Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diş Hekimliği öğrencisi olan var mı?

elifzeynep21

Öne çıkan mesajlar

gördüm numanım, gördüm de nasıl desem 4., 5. sınıfa gelmişken bunun paticiğe sorulması biraz garip gelmişti bana. müstakbel meslektaşım diyeyim gömmeyeyim yine de. üniversite öğrencilikleri bile yok pandemi yok deprem vs ile geçti.

hemen her fakültenin öğrenci sayısı benim zamanımdan beri x3 oldu, fakülte sayısı x10 oldu. Yapılması beklenen işlerin sayısı da (baraj) oldukça düşürüldü. halen hasta bulmakta zorlanılıyor olması ilginç 

okuduğun ilde ailenin ulaşabileceği eski dost tanıdık vs var mı, onlara haber uçurulup onlar ya da onların iş vs çevresinden istekli birilerini bulabilirsin. hasta girişlerinin yapılmasında, randevuların alınmasında yardımcı olacağın taahhüdüyle şans arttırılabilir.

vaktin oldukça gidersin odr de asistanlar ile görüşür, uygun hasta gelmesi durumunda preprotetik işlemlerini yaptırır, hızlıca proteze hazır hale getirtirsin 

A.Ü.T.P. gibi bulmanın biraz daha zor olabileceği durumlarda, fakülte yakınlarında kıraathaneleri gezen, parkta şurada burada hasta arayan arkadaşlarımız da oldu zamanında

hangi il hangi fakülte?

Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_, 09.10.2023 11:22 tarihinde dedi ki:

gördüm numanım, gördüm de nasıl desem 4., 5. sınıfa gelmişken bunun paticiğe sorulması biraz garip gelmişti bana. müstakbel meslektaşım diyeyim gömmeyeyim yine de. üniversite öğrencilikleri bile yok pandemi yok deprem vs ile geçti.

hemen her fakültenin öğrenci sayısı benim zamanımdan beri x3 oldu, fakülte sayısı x10 oldu. Yapılması beklenen işlerin sayısı da (baraj) oldukça düşürüldü. halen hasta bulmakta zorlanılıyor olması ilginç 

okuduğun ilde ailenin ulaşabileceği eski dost tanıdık vs var mı, onlara haber uçurulup onlar ya da onların iş vs çevresinden istekli birilerini bulabilirsin. hasta girişlerinin yapılmasında, randevuların alınmasında yardımcı olacağın taahhüdüyle şans arttırılabilir.

vaktin oldukça gidersin odr de asistanlar ile görüşür, uygun hasta gelmesi durumunda preprotetik işlemlerini yaptırır, hızlıca proteze hazır hale getirtirsin 

A.Ü.T.P. gibi bulmanın biraz daha zor olabileceği durumlarda, fakülte yakınlarında kıraathaneleri gezen, parkta şurada burada hasta arayan arkadaşlarımız da oldu zamanında

hangi il hangi fakülte?

Çok haklısınız ama çaresizlikten belki ek bir fikir alırım diye buraya yazdım. Dediğinizi dikkate alacağım. Peki kontenjanlar bu kadar artmışken nasıl kendimi geliştirebilirim sizce? Eski mezunlar daha fazla pratik yaptığı için eski mezunlarla yeni mezunlar arasındaki farkı nasıl kapatabilirim bazen bunu düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

dus, doktora, konsantre olduğun alanı daraltıp o alanda gerçekten çok iyi olana kadar, gerekirse wc ye gitmeden bakabileceğin her hastaya bak, ama bölümünde herkesi izlemeye, neyi nasıl yaptıklarını gözlemlemeye çalış. tedavilerinin literatür ile destekli ve güncel olması da kilit nokta.  nitelik mi nicelik mi kısmında ikisini de eksik etmemeye çalış, alanındaki impact factor u yüksek dergileri mümkün olduğunca takip et...

diş hekimliği basamakları tek tek çıkman gereken bir meslek değil. bir sürü örneği var title ı olmadan uluslararası kongrelerde ana sahnede konuşmuş meslektaşımız, doçent bile değilken profların eğitimlerine katılmaya çalıştığı meslektaşlarımız vs var.

Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...