Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Aynen, cunku her gs macindan once bu algiyi samsunspor yaratiyor cunku. Su taylan emre kilic vs mevzusu her sene, her mac isitilip isitilip getiriliyor.  

Bu mac ozelinde yaratilan onyarginin sonucudur bu. Istatiksel olarak veya herhangi bir tarafsiz gozle Taylan Emre diger maclara gore GS maclarinda daha kotu oynuyorlar gibi bir data var mi? 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ismail ayri Fenerbahce ayri. Eksisozluk cop yuvasina dondu iki senedir. 

dedigim gibi ortada bir data/istatistik var mi Taylan Emre GS maclarinda kotu veya isteksiz diye?

Her sene ayni muhabbet donuyor. Ortaya biri atiyor fitili ama bizim ulkemizde camurun izi her zaman camurdan fazla kalir akilda. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç kötü bir başkan mı çok bilmem, orası Fenerbahçe camiasını ilgilendirir ama Ali Koç kesinlikle 5 sene önce kendine çizdiği imaj ile tam tersi, ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı ve kötü niyetli bir insan. Özellikle son 2-2.5 yılında gerek ana akım medyada gerekse sosyal medyada oluşturduğu 'troll' ordusu ile insanları çok güzel yaftalayabiliyor. Kaldı ki 'fetö' etkisi altında gerçekleştirilen ve kendisinin de yönetici olduğu dönemde 'şike' iftirasına maruz kalmış bir başkanın satılık kalem ve sosyal medya ordusuna 'şikeci' iması yaptırması tek kelime ile 'adice' bir davranış.

Kendi olağan genel kuruluna çıkıp kendi camiasının ve kulübünün sorunlarını bırakıp rakibine sataşması bile bir önceki eleştirdiği Aziz Yıldırım'ın ucuz bir knock-off u yapıyor kendisini. 

Fenerbahçe sahada topunu oynadığı ve rakiplerinden iyi olduğu zaman zaten şampiyon olur. 

Çamur attığı Galatasaray camiası ima edildiği kadar 'derin' olsaydı 3-4 sene önce averajla şampiyonluk kaybetmez, küme düşmüş ligi kapatmış Denizlispor'a yapar şikesini atar 6-7 gol şampiyon olurdu.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek son 2.5 yildir? biz adam sandik daha baskan olmadan ilk haberlere cikan konusmasini izledik,

galatasaray'in anasinin ak sutu gibi helal, devlete yuzmilyonlarca dolar para kazandirarak vazgectigi arsasindan gelen parayla yapilan stada laf ediyordu.

helal mala laf eden adamdan hayir gelmez, yasi yetmeyenler hayat tecrubesi olmayanlar icin birisi sizin helal maliniza bir gun laf ederse anlarsiniz empati yapamiyorsaniz.

Sosyal ağlarda paylaş

ali koç gs algısına cevap veriyor bu yıl. kötü niyet, adilik arıyorsan icardi için kabataş yalancısına dönenlere, berabere kaldığı maç sonrası yalan dolanla ortalığı ayağa kaldırıp mhk/tff baskısı oluşturanlara, birilerine yaranmak için belediye seçiminde taraf olacak kadar ileri gidenlere  bak.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 05.02.2024 21:57 tarihinde dedi ki:

Ismail ayri Fenerbahce ayri. Eksisozluk cop yuvasina dondu iki senedir. 

dedigim gibi ortada bir data/istatistik var mi Taylan Emre GS maclarinda kotu veya isteksiz diye?

Her sene ayni muhabbet donuyor. Ortaya biri atiyor fitili ama bizim ulkemizde camurun izi her zaman camurdan fazla kalir akilda. 

Maci izlemedim, istatistik falanda bakmadim ama klup baskani cikip konusuyor ve taraftari yuhaliyosa bunun daha otesi yok.

Ha ayrica benzer olaylarin ADS macinda da oldugunu ve ADS baskaninin da benzer konusma yapip tum eski gs lileri gonderdigini de hatirlatayim.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 06.02.2024 00:06 tarihinde dedi ki:

Maci izlemedim, istatistik falanda bakmadim ama klup baskani cikip konusuyor ve taraftari yuhaliyosa bunun daha otesi yok.

Ha ayrica benzer olaylarin ADS macinda da oldugunu ve ADS baskaninin da benzer konusma yapip tum eski gs lileri gonderdigini de hatirlatayim.

