Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

5 futbolcu kadro dışı bırakılmış: 

abuş, onana, ghezal, rosier, baily

şu kadro dışı olayının hiç faydası oldu mu şimdiye kadar hatırlamıyorum. En son alt yapı ile idman yapıp, çatır çutur paraları da alıp gitmişlerdi son kadro dışı bırakılanlar. Yani konuşarak vs neyse sorun çözemiyor mu yönetim

Sosyal ağlarda paylaş

bence fb de iyi değildi ama bjk o kadar kötüydü ki şu maçın fark olmaması mucize. bu kadar kötü bjk hiç izlememiştim tüm takım salmış resmen üstüne artık takıma küsmüş adamların başına rıza'yı getirdiler anadolu kafasıyla takım yönetmeye çalışıyor. bu seneyi rıza ile geçirmeyi planlıyorlarsa ilk 10 bile mucize olur

Sosyal ağlarda paylaş

Samet Aybaba Quaresma'ya yallah çekmişti böyle, çok da iyi oldu. Adamlar açık açık top oynamıyor, disiplinsizler. Berbat bir yönetim vardı. Gençleri kazanalım gerekirse. Sezon bitmiş zaten devre arasında birkaç iyi transferle 3. bitirmek en büyük başarı olacaktı bu yıl için
Muhabirler beşiktaş'ı resmen ele geçirmişti, şimdi onlar da resmi siteden öğrendiler haberi 😄

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 11.12.2023 11:46 tarihinde dedi ki:

5 futbolcu kadro dışı bırakılmış: 

abuş, onana, ghezal, rosier, baily

şu kadro dışı olayının hiç faydası oldu mu şimdiye kadar hatırlamıyorum. En son alt yapı ile idman yapıp, çatır çutur paraları da alıp gitmişlerdi son kadro dışı bırakılanlar. Yani konuşarak vs neyse sorun çözemiyor mu yönetim

giderlerken eksi alabilirler başka takımlar incelerken bu durumu göz önüne mutlaka alıyorlardır

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 11.12.2023 12:04 tarihinde dedi ki:

bence fb de iyi değildi ama bjk o kadar kötüydü ki şu maçın fark olmaması mucize. bu kadar kötü bjk hiç izlememiştim tüm takım salmış resmen üstüne artık takıma küsmüş adamların başına rıza'yı getirdiler anadolu kafasıyla takım yönetmeye çalışıyor. bu seneyi rıza ile geçirmeyi planlıyorlarsa ilk 10 bile mucize olur

rızanın yanında yönetimdeki eski futbolcuları da hesaba kat

onlar ile ortak karar çıkar bence 

Sosyal ağlarda paylaş

kadro disi birakmak muhtesem bir yontem. maaslari odemeyecegin bir dunya varmis gibi, oynatmadigin oyuncuyu satman zorlasmayacakmis gibi, satabilirsen daha ucuza gitmeyecekmis gibi taraftari kekleyip, gazini aliyorsun. bir yandan teknik direktorunun sorumluluktan kacmasini sagliyorsun.

listenin maasini odemek istemedikleri oyuncular listesi olmadigini dusunen varsa bir daha dusunsun. yeni yonetim klubun kapisindan girerken cebindeydi o liste.

riza hocaya oynatmama konusunda halen kredi verilebilirdi. yeni yonetime ayni sekilde elden cikarma konusunda kredi verilebilirdi. ama bu yaklasimin sonu bir gaz alma operasyonu da devre arasi yapmak olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Abubakar için bu kadar yetenekli olup bu kadar karaktersiz olabilmek çok acayip bir şey. Arabistan'a hayırlı olur Ocak ayında. 

Ghezzal'ı da ben bizim deivid de Souza'ya benzetiyorum. Adam ailevi problemler ve sakatlık derken futbol hayatı bitmişti zirvede. Gehzzal da bir türlü sakatlıktan dönemedi. MVP'ydi adam ligde düzgün oynadığında. Rosier sakat değil miydi o niye kadro dışı bir de? 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sağlam yumruk yemiş Halil Umut Meler. Josephe ceza verdikleri günü hatırlasınlar inş. 

Bilge joseph de souza şöyle demişti aynen:

Bir oyuncuyu öldürdükleri veya en sevdiği şeyi yapmasını engelleyerek sakat bıraktıkları gün, ya da daha ciddi bir şekilde bir hakeme saldırdıkları gün beni hatırlayacaksınız. Karardan son derece hayal kırıklığına uğramış durumdayım. Brezilya'da bırakın bir maç uzaklaştırma kararını, böyle bir şey için ödül verirlerdi. Hapiste olması gereken kişi hapiste değil, büyük cezayı alması gereken yalnızca bir maç saha kapama cezası aldı. Arkadaşlarının ve hakemin fiziki bütünlüğünü korumaya çalışan kişiyi ise cezalandırdılar. Futbolda şiddete karşı olmanın ve dayanışmanın konuşulduğu bugünlerde vereceğiniz mesaj ancak bu kadar kötü olabilirdi.

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kadro disi birakilmalari guzel ama maas almaya devam edecek olmalari da sacma senor hamsisi gittiginde heh dedim gencleri oynatirlar artik heralde muhtemelen hocaya ya o kadar enai gibi para verip aldik oynat bunlari denildi o da mecbur kadroyu o sekil kurdu yoxa riza kaptanin yapacagi dangozluk degil bu ayrica surekli bu basliga yazan bir takim hadsizler var litvanyali hekir arkadaslarimdan iplerini rica edicem merak etmesinler 🙂 

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...