Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Bölüm yine çığrından çıkmış.

Laorx bir süre sakinleşsin dönene kadar. Kendisi tabii tahrik edilmiş ama öyle anneli manneli göndermelerin tahrikle affı yok.

"Mal mısın" ve "kuşlar" mesajlarında yakın dönem ceza/uyarı olmadığı için ilk aşamada uyarı verildi.

Himmet/dua muhabbeti bu foruma yakışmayacak kalitesizlikte muhabbet. Hele hele böyle boş iddiaların nelere sebep olduğunu düşünürsek hiç tolerans yok. Buna rağmen bugüne kadar gündeme gelmedi diyerekten uyarı ile şimdilik savuşturdum. Bir daha kimden olursa uzun süreli ceza alır. İkinci defa olursa da komple bir daha futbol bölümüne mesaj atamama falan ayarlarız. Böyle insanların bölümde yeri yok. Aynı muhabbeti ekşi sözlükte 2-3 ay önce birisi bana yapmıştı, şikayet ettikten sonra 1 saat içerisinde uçuruldu kendisi.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çift mesaj.

Bu mesajı da boşa gitmesin değerlendireyim. Maçı izlediğimde aklımda kalan 3 performans var, ikisi GS'den Sanchez ve Boey, Boey zaten doğa üstü bir anomali.

Ama esas maçın adamı Ankara'nın kalecisiydi. Buffon'u getirdiler heralde isim değiştirtip. Adam efsane toplar çıkarttı, defansın bile nice hatasını kapattı. Zaha Tsubasa şutu çekmese onu da çıkaracaktı da şansı kalmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 01.10.2023 14:36 tarihinde dedi ki:

Himmet/dua muhabbeti bu foruma yakışmayacak kalitesizlikte muhabbet. Hele hele böyle boş iddiaların nelere sebep olduğunu düşünürsek hiç tolerans yok. Buna rağmen bugüne kadar gündeme gelmedi diyerekten uyarı ile şimdilik savuşturdum. Bir daha kimden olursa uzun süreli ceza alır. İkinci defa olursa da komple bir daha futbol bölümüne mesaj atamama falan ayarlarız. Böyle insanların bölümde yeri yok. Aynı muhabbeti ekşi sözlükte 2-3 ay önce birisi bana yapmıştı, şikayet ettikten sonra 1 saat içerisinde uçuruldu kendisi.

Suna katiliyorum ama himmet/dua denildi diye ayari kacan adamin surekli sike diye laf atmasida bence ayni sey. Ayni derecede tahrike giriyo bence.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

himmet/dua da yasak olabilecek bir şey olmamalı bence, oyuncularının bank asyaya himmet parası yatırdıkları ve hoca efendileriyle duaları vs var çünkü. Hani yalan bir şey yazılmıyor. Uydurma bilgi vs olsa o yasaklanır, sanki gs modlarının burda gs ye bir ayrıcalığı var gibi geldi net şekilde. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de kimse inkar etmiyor ki Hakan in Arifin fetocu oldugunu. Millet daha Feto diyemezken biz derdik hic sikintiniz olmasin. Kaldi ki ayni takimda ulke tarihinin en karakterli adamlari da oynadi. Yine de tabii ki bu adamlarin futbolculari olarak basarili olduklarini, milli formayla da en basarili olduklari gercegini degistirmiyor. Yapacak birsey yok. Tarihten de silsen adam milli takim formasiyla en cok gol atan adam.

Ha nedir, bu adamlar GS tarihinde sadece oyuncu ve calisan olarak yer almislardir. Herhangi bir yonetime girmemislerdir. Kariyerleri bitince de GS de herhangi bir altyapi veya bir olusumda yer almalarina izin verilmemis.

Ayni adam ama gidip ulkenin yuzde ellisinin ve eminim aranizda bazilarinin da oy verdigi partiden milletvekili olmus mesela. Gidip ayni isimlere ayni ithamlari edebiliyor musun su an? Edemiyorsun. Ulkenin basindakilere ayni seyi itham edebiliyor musun? Yemiyor.

GS klubu yonetimiyle Feto'nun herhangi bir iliskisini bulabilir misin? Su anda tam neyle itham ettigini aciklayabilir misin?

Sotto tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 01.10.2023 18:33 tarihinde dedi ki:

himmet/dua da yasak olabilecek bir şey olmamalı bence, oyuncularının bank asyaya himmet parası yatırdıkları ve hoca efendileriyle duaları vs var çünkü. Hani yalan bir şey yazılmıyor. Uydurma bilgi vs olsa o yasaklanır, sanki gs modlarının burda gs ye bir ayrıcalığı var gibi geldi net şekilde. 

Şimdi İbrahim Akın'ın da BJK formasıyla gidip şike parası helal mi diye şeyhlerden tarikatlardan onay aldığına dair kendi ifadeleri de var, konu o değil. Ya da BJK şikeden soruşturulurken başkanının soruşturmayı yürüten federasyonun başına geçmesi falan da var.

