Jump to content
Loex

Bilgisayar kiralama

Öne çıkan mesajlar

§ 16 Eyl 2020, 06:19

Merhabalar daha önce bilgisayar kiralayan var mı ? uuygun yollu 3 aylık 2 tane masa üstü lazım kod ve grafik için.

Bilenler tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Sevgilers

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 07:36

İstanbuldaysan, Adeks kiralıyordu. Hiç tecrübe etmedim. Kiralamak nedir yani diye. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 07:40

ya adekse baktım ama aylık 700 tl diyor daha ucuzu vardır diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 07:49

O fiyata ucuz yollu laptop alabilirsin. Eski püskü. Kod yazmak için. Ama grafik işinde, Blender/Maya veya Adobe programları çalıştıracaksan, Sağlam bişi alman lazım. Yoksa grafiker sinirden kafayı yer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 07:55

leasing yapiyordur birileri, googlelayip fiyat alabilirsin sanki ?

Lancelion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 08:25
34 dakika önce, eregorn dedi ki:

O fiyata ucuz yollu laptop alabilirsin. Eski püskü. Kod yazmak için. Ama grafik işinde, Blender/Maya veya Adobe programları çalıştıracaksan, Sağlam bişi alman lazım. Yoksa grafiker sinirden kafayı yer.

evet abi çok yüksek geldi ama iyi bişeyler almak istiyorum bilgisayar yüzünden yavaşlamak maliyetimi daha da arttırır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 08:30

Tasarım için paraya kıyman gerekiyor. Anladığım kadarıyla render yapmayacaksın. Hazır assetler alıp üzerinde oynama yapacaksın. Monster İş Bilgisayarları sayfasına bir göz gözder ve sonra iletişime geç. Toplu alımlarda indirim olabilir belki. Ama dediğim gibi ucuz yollu bilgisayar ile grafik işleri zor. Diğer seçenek, para kazanmaya başlayana kadar adeksten kaliteli kiralama yapacaksın. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 08:45

teşekkür ederim bakayım monstera da. Çok fantastik bi bilgisayara ihtiyaç olmadığını düşünüyorum sonuçta telefon oyunu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 11:11
3 saat önce, eregorn dedi ki:

Blender Maya vb çizimde değil renderda dert. Dandik makinayla yine yaparsın çizimini. Sonra da sanal makine kiralayıp cloudda renderlattırarak çok daha ucuza çözersin. Upload/download süresi çıkar işte bi ek olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Eyl 2020, 13:19

Şu şekil render farmlar var ama olay aslında farm'a göndermek değil. Renderlama işlemi aslında end product için değilde, nasıl olmuş bakalım için gerekli olacak. O yüzden real time render gibi bir durum olacak. Ayrıca adobe programları rami bir güzel emecekler 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Eyl 2020, 05:33

ooo iyiymiş teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!