Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

valla düz euro olarak ödeyecekse eyvallah ama Sarandan teminat vs isteyip sonra bein e sabit kur ile verdilerse saçmalığın daniskası. 

Amaçlarına ulaşmışlar gerçi, bu ihale tam tiyatroydu , öyle böyle diyerek yine bein e verdiler. Yukarıyı kızdırmadılar.

Bu ligde lağım çukuru kıvamında gitmeye devam eder eh malum herkes mutlu mesut hiç bir halt değişmiyor.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sabit kur vermedilerse de pratikte çok değişmiyor maalesef. Geçen sefer sabit kur vermemişlerdi, yani anlaşma başında en azından yoktu o şart. Döviz bi anda artınca Bein "ben sabit kur öderim hacı" dedi, itiraz edemediler ve düşük kurdan ödedi sonra adamlaar hep. Bayağı onlarca milyon dolar zarar var hem ülkeye hem kulüplere.

Sosyal ağlarda paylaş

Futbolda Süper Lig ve 1. Lig’in yayın ihalesini 182 milyon dolarlık teklifle kazanan beIN Media Group, bu meblağın yarısını güncel döviz kurundan, diğer yarısını ise 31,3 liralık kurdan ödeyecek.

Belirlenen 31,3 liralık kur, bir sonraki sezon enflasyon oranında artırılacak. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ya olimpiakos'un maçı erteleniyor bizimki niye ertelenmiyor mesajlarını ben burada mı okumuştum. İnanmışım da. Sabah sabah kullandım bunu, yo yarın lig maçına çıkacaklar dendi. Bi de gittim ısrar ettim durduk yerde yalan oldum. 

Akşam u19la çıkacaksanız maçı bizim oyuncuları sakatlayarak değil de başka kaypak yöntemlerle bitirirsiniz inş. Tek temennim bu yaratılan bu kakafoni içinde. 

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Süper Lig kulüpleri, TFF'nin olağanüstü seçimli genel kurula gitmesi için noter onaylı imza toplamaya başladı.

Oy kullanma hakkı bulunan delegelerin yüzde 40'ının imza vermesi durumunda, 30 gün içinde seçime gidilmek zorunda. Kulüpler, 24 Mayıs ya da 6 Haziran'da seçime gidilmesini istiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...