Şike ithamı konusu da bir şekilde zaten abartıya kaçınca ceza verilir. Ama ikisi bir değil, bir tanesinden herhangi bir kanıt vb aranmaksızın gerçekliğine bakılmaksızın direkt hapse giriyor insanlar ülkede, hayatları kararıyor. Aklı başında insanlar olduğunuzu varsayıyorum, aradaki farkı görebilirsiniz heralde, demagojiye gerek yok. Bu kadar hassas konuda bundan sonra itham edeni ben direkt uçururum. İsterseniz beni diğer modlara veya adminlere şikayet edebilirsiniz.

Zaten söz konusu mesaj bireysel oyuncular için değil veya o dönem için değil genel bir karalama olarak atıldı.

Hakan Şükür konusuna girmeyeceğim, çünkü o konuda söylenecek herhangi bir sözün hiç o anlama gelmese de nerelere varabileceğini de hepiniz biliyorsunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin olay 2011 senesinde, ibrahim akın en son 2007/2008 beşiktaş forması giyiyor. yanılmıyorsam İBB vs fenerbahçe maçı söz konusu için geçen kayıtlar onlar beşiktaş değil 😄 süleyman seba şikeden ceza alsa laf atılsa benim için normal bunu demek istdim. Gerçek olduğu sürece ben yazılmasını normal karşılıyorum. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

şuandaki gs ile alakası var demedim zaten son derece yazılabilir çünkü kaçak oyuncuların himmet ve dua olayları gerçek dedim. İspatlamak zorunda kalırsam da atayım tüm görüntü kayırlar videoları konu uzayacak.

Bunlar zaten ispatlanmış kayıt altına alınmış ve bu durumda bu konuda rakibe takılınması, laf atılması da normal, zorunuza giden bir şey olmaması lazım. Bunun yasaklanması da gs modlarının kıyağı gibi duruyor dedim. İlla modun yazdığı yönde yazıma devam etmek zorun da değilim. 3. kez de aynı şeyi yazmak istemiyorum çok net açık yazıyorum. 

Ayrıca modun verdiği örneğin bile komedi olması tamamen yanlış olması da ayrı bir durum. 

yasaklanmışsa yazmayız olur biter fakat kesinlikle doğru değil. Ben doğru olmadığını da beyan ediyorum modlara, bu yaptığınız çok net yanlış karar. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 01.10.2023 12:21 tarihinde dedi ki:

şuanki gs'ye td dahil değil mi? kendisinin malum hocayla pilavlı sohbet görüntüleri var.

Mesela ulkenin cumhurbaskaninin da resimleri var bol bol. Gidip aynisini bu sahis icin diyebilir misin?

Birseyi ima ediyorsan tam olarak ifade et de bilelim.

Sosyal ağlarda paylaş

Orasi dogru da bu insanlarin faal olarak bir cikar iliskisi icinde oldugunu ima ediyorsan bunu da gunumuzden kanitlaman gerekiyor.

GS'nin su anda feto ile mi kollandigini dusunuyorsun mesela, nedir ben merak ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir bilgim yok. Ama boyle birseyi iddaa edebilmek icin en azindan belli bir gosterge ararim. Belki tarihte bir daha olmayacak sekilde fenere icerde disarda 3 atmis bir takim izledim ben gecen sene. Lehine ve aleyhine ciddi kararlar oldugu dogru; ancak genel resimde GS'nin gecen sezonki sampiyonlugu sonuna kadar da hakettigini dusunuyorum evet. Icardi gibi bir adam izliyorum, dun Zaha'yi izlemekten zevk aldim. Nedir simdi buyuk resim mesela? Sen evde oturup komplo kuruyorsun diye birseyler dogru veya gercek mi oluyor.

Galatasaray klup tarihine bakiyorum. Yoneticileri averaj olarak hep BJK/FB'nin onunde olmus isimler. Egitimleri gecmisleri belli. Ben GS lisesinde okumadim, ama klubun basarili olma sebebinin lise kulturu ve basarisizligin cezalandirilmasi olduguna da cok inaniyorum. Tek adamli bir klup olmadi hic bir zaman GS. Her zaman belli seviye elit adamlar bu klubun baskanligini yapmistir. Farkli olsaydi Unal Aysal bugun padisahligini ilan etmisti.

Sapla samani ayiirin. GS tarihinde bazi futbolcularin - maasla calisan insanlarin - belli boklar yemesi 100 yillik klubu lekelemez hele ki bu insanlar sporcu olarak milli formayla en basarili insanlar olmuslarsa. Bu insanlar yonetici veya altyapi calisanlari olsalalardi hak verir cok rahatsiz olurdum ama o konuda en azindan icim bir nebze daha rahat. Hakan Sukurun GS'de yonetimde veya hoca kadrosunda yer alamamis olmasi bence GS adina olumlu bir durum.

Bugun bu ulke Avrupa diyemezken bu ulkenin Avrupa'ya acilan kapisidir ayrica. BJK ustuste sampiyon olup efsaneyiz diye gezinirken ilk turlarda noname takimlara elenirken GS ulasilmasi zor olan kupalarda yari final oynadi. Biz o zamanlar bu takimi tuttuk, gurur duyduk.

Okan ozelinde gecmsini cok bilmemekle beraber herhangi ciddi bir falsosu olsaydi muhtelemen cezasi da kesilirdi. Ozel bir insan veya gucu olan biriymis gibi gelmiyor bana Buruk.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...