Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delicious in Dungeon - Dungeon Meshi - Netflix

Sam

Öne çıkan mesajlar

trigger’dan bir manga uyarlaması. bg3’te yemek malzemesi çıkmadığını düşünün. dungeon’da ilerlemek için dnd bestiary’den yemek hazırlayan bir partinin maceraları. rpg-sever herkese şiddetle tavsiye ediyorum. çizimler, müzik, karakterler, aksiyon hepsi süper.

marcille de beraber sezonun diğer elf mage fenomeni.

Fren+is+too+used+to+it+and+just+eat+her+

bu haftaki bomba bölümden sonra başlık açmadan edemedim artık.

11 - büyük spo

Spoiler

💀

😭

olmadı buuuuu

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Delicious in Dungeon - Dungeon Meshi - Netflix olarak değiştirildi

a3421cfd258082a9193ddcae4edd662e.jpg

frieren bu hafta bitiyor maalesef ama marcille ile yolumuza bir 12 bölüm daha devam edeceğiz.

12

Spoiler

oh nasıl rahatladım var ya, helal marşilü! çok iyiydi resleme, kemiklerin toplanması, sonrasında kanın birleşmesi vs iki kere çevirdim bölümü zaten.

yalnız ejder eti kullanınca falin de ejderan mı oldu sanki lol, bir mana boost var zaten belli. sonra da tablolardaki elf geldi laios'u kovalayan, hadi hayırlısı bakalım. konunun seyri değişiyor gibi sanki. daha da merakla beklemeye başladım.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel seriyse tadı daha iyi çıkıyor reno usta, frieren 25 mesela bunun 11 filan böyle 25 bölümün arasına sıkıştırılmayı haketmiyor yani. çevirip çevirip izlenecek bölümler.

gene mesela frieren 25 sonu, bunun 11 sonu "ya şimdi ne oldu" diye bekletince vurucu oluyor. ertesi bölüme durmadan devam edince vuruculuğu kalmaz yani, aynı etkiyi vermez.

geçen hafta 11 için neler yazıldı diye baktım hep böyle insanlar apışmış "ne olacak" diye tırnak kemirildi. "skip ending" "skip intro" deyip devam edince o tat kalmaz.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun, 21.03.2024 22:07 tarihinde dedi ki:

nasıl 1 bölüm izleyip 1 hafta bekliyorsunuz ya, ben sırf o yüzden sürekli yayını bitmiş serilere bakıyorum.

demleniyor daha keyifli oluyor beklemesi. epic bölümleri tekrar tekrar açıp detaylara yumuluyorsun.

bi gecede tüm bölümleri izleyip "now what..." demek yerine daha bi keyif alıyorsun yolculuktan. hatta sürekli izlerken arada sıkılıp telefonuna bakıp sahneleri kaçırınca soğuyorsun vs.vs.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

14

Spoiler

samuray partisi de geldi, yalnız karakterleri filan anlatıp konuşmaları enteresan oldu bu bölüm. ırklar vs world-building bayağı iyi.

oyununu yapsalar keşke kendi partimizi kurabildiğimiz. hatta larian gitsin yapsın lol.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

16

Spoiler

nihayet partiler buluştu. böyle mi devam edecekler acaba ne olacak derken o bölüm sonu finali 👩‍🦳🐔💀

falin ejder mi oldu derken o da mı cockatrice oldu nedir. neden acaba ve çevirebilecekler mi bakalım.

manga geçen yıl bitmiş galiba, şimdi son geldiğimiz noktaya baktım da üçte birine denk geliyor manganın. yani bu 24 bölümden sonra bir 24 bölüm daha çekebilirler herhalde. çok bekletmeden çekerler umarım, keşke durmadan devam etseler.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

17

Spoiler

cd2de0d4-6122-4802-b60d-f9b43c7f3949_tex

katliam oldu derken neyse ki resçiler günü kurtardı. derin bir nefes aldım. yalnız o kayıp ninja bir yerden çıkıp birşeyi karıştıracak hissi verdi ama hadi hayırlısı. keşke ekipler beraber etseydi ama, ona üzüldüm. yalnız elflere söyleyeceğini söylemişti, o op ve ed'deki elfler gelip bir yerden dahil olacak sanki.

biter bitmez devamını duyurmaları lazım ya.

i-bought-this-from-an-old-dungeon-ages-a

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...