Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Penalti dogruydu ya. Kirmiziyi bilmiyorum tam sanki iki kez cezalandirmayi kaldirmislardi ama bariz gol sansinda degisiyor mu bilmiyorum.

Kasimpasa'nin penalti bekledigi pozisyon meh. Coktan topa vurmustu zaten gec geliyor defans oyuncusu darbesi var gibi ama sanmiyorum boyle penalti olacagini. Diger pozisyonda birsey yok Nelsson erken pozisyon aliyor.

Berkan'in net sari kart almasi lazimdi ilk yari.

Kasimpasa cok iyi oynadi. GS ligin en kotu futbolunu oynadi. Kerem sac bas yoldurdu acikcasi Zaha'nin direk devrede girmesi lazimdi.

Ziyech direk etki etti maca gercekten degisik bi adam. Bu adamda kafa olsaydi zaten...Uzuluyor insan..

Fenerlileri anladik da Besiktaslilarin hevesi ilginc dsfs.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kasımpaşa baya iyi hazırlanmış bu maça çok istekliydiler.  son haftalarda baya formda olsa da bu kerem demirbay'ı bir sevemedim ben çok garanti paslar atıyor uzaktan şutları etkili ama bize daha dikine oynayabilen bir oyuncu lazım o bölge de. o yüzden ziyech girince oyunun seyri bir anda değişti. milli ara öncesi iyi oldu 3 puan, bence oynadığımız en kötü maç oldu kasımpaşa çok şanssızdı, defanslarında ki zenci ve penaltıyı yapan oyuncu maçı hediye ettiler sağolsunlar 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

su mertens'e yapilan hareket fenere yapilsa penalti tam da 1-0'da takimi rahatlatir 😄

maci 80'de actim bilmiyorum da 8 dk'lik noldu, secim arasi mi verildi oyuna? oyuncular oy kullanip mi geldi?

birisi topun oyunda olma suresi ve verilen uzatmalari istatistik olarak dokse keske, hangi takima kiyak gecilmis

VOLKAN BIDAHAKINE FENERE GIBI 3LU SAVUNMA OYNAT DA BIRAZ TETE SHOW IZLEYELIM 😄 

oha 100% penaltimiz verilmedi hadi ilki sadece bi takima verilir de .... 98'deki harekete bakin. oha 😮

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...