Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google App'ta "Don't Show Content" işe yaramıyor

Bone

Öne çıkan mesajlar

Haberleri takip etmek için Google App kullanıyorum. Algoritması çok efektif değil, hep benzer siteleri ve benzer tarz içerikleri dayatıyor önüme. Ama işte ara sıra ilginç haberler gelebiliyor önüme.

Canımı sıkan esas şey, "Don't show content from X" özelliği çalışmıyor. Hatta Yeni Akit için tamamen tersi şekilde çalışıyor. 

Bu sosyal medya uygulamalarında bir kere bir video / site linkine tıklayınca, "haaa, demek ki bu kişi sadece bunu izlemek istiyor" diyip 7/24 aynı kaynaktan aynı tarz haberler pompalamaya başlaması gerçekten can sıkıntısı mevzu. Uygulamanın işlevselliğini sıfıra indiriyor.

Ama bu durum Yeni Akit olunca iş iyice aptal bir hale döndü. Bana sabah, öğlen, akşam, gece sürekli Yeni Akit haberleri uyarısı atıyor. Uyarının üstüne tıklayıp Google App'ta "Don't show content from Yeni Akit" diyorum, ama birkaç saat sonra yine Yeni Akit uyarısı yansıtıyor.

Don't show content from Turkish, Yeni Akit, Yeni Şafak, Sabah vs vs seçtim ama inadına bu ayarlarımın hepsini yok sayıp "haaa sen Yeni Akit seviyorsun demek" diye devam ediyor.

Google App'i tamamen silmeden bu saçmalıktan kurtulmanın yolu yok mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 10.07.2022 at 10:24, sardalya dedi ki:

yaPaY ZekA

inat olsun diye yapıyor. yapay zeka gelecek hepimizi öldürecek diyorlardı ama bu daha beter bence.

On 10.07.2022 at 07:54, Goering dedi ki:

Bundle iyi haber için ?

samimiyetimi sorgulamayın diye Bundle'a geçeyim bari.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...