ADS neredeyse tüm topçularını yolladı. Parayı tutan Ethem Sancak muhtemelen kardeşine ayak topuna daha para vermem dedi. Öyle ADS de GS'lileri yolladı diyip algı yapmaya kasmayın boş yere ya. 

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.milliyet.com.tr/skorer/murat-sancak-henry-onyekuru-ve-younes-belhanda-gercegini-acikladi-soyunma-odasinda-agzima-geleni-soyledim-7050119

aynı olay değil mi

ben bu arada maç satıyor imasında filan bulunmuyorum. o kadar para kazanan adamlar herkesin gözü önünde yapabileceğini düşünmüyorum.

ama aynısını gs'lilerde sivas kalecisi, volkan demirel , bülent uygun içinde yapıyor.

yusema tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 05.02.2024 18:19 tarihinde dedi ki:

başkan troll, stadyumdaki taraftar troll, bi sen haklı 🙂

Başkanın eski demeçleri de ortada, onda zaten şüphe yok.

Stadyumdaki taraftar da zaten trol değil bilinçsiz, fanatik. Orada "bu adam eskiden GS'de oynadı" demek yeterli herhangi bir performansına bakmadan ıslıklamaları için. Aynısını sen de yaptın mesela.w

Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 05.02.2024 23:31 tarihinde dedi ki:

ADS neredeyse tüm topçularını yolladı. Parayı tutan Ethem Sancak muhtemelen kardeşine ayak topuna daha para vermem dedi. Öyle ADS de GS'lileri yolladı diyip algı yapmaya kasmayın boş yere ya. 

Algi falan degil, adam kendi cikip dedi. Yusema da linki atmis zaten. Tum oyunculari gondermesi ayri, bu olay ayri.

yusema, 05.02.2024 23:51 tarihinde dedi ki:

ama aynısını gs'lilerde sivas kalecisi, volkan demirel , bülent uygun içinde yapıyor.

Su da ayri mesele zaten. Biz baskanlarin dedigini soyleyince algi oluyo, gs taraftari Bulent Uygun ve Volkan Demirel e laf atinca gercekler oluyo. Nasil islerine gelirse.

Surda Umit Ozati bile ornek verdiler mac satiyo diye, o derece tutarsiz yorum yapiliyo. Takim kume dusse gobek atacak adamlarin basinda geliyo.

BloodBane tarafından düzenlendi
  • Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

eski fenerbahçe oyuncularından fenere karşı oynayan, ankaragücünde t.ciğerci, pendikte thiam, beşiktaşta mert-salih, kayseri'de hasan ali(daha geriye gitmiyorum) hiç ıslıklanmadı taraftarları tarafından hepsi kaybetti, demek ki baya bilinçli, objektif taraftarlarmış.

başkanlar troll, istifa eden hakemler algıcı, eski futbolcu itirafları eskimiş, yorumcular taraflı işinize nasıl gelirse ne güzel memleket.

Sosyal ağlarda paylaş

imparator gene tokatlamis yari kadro degeriyle ezeli rakibini

iyi ki birakti gitti bizi ne diyim bu devir degismeden bu topraklarda yasama sansi yok, takima nefes aldirmiyorlardi hocamiz basimizdayken, istatistikler ortada😄

sunlarin sadece 1 tanesine penalti degil diyecek olan var midir acaba cok merak ediyorum

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 06.02.2024 01:41 tarihinde dedi ki:

Algi falan degil, adam kendi cikip dedi. Yusema da linki atmis zaten. Tum oyunculari gondermesi ayri, bu olay ayri.

Su da ayri mesele zaten. Biz baskanlarin dedigini soyleyince algi oluyo, gs taraftari Bulent Uygun ve Volkan Demirel e laf atinca gercekler oluyo. Nasil islerine gelirse.

tam ne demişsin:
"ADS baskaninin da benzer konusma yapip tum eski gs lileri gonderdigini de hatirlatayim."

bu cümleyi kime okutursan okut, ADS başkanı imalı konuşup tüm eski gs lileri gönderdi, o halde bu topçularda "sıkıntı" olmuş, başkan "kovmuş" der.

yani başkanın konuşması bir fact evet ama takımdan 'sadece' eski gs liler gitmemiş. bu ikisi baya baya bağımsız olaylar. hatta onyekuru idi yanlış hatırlamıyorsam, Başkan konuşacağına alacaklarımızı ödesin demişti.

