Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev veya bahçe dekorasyonu yapan AI

reyou

Öne çıkan mesajlar

reyou, 16.07.2023 17:28 tarihinde dedi ki:

Bos bir odanin veya bahcenin fotosunu attigimizda farkli konseptler sunan, kullanip hosunuza giden, free trial i olan urunler var mi? Simdi google’a sorsam 10 bin tane scam app cikiyor. Hem bu bolum hareketlensin biraz.

var ama bulmam lazim

buradad da AI listesi atti biri - orada da var

reddit'te bir arat istersen

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

reyou, 16.07.2023 17:28 tarihinde dedi ki:

Bos bir odanin veya bahcenin fotosunu attigimizda farkli konseptler sunan, kullanip hosunuza giden, free trial i olan urunler var mi? Simdi google’a sorsam 10 bin tane scam app cikiyor. Hem bu bolum hareketlensin biraz.

hocam hızlıa baktım senin için instagram gibi like falan attın fistan - history

Planner 5D: User-friendly software for creating floor plans and interior designs using AI, VR, and AR technologies.

RoomSketcher: Allows users to create and visualize 2D and 3D floor plans with customization options.

Foyr Neo: Advanced AI tool combining AI, VR, and AR for space planning, furniture selection, and lighting simulation.

Homestyler: Popular AI tool with a vast library of 3D models, furniture, and decor items, offering design suggestions and augmented reality features.

DecorMatters: User-friendly app with an extensive catalog of furniture and decor items, assisting users with color schemes and virtual placement.

Leaperr: AI tool focusing on curating inspirational images and design trends for mood boards.

Homestory AR: Augmented reality app for visualizing furniture and decor items in real spaces using AI-powered AR technology.

bu mesaja da like falan at ama 😄 

• Like 2
  • Tesekkurler 2
Sosyal ağlarda paylaş

Üsttekilerden Planner 5D ve RoomSketcher sevmiyorum. Gerçi sürekli güncelliyorlar ama HomeStyler daha kullanışlı ve geniş kataloglu. Bu 3'ü dışındakileri denemedim, denerim bir ara. Ama bunlar görselden AI ile interior fikir vermek için değil, 3D model oluşturuyorsun, içini kendisi dolduruyor. Homestyler'daki içinde belli tarzlar var, oda tipini ve istediğin pre-defined tarzı seçiyorsun, ona göre mobilya öneriyor. Başlangıç için fikir olur en fazla.

https://interiorai.com/ sanırım görselden yapıyor, ama bunlarda da boyutsal sıkıntılar olması muhtemel. İsmini hatırlamadığım 3-4 site denemiştim ve hiç biri tatmin etmemişti. Güzel bir şey bulursanız ben de isterim

Sosyal ağlarda paylaş

Goering, 17.07.2023 14:25 tarihinde dedi ki:

hocam hızlıa baktım senin için instagram gibi like falan attın fistan - history

Planner 5D: User-friendly software for creating floor plans and interior designs using AI, VR, and AR technologies.

RoomSketcher: Allows users to create and visualize 2D and 3D floor plans with customization options.

Foyr Neo: Advanced AI tool combining AI, VR, and AR for space planning, furniture selection, and lighting simulation.

Homestyler: Popular AI tool with a vast library of 3D models, furniture, and decor items, offering design suggestions and augmented reality features.

DecorMatters: User-friendly app with an extensive catalog of furniture and decor items, assisting users with color schemes and virtual placement.

Leaperr: AI tool focusing on curating inspirational images and design trends for mood boards.

Homestory AR: Augmented reality app for visualizing furniture and decor items in real spaces using AI-powered AR technology.

bu mesaja da like falan at ama 😄 

Like da attim, RP'de (re-pati) de ederiz gerekirse 😄 

Benim baktiklarimin cogu bos alana IKEA gibi masa, sandalye yerlestirmekten ibaret. Senin attiklarininda gordugum kadari ile bazilari bu sekilde calisiyor. Bu da aslinda isin yarisini gorur, ancak benim aradigim bahceyi diyelim drone ile fln cektikten sonra kendi kafasina gore sekillendirme yapmasi ve secenekler sunmasi. boyle birseyler gormustum bir yerlerde tanidim videosu muydu, yoksa bakin iste gelecekte AI bunlari yapacak tarzi bi viral videomuydu onu hatirlamiyom.

Sosyal ağlarda paylaş

xaty, 17.07.2023 23:41 tarihinde dedi ki:

Ama bunlar görselden AI ile interior fikir vermek için değil, 3D model oluşturuyorsun, içini kendisi dolduruyor.

evet bahsettigim buydu, tutup surukluyosun, evin iki kati koltuk koyuyo onu olceklemekle ugrasiyosun tek tek, bir de 3D modelinin icine 2 esya attiktan sonra $burayiDoldur.99 gayme istiyo pro versiyonu icin fln.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...