirtmeyiz açıklamaları gelirdi büyük ihtimalle.

ayrıca koç'un orda olması bencede çok gereksiz. yok mu bi yöneticin vs bu tarz durumlarla ilgilenecek. ne işin var orda. maçı germek içinde yaptığını düşünmüyorum.tamamen aptallık. niye gersin ki, maç zaten 2-0 olmuş bitmiş. oyun istediğin gibi gidiyor.

boşuna taraftarı galeyana getirdi.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

Hersey gullik gulistanlik, mukemmel ligimiz var ama Ali Koc tek basina icine ediyo. Oldu oyledir tabi.

Ha bissuru yanlisi var. Baya denyonun onde gideni ama herseyi de adama yuklemekten bikmadiniz sizde. 

Terorist diye sucladik mi diyosun, git bak bakalim kac sefer Dursun terorist ile ayni kategoriye sokmus Ali Koc ve takimi. Feto ve PKK ile kiyasladi adam resmen. Ama Dursun olunca gormezden geliyosunuz tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 18.08.2024 17:12 tarihinde dedi ki:

Ne alakasi var hocam. Hatali bir aciklama yapmis adam ne yapti adam mi oldurdu. Hayati fanusta mi yasiyorsunuz hata yapmadan.

sunu kandirildik muhabbetiyle bir tutacaksan hic devam etmeyelim sohbete.

Hata ile alakasi yok. Bilerek kasitli hareket. Istedigi etkiyi verdikten sonra ozur dilese nolcak. Ustune kac kere tv lere cikti bissuru asilsiz iddia atti, sonuc? Camur at izi kalsin sadece.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

pozisyonlarla ilgili cevaplar verilmiş onlara tekrar bir şey demeye gerek yok, tartışmalı pozisyonlar sayfasını gslilerin beğenmemesi şaşırtmadı. adminin çoğu zaman kendi yorumu bile olmuyor hakemler ne dediyse onları toparlıyor veya kural kitabından alıntı yapıyor. hocaları da ofsayttan attığı goller iptal olunca 2 golümüz iptal oldu diye dolanıyor o yüzden garip gelmiyor bunları duymak.

dün 18.dk'da ofsayttan iptal edilen pozisyon da net penaltı, var'a bile bakmadan atağı kesmek için cart diye ofsaytı çaldı hakem, maç orada kopabilirdi ama 2-0'dan maç veremezsin, bitmiş dzekoyu neden 90dk tutuyosun gebermiş zaten herif. krunic hangi maçta ne katkı verdi de oyuna alıyosun. bilmiyorum şuan işler yolunda gitmiyor gibi, transfer şart. zaten amacımız avrupa olmalı, ligte neler döndüğü ortada, önümüzdeki yıl avrupa kupalarına katılacak kadar bi sıralamada bitirsek yeter.

onun dışında utanmadan torerria ile kıyaslamalar olmuş. dünkü pozisyon kırmızı da olabilirdi hakem yorumu sarı kart verdi, hakemlerin yarısı kırmızı yarısı da sarı doğru diyor. a.kerim'in pozisyonuna benzer dizini kırdığı için gaddar bir faul olarak görmedi hakem sarı verdi. bu arada apo'ya tabiki sarı kart verilmedi 🙂 kıyasladığın torerria yaptığı basmaların hiçbirinde kart görmüyor, haftaya yine yapacak yine kart görmeyecek. young boys maçında yapsın aynısını görmezse tekrar konuşuruz. bi de geçen maçta feyk düşüş yaptı yine, rakibin ayaklarının önüne atıp düşürdü, tabi penaltı kart yine yok:)

ali koç'un olayı da bi garip. polis ve taraftar arasında çıkan sorun için gidiyor. polis biletli seyircileri içeri sokmamış üstüne biber gazı ve joplarla müdahale etmişler onu çözmeyi düşünüyordu herhalde. onun işi değil tabi yukarıda da yazılmış ama ne taraftara ne yöneticilere hiçbir tahrik yokken saldırı gerçekleşiyor, saldırgan da serbest bırakılmış. f.tezc*n ve furkan....başı gibi ex-fetöcüler de ali koça twitterdan saldırmış, 2011 kokan bir gece oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 18.08.2024 17:42 tarihinde dedi ki:

ne taraftara ne yöneticilere hiçbir tahrik yokken saldırı gerçekleşiyor,

Aynen. Hadi bu sene Kadıköyde dursun Özbek stadın içinden yürüyerek tribüne gitsin sonra geri gelsin. Hiç tahrik yok, dümdüz yürüyüp gidecek ya nedir yani? 

Hadi gs-fb çok gergin, osursan nem kapılıyor. Konyaspor başkanı yapsın bunu. Ok misiniz? Olmayacak hiçbir şey, emin misiniz? 

Hangi maçta, hangi ligde, hangi kademede gördünüz böyle bir olay da normalleştirmeye çalışıyorsunuz? 

Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu, 18.08.2024 17:56 tarihinde dedi ki:

maç sırasında kortej eşliğinde sahadan başkan geçtiğini de gördük ülkenin en zengin adamının oğlu sayesinde, sağolsun. 

niye yalan atıyosun? devre arasında oldu olay maç sırasında değil.

gs başkanı geçerse de bi şeyler atılır üstüne kesin, konyaspor başkanını kimsenin sallayacağını sanmıyorum. kaldı ki yürüse ne olacak yani tam olarak göztepe açısından problem nedir? polisle sorun yaşayan taraftarlarının yanına gidiyor ali koç, göztepe tarafının saldırı motivasyonu nedir? burada normalleştirilmeye çalışan bir şey varsa o da saldırıdır. eğer oraya gitmek yürümek vs neyse yasaksa verilir cezası.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 18.08.2024 18:15 tarihinde dedi ki:

sonuçta maç başlamamış daha niye kastırıyorsunki?

Ben bir şey kastırmıyorum. Yalan söyleyerek yanılttığım tüm paticik okurlarından özür dilerim. Yeni mesajım aşağıdaki gibidir. 

Maçın ikinci yarısının başlamasına saniyeler kala, kortej eşliğinde sahadan başkan geçtiğini de gördük ülkenin en zengin adamının oğlu sayesinde, sağolsun. 

Cthulhu tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 18.08.2024 18:15 tarihinde dedi ki:

sonuçta maç başlamamış daha niye kastırıyorsunki?

sosyal medyada yapılmaya çalışılan algının peşine takılmış işte.

Cthulhu, 18.08.2024 18:15 tarihinde dedi ki:

E iyi. aynı mantıkla saldırmak da suçsa verilir cezası diyip sussun herkes. İkisinin arasında olan bir şey, bize ne 

yürümekle saldırmayı bir mi tutuyorsun?

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...