ADS'nin devre arası yolladıkları;

Ertaç Özbir
Benjamin Stambouili
Badou Ndiaye
Younès Belhanda
Kévin Rodrigues
Jonas Svensson
M'Baye Niang

hepsi 11 oyuncusu ve bunlardan sadece M'baye Niang için 250k € aldılar, gerisini full bedelsiz yolladılar muhtemelen alacaklarına karşılık vs anlaşıp bi şekilde. o yüzden başkan ima etti ve tüm gs eskilerini yolladı diyip 2 bağımsız olayı birbirine bağlamadan önce bi bakın, gerçi biliyorsunuz da işinize gelmiyor. ne diyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Gayet Onyekuruyu gs macindaki tavirlarindan dolayi sattigini soyledi adam. Yusema nin linkte de var zaten. Digerleri sirf bu nedenle gitmemis olsada onlarla ilgili de TD lere oynatmayin bu adamlari GS maclarinda dedigini soyluyo acik acik. istedigin kadar laf ebeligi yap, ve kivirmaya calis, baskanin topcularda sikinti oldugunu acik acik soyledigi gercegini degistirmiyo yani.

BloodBane tarafından düzenlendi
  • Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Murat Sancak da övüldü forumda ya gfdgd. Bugun GS'ye laf attı diye hoşunuza gider yarın x bir konuda beğenmediğiniz siyasal olusumun yanında diye gömmece yaparsanız komik olursunuz, bu bir.

İkincisi, kimse Onyekuru'yu zorla aldırmadı, kimse sözleşmesindeki maaşı da zorla yazmadı. Adamın maaşını geciktirip göndermek tam "Türk Patron" kafası. Bugün senin çalıştığın kurum sana yapsa xxx rezaleti diye heryerde gömersin haklı olarak. Yani adam sözleşmesindeki alacağını istediği için çirkinleşip her yere olumsuz referans olacam diye çirkinleşmek yine ülkenin her yerine sirayet etmiş karakteristik özelliğimizin futbola yansıması.

Üçüncüsü, madem bu adam şike yaptı, biliyorsun, savcılık makamı belli. Gidersin şikayetini yaparsın, gerekli süreç başlar. Öyle sırf kendi şahsi çıkarları uğruna başka bir kulüp başkanına şirin görünmek için kucağına oturup, topçuları zan altında bırakamazsın. Bugün Onyekuru yarın Volkan Demirel öbür gün Sergen Yalçın... Bu işin sonu yok.

Ve son olarak, şu topa dokunan Serdar Dursun değil de GS'li bir eski topçu olsa ortalık yine yıkılacaktı demek ki? Demek ki neymiş gerek Serdar Dursun, gerek Taylan Antalyalı GS ya da FB'de oynayacak kalibrede ve oyun zekasında olsalar bugun oldukları takımlarda olmazlardı. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 06.02.2024 03:38 tarihinde dedi ki:

Ve son olarak, şu topa dokunan Serdar Dursun değil de GS'li bir eski topçu olsa ortalık yine yıkılacaktı demek ki? Demek ki neymiş gerek Serdar Dursun, gerek Taylan Antalyalı GS ya da FB'de oynayacak kalibrede ve oyun zekasında olsalar bugun oldukları takımlarda olmazlardı. 

Bunlara gidene kadar bu işin şahı FB altyapısından çıkıp as takımında da oynayan Özgür Çek'in FB karşısında kendi kalesine attığı gol ya 😄

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 06.02.2024 13:37 tarihinde dedi ki:

Kendisi en gözü kapalı fanatiklerden, ama bunu söyleyince aşırı rahatsız olup 3 sayfa kavga etmişti benimle. Dikkat et sana da sarmasın 🙂

birisine fanatik demeden önce de bi kendine bak ya 🙂 

benim yazdığım şeylerin çoğunda kendi yorumum yok, beyanları dile getiriyorum bunlara da sizin cevabınız yok zaten.

@kutulu 

ciddi ciddi savunuyorum derken neyini savunacam konunun benle alakası yok. açıklamaların sahipleri belli aksini iddia ediyosanız gidin samsunspor stadının önünde taraftarına başkanına derdinizi anlatın onları ikna edin banane. ama alışkanlık haline getirmeyin bunu il il gezmek yorar insanı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...