Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

yusema, 03.11.2023 15:53 tarihinde dedi ki:

https://eksisozluk1923.com/kemal-yilmazin-hakemligi-birakmasi--7736905

bir hakemde fener lehine verdiği haklı karar sonrası maç alamadığı için istifa etmiş.

ben okudum yazısını da abi zaten her hakeme her hafta maç verilmiyor ki. tff sitesinde de var bazı haftalar maç verilmemiş zaten. açıklama çok yetersiz, o hafta verilen hakem puanları ne bilmiyoruz varsa öyle bir site bakmak lazım, üstelik kendisi de 47 yaşında nasıl ilerliyor bu durumlar bilmiyorum ama altı çok boş bir açıklama bu. gereksiz coşmuş taraftarlar, bu arkadaşı yakında tv lerde yorumcu olarak görmeye başlarız.

bazı yazarlar da ahmet çakar'ı referans göstermiş lafta geçen hafta hakemlere mobbing var demiş. abi ahmet çakar bu adam bu ülkenin en büyük şovmeni jsdkgjsdlgş

bir de bu var

https://eksisozluk1923.com/ridvan-dilmenin-var-odasina-girmesi--7736879?a=popular

bu iki haberin de 1 saat arayla yaşanması çok ilginç. kim bilir neler örtülmeye çalışıyor. her iki haberinde bir değeri yok bence şimdilik. kemal yılmaz çıkıp bana mobbing yapıldı demediği ve mhk hakkında şikayetlerini dile getirmediği sürece, var odanasına da rıdvan'ın girdiği ile ilgili bir kanıt olmadığı sürece 1 haftaya unutulup gidecek haberler. taraftara da yazık boş yere bir birlerini yiyorlar 

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamlar her hafta mac aliyorlar mi ki sanki. Mobbing varsa bunun daha ciddi belgelenmesi lazim. 
Arastirilsin madem hersey. Ben GS nin herhangi bir arastirmaya hayir dedigini hatirlamiyorum. Bu tarz seylerden GS ye fayda cikmaz ki takim ve klup zaten fena olmayan bir yolda gidiyor.

Sandiginiz gibi kimsenin umurunda olmaz hakem ayartmak ha ama hakemler sahsen belli islere giriyorsa da cikarilsin ortaya. Baydi su komplo muhabbetleri. Yok mu arastiracak bir komisyon filan, bakma butun kluplerin isine geliyor ortaligin bulanik kalmasi cunku bahanesi hazir. Adam 6 yildir basarisiz ama bizi sampiyon yapmiyorlar algisini oturttu taraftarda haliyle isine de geliyor bir noktada.

Varsa organize bir is bunu ortaya cikarmak bu kadar zor olmamali. Bu arkadas samimiyse gercekten madem bu meslektesin onca yildir cik anlat o zaman herseyi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

adam olan biteni yazmış zaten, tek başına nasıl belgeleyebilir? 'geçen hafta penaltı çaldığın için sana maç yok' yazılı belge mi verecekler adamın eline. gs formsuzken alacağı avantajı da aldı zaten bundan sonra kadrosu daha da oturup kendi işini kendi halleder bir hale gelir.

bizi şampiyon yapmıyorlar algısı mı daha gerçek yoksa gs'nin her yıl 'bu yıl x-y-z sezonu, fb'yi şampiyon yapacaklar' algısı yapıp üstüne kendisinin şampiyon olması mı daha gerçek?

ortaya çıkarmak zor, gs bir şeyi geri çevirmedi tabiki ama meclis gibi oylama yapılıp bir komisyon oluşturulmuyor o yüzden ne istediğini bilemeyiz haliyle. bir sürü belediye başkanının, valinin skandalları ortaya çıkarılıp nasıl hiçbir savcı peşinden gidemiyorsa belli ki futbolda da bazı olayların üzerine gidilemiyor. bu ülkenin işleyişi böyle buna şaşırmamak gerek.

Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de adamin bir onceki maci bilmem kac gun once ondan bir oncekisi yine keza. 47 yasindasin bilmem kac yildir yapiyorsun bu meslegi. Birseyler tam oturmuyor. 

Ikisi de palavra. Ama GS nin sampiyon olamadigi yillarda ben taraftarin bizi sampiyon yapmadilar diye agladigini hatirlamiyorum. Basarisizligin faturasini gider yonetime hocaya veya futbolcuya cikarir. 13. Olup baskanini hala orada tutmaz mesela kim olursa olsun. Gerekirse efsane TD si ile de yollari defalarca ayirir. 

Madem hakemlerle sampiyon yapilmiyor Fenerbahce, mesela gecen yil, niye tumden kadro degisikligine gidildi? Sorunun futbolcularda olmamamis olmasi gerekmiyor mu?

Son 5 yilda bile GS nin rezil oldugu sezon var mesela. O sezondan bir iki kisi haric ne yonetim ne futbolcu ne td duruyor su an. 

Bence hakemler temiz degil zaten ama bunun daha kisisel oldugunu dusunuyorum. Kluplerin su devirde oturup aleni sike yapmalari bana cok abes geliyor ne yalan soyleyeyim. Zaten bakin sacma olan su: yeni nesiller biraz degisse bile futbolu ve ulkeyi yoneten 50-60 yas kesimin onemli bolumu Fenerlidir, cunku onlar cocukken bu ulkeyi FB domine ediyordu. Haliyle bana bir zumrenin tamamen fb dusmani olmasi gibi seyler anlamsiz geliyor hakem camiasi veya bir baska. Turkiyenin olayi zaten uc basli olmasi futbolda bir bayern gibi tek basi magmur bir takim veya olusum zaten yok; oldugu an obur ikisi cullanir zaten. Yani yillarca demiroren nihat ozdemir vs de baskanlik yapti bu adamlar gs dostu muydu.

yani arguman mehmet agar gs li mesut yilmaz gs li. Ok ulkenin tek padisahi da fenerli 20 yildir mesela. Veya haluk ulusoy gs lobisi ama besiktas baskani federasyon baskani ornegi olunca ayni sey degil. veya fenerin en cafcafli zamanlarinda as yoneticilik yapmis adam baskan olunca ayni sey degil.

yani aciklayin neymis bu gs lobisi de biz de bilelim. Isine gelen ornek olunca elbette birileri gs li fb li bjk li olacak

Sotto tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 2
Sosyal ağlarda paylaş

Jsjdjdjf laflara bak. Koskoca Ali Koç'sun bu adamlarla ne muhatap oluyorsun. Aziz Yıldırım'ın tetikçileri vardı mesela yönetimde böyle pis mevzulara onlar girerdi. Sen tepede duracaksın böyle işleri başkaları konuşacak. Yoksa kendine fırıldak dedirtirsin durduk yere. Rahmi Koç yerinde olsam elini eteğini çektiririm futboldan. 

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 6.11.2023 11:19 tarihinde dedi ki:

Aziz Yıldırım'ın tetikçileri vardı mesela yönetimde böyle pis mevzulara onlar girerdi

dogru ama Ali Koc beyaz sporda rasim troll’uyle tartisiyor, dusmemesi gereken bi seviye

Su yukardakinin resmi kulup tarafindan yayinlanmasi cok kotu, paint terk cocuk gibi

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ali koç kendini kaybetmiş durumda. Aileden gelen winnerlık var, senelerce geri planda kaldı, şimdi sahnede ama başaramadı, başaramıyor. Gerçekten çok garip böyle bir adamın bu şekilde uğraşması. Ogün Altıparmak'ı azarlıyor. Fenerbahçe güzel gidiyordu ancak bu şekilde kendini kaosa sürüklüyor, çok kolay düşüyor gs'ın oyunlarına. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ali Kocun tavirlari normal degil ama bugun Tuzlaspor aciklamasi uzerine Dursun Ozbek cikip rengini belli etmis ve Ali Kocu FETO ve PKK ile ayni kefeye koymus. BJK nin transfer video da sozde FETO atifi var diye ayaga kalkan adamin aciklamalara bak:

Alıntı

"Benim Fenerbahçe Kulübü Başkanına bir tavsiyem var. Bunları yapmayın. Çünkü; yavaş yavaş şu algıya geliyorum. Türkiye provoke edilmeye, bölünmeye çalışılmıştır. PKK'sı, FETÖ'sü Türkiye'yi bölmeye çalışmıştır. Yapılan açıklamalarda; bu bölünmeyi, kutuplaştırmayı getirecek açıklamalar değil mi? Onlar bile bu Türkiye'yi bölememişken, sen niye böyle davranıyorsun. Burada Sayın Selim Soydan'ın açıklaması aklıma geliyor. Fenerbahçe Başkanı için bir proje dedi. Bu sefer ben bu algıya geliyorum."
"Bu ülkeyi ne PKK ne de FETÖ bölemedi. Başka hiç kimse de bölemez, kutuplaştıramaz

Cok terbiyeliler, sadece adalet istiyolar sozde ama teror orgutlerini sporun icine katmislar. Amaclari ortada gibi gerci, tam reis agzi olmus zaten ama daha fazlasi burda yazilmaz.

BloodBane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 06.11.2023 18:28 tarihinde dedi ki:

Ali Kocun tavirlari normal degil ama bugun Tuzlaspor aciklamasi uzerine Dursun Ozbek cikip rengini belli etmis ve Ali Kocu FETO ve PKK ile ayni kefeye koymus. BJK nin transfer video da sozde FETO atifi var diye ayaga kalkan adamin aciklamalara bak:

Cok terbiyeliler, sadece adalet istiyolar sozde ama teror orgutlerini sporun icine katmislar. Amaclari ortada gibi gerci, tam reis agzi olmus zaten ama daha fazlasi burda yazilmaz.

panikle vatan millet sakarya + fetö + pkk tüm kozlar oynanmış. dilan polata bağlamış başkan, namaz kılarken ve türk bayrağıyla pozu eksik.

Sosyal ağlarda paylaş

Ümraniye Tuzla maçında inanılmaz bir penaltı pozisyonu yaşandı. Hakemin gözünün önünde Ümraniye lehine yüzde bin penaltı pozisyonu hakem devam dedi var da devam ettirdi. Tuzlaspor iyice işin bokunu çıkarmış belli. Denk gelirseniz pozisyona bakın çok acayip cidden. 

Ekrandan çekmiş şurada adam.

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 06.11.2023 18:28 tarihinde dedi ki:

Eh hala terör iması yapıyorsunuz rahatça. Güzel güzel siz bu kafayla bi 10 sene daha şampiyon olamazsınız zaten.

Yukarıda Sotto güzel yazmış. Adam Mesut Yılmaz GS diyor 20 yıldır kim yönetiyor acaba ülkeyi, Rıdvan Dilmen RTE'nin yanında değil mi? Yıldırım Demirörenler, Nihat Özdemirler yönetince 3 maymun oluyorsunuz takmışsınız dilinize 2-3 arabesk söylem bir de utanmadan terörist iması yapıyorsunuz. Bakın bu alçaklıktır.

Geçen sene Ali Palabıyık GS:Alanya maçında GS'yi doğrarken 'hakem hatası yea' idi durum, ADS:FB maçında adam kararı 'doğru' uyguladığı için Mert Hakan'ın golünde adamı linç ettiniz, düdük astırdınız. Palabıyık o Palabıyık işte, kötü, basiretsiz, maç içinde bir yanlışı başka yanlış ile dengeleyen hesap kitapçı hakem. 

Neyse, Ali Koç hayali düşmanlar yaratır yine 5 senedir kulübün başında ve sadece bir TR Kupası var, olsun ama biz onun hayal ettiği FB'yi anlayamamışız bakalım ne zaman anlayacak Mr Vizyon'u bu Türkiye.

• Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

adana maçını sadece mert hakan pozisyonuna indirgiyorsunuz fakat mert'in pozisyonu haricinde , bats ve samet'in birer penaltısı , ndiayenin de çift sarıdan kırmızısı atlanmış o maç.

o dönemki trio yorumları;

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/trio-ekibinden-adana-demirspor-fenerbahce-yorumlariSXGLQ64046SXQ#sira6

buda bahsettiğiniz alanya maçı;

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/galatasaray-alanyaspor-maci-icin-hakem-yorumlariSXGLQ62332SXQ#sira4

boey'in kırmızı yanlış ,abdulkerimin doğru , alanyaya penaltı verilmesi lazım.

Ali palabıyık gibi bir sürü kötü hakemimiz var , bilmiyorum bunlar nasıl temizlenir.

yusema tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 07.11.2023 08:59 tarihinde dedi ki:

Eh hala terör iması yapıyorsunuz rahatça. Güzel güzel siz bu kafayla bi 10 sene daha şampiyon olamazsınız zaten.

Yukarıda Sotto güzel yazmış. Adam Mesut Yılmaz GS diyor 20 yıldır kim yönetiyor acaba ülkeyi, Rıdvan Dilmen RTE'nin yanında değil mi? Yıldırım Demirörenler, Nihat Özdemirler yönetince 3 maymun oluyorsunuz takmışsınız dilinize 2-3 arabesk söylem bir de utanmadan terörist iması yapıyorsunuz. Bakın bu alçaklıktır.

Geçen sene Ali Palabıyık GS:Alanya maçında GS'yi doğrarken 'hakem hatası yea' idi durum, ADS:FB maçında adam kararı 'doğru' uyguladığı için Mert Hakan'ın golünde adamı linç ettiniz, düdük astırdınız. Palabıyık o Palabıyık işte, kötü, basiretsiz, maç içinde bir yanlışı başka yanlış ile dengeleyen hesap kitapçı hakem. 

Neyse, Ali Koç hayali düşmanlar yaratır yine 5 senedir kulübün başında ve sadece bir TR Kupası var, olsun ama biz onun hayal ettiği FB'yi anlayamamışız bakalım ne zaman anlayacak Mr Vizyon'u bu Türkiye.

Hangi kafadasin anlamadim. Alinti icindeki sozler Dursun Ozbek'e ait, Ali Koc'a degil. Teror imasi yapan GS yani. BJK videosu sonrasi FETO imasi var diye kopuren Dursun Ozbek yani. Simdi kalkmis Ali Koc'a teror imasi yapip FETO ve PKK ile ayni kefeye koyanda Dursun Ozbek.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl sen hangi kafadasın onu sormak lazım, aylardır fetosaray yazan siz değil misiniz? Beşiktaş'ın kullandığı görüntüleri feto çekmedi mi? Aylardır aşağılıkça bunları yazdınız, şimdi gelmiş ikiyüzlü gibi dursun ozbek kopurmus diyorsunuz. 

• Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx, 07.11.2023 11:13 tarihinde dedi ki:

Asıl sen hangi kafadasın onu sormak lazım, aylardır fetosaray yazan siz değil misiniz? Beşiktaş'ın kullandığı görüntüleri feto çekmedi mi? Aylardır aşağılıkça bunları yazdınız, şimdi gelmiş ikiyüzlü gibi dursun ozbek kopurmus diyorsunuz. 

Ha diyosunki Fener ve BJK fetoyu kullaninca tukaka, ama GS kullaninca hatta ustune pkk bile ekleyince adam hakli kopurttunuz oluyo. Cok guzel bu kafalarda ilerleyin.

Sosyal ağlarda paylaş

onun kullanması da iğrenç, adam haklı demedim ama aylardır her sıkıştığınızda fetosaray mehehe yazıp sonra gelip burada "Cok terbiyeliler, sadece adalet istiyolar sozde ama teror orgutlerini sporun icine katmislar." yazamazsiniz. Hayırdır derler adama

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...