Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hataraku Saibou! & Hataraku Saibou! BLACK (Cells At Work!)

Sam

Öne çıkan mesajlar

899964affaf95eb603c01bfbc8e91f4b.jpg

insan vücudunun nasıl çalıştığını insanlaştırılmış hücrelerle ve mikroorganizmalarla birer macera olarak işleyen bir seri. çocukluğumuzda tv'lerle yayınlayan bir fransız seri vardı "once upon a time... life" diye, onun modern ve daha anime hali gibi düşünebilirsiniz. anlatım çok başarılı, eğlenceli ve sürükleyici. karakterleri çok güzel resmetmişler. eğlendirirken bayağı da öğretiyor.

ilk sezon geçen yıl yayınlandı, şu anda ise ikinci sezonu devam ediyor:

19032309572085.jpg?resize=956,540

dahası, serinin spin-off mangaları da var ve bunlardan "black" de anime'e uyarlandı ve o da şu anda yayınlanıyor. bu sefer sigara, alkol, stres, uykusuzluk vs yüzünden harap olan bir vücutta geçiyor ve her gün bir ölüm kalım savaşı buradaki hücreler için, daha karanlık:

kv-3.jpg

kesinlikle tavsiye ederim, son sezonların başarılı serilerinden ikisi de.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

code black son bölümleri izlemeyi unutmuştum ara verince, çok güzel bitti.

code black 12&13:

Spoiler

son bölümü indirmeyi unutmuşum, cidden 12 sonunda öldü sandım vücut. önce bir üzüldüm, sonra baktım devamı varmış ahah. sonra da masaj, defib filan basınca çok sevindim. gözlerim yaşardı lol. ganbatte!

yalnız adam kan mı bağışladı sonda, başka vücuda geçtiler sanırım lol. bahtsız bedevi bizimkiler. bir de bizimkinin arkadaşının ölünce üzüldüm hayli.

umarım devamını çekerler, birkaç sezon yetecek kadar daha mangası çıkmış zaten.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...