Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

almanya vize işleri

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Yetişir ucu ucuna. Özellikle uçak bileti yakın olanlara daha erken veriyorlar bizzat yaşadım.

Yalnız daha da garantiye almak için iki yöntem var, ilki VIP rez. alıp yetkililere bizzat durumu açıklamak. VIP muhabbeti devam ediyorsa ilgileniyorlar acil bi şekilde gelmesini de sağlıyorlar. İkincisi seyahat acentesi - aracı kurum kullanmak. Bunlar da içeriyi tanıdığı için yine bilete uygun şekilde çözüyor işini. Bence en rahatı araya aracı koymak

Sosyal ağlarda paylaş

axedice, 13.02.2023 16:13 tarihinde dedi ki:

Yetişir ucu ucuna. Özellikle uçak bileti yakın olanlara daha erken veriyorlar bizzat yaşadım.

Yalnız daha da garantiye almak için iki yöntem var, ilki VIP rez. alıp yetkililere bizzat durumu açıklamak. VIP muhabbeti devam ediyorsa ilgileniyorlar acil bi şekilde gelmesini de sağlıyorlar. İkincisi seyahat acentesi - aracı kurum kullanmak. Bunlar da içeriyi tanıdığı için yine bilete uygun şekilde çözüyor işini. Bence en rahatı araya aracı koymak

Abi o senin şansına olmuş. Thy de çalıştığımı belirten özel bir dilekçe ile vip hizmet ile 3 hafta sonrasına bilet olduğunu belirterek başvurmama rağmen 5 hafta sonra red aldım. Sebep olarakta yaptığım otel rezervarsyonunun 2 hafta önce bitmiş olmasını yazmışlardı :). Bu arada toplamda 10 defa falan schengen vizesi almışımdır.

Vip hizmet konsolosluğu değil idata yı hızlandırıyor. Eğer yoğunluk yoksa normalde 10-14 iş gününde geliyor vize.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...