Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raised by Wolves (2020) - HBO

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...

ikinci sezon bitti 8. bölümle. bence ilk sezondan sonra fersah fersah iyi.

ilk bölümlerle son bölümlerin pek alakası yok, kitap gibi evriliyor.

gavurun, "binge watching" dediği dizilerden.

özellikle PC başında güzel izleniyor, 5-10sn skip ile...

beklenmedik twistler geldi - bence güzel kotardılar.

3. sezon büyük ihtimalle confirmed olur yaza doğru hala olmadıysa.

bence ilk sezonu izlediyseniz devam edin ama dediğim gibi ilk bölümler biraz daha vasat (aslında story build-up)

7/10

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...

Bugün bu dizinin ilk bölümünü izleme gafletinde bulundum. Ne kadar aşırı kötü bi dizi ya... 2. Bölümü izler miyim bilmiyorum. Tatilde internetsiz sınırlı dizi/film getirdiğim için yanımda mecbur deneyecem sanırım. Ama eğer toparlamıyorsa ilk bölüm gibi gidiyosa Arka Sokaklar tier scifi.

Spoiler

Konu ve ön kabuller din savaşı armageddonu falan saçma, androidlerin tavır saçma, banshee gibi bağırarak aoe adam patlatan, üfleyerek çelik donduran, silaha immune service android ayrı saçma, bu androidi öldür diye tek noob adama görev vermeleri ve küçümsemeleri saçma, adamın o güçteki androide tokatla dalarak öldürmeye çalışması saçma, bi yere kadar dövmesi ayrı saçma. Bir gemi patlama cgi var ki ahaha evlere şenlik. İlk star warslarda kat kat iyi efektler vardı 50 sene evvel. Shuttle içinden Monty Python şovalyesi kıyafetli adamlar çıktı ahaha.

Bi de başlığa uysun diye androidi kurt gibi ulutmuşlar sjskfl cringeden öldük ekran başında.

Hep böyle mi gidiyo bu dizi? Bir sürü de güzel diyen çıkmış. Gıdım düşünmeden akıllarına geleni yazıp ilkokul kompozisyonundan daha tutarsız senaryo yazmışlar. Yahu hadi tırt senaryo yazdınız, okumadınız, bi de çektiniz diziyi. E yayına vermeden önce bi kişi de ni açıp bi izlemedi? Lan biz ne etmişiz demedi mi kimse?

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 05.10.2020 at 02:12, dasaaa dedi ki:

ridley dunyaya sansli gelenlerden.

kopyala yapistir, ayni sey ile paranin dibine vuruyor adam.

mekan; uzay.

karakterler; ana karakter guclu kadin, androidler var, beyaz kanlari var, yaratik var. insan icinden cikiyor.

baska seyi degistirmeden film ustune film cekti adam.

konuyu bir yere de baglamasi gerekmiyor cok. yukaridakina gore yaz, ortada birak gitsin,

bu adamin artik dizi, film cekmesi engellenmesi lazim.

paraya, harcanan emege yaziktir. 2. sezonu izlemedim. kotuydu ilk sezon yeterince

dasaaa tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewendor daha bile kötü gidiyor, 5. 6. bölüme kadar dayanmıştım ben anca, ki yemek yiyeceğim önümde tren oynasın diye çok kalitesiz şeyleri izlerim katlanırım. bence komple asistanlar çekmiş sonra başına ridley yazmışlar o kadar kötü. efekti kötü hikayesi kötü diyalogları kötü hiçbir karakter hoşuna gitmiyor o kötü bu kötü. ne kadar erken bırakırsan o kadar kâra geçersin sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...