Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaya Gecidi Trafik Kazalarimiz

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Valla hala insanların üzerine üzerine sürüyorlar, yaya tam ortalamış geçiyorken sola doğru kırıp önünden geçiyor hala bir sürü ayı dolu böyle. Geçen sabah bostancı köprüsünden e5 e bağlanan kavşakta durdum otobüs kornaya abandı falan. Yine aynı yerde başka bir gün  arkamdaki adam hemen soluma geçip bastı ben durunca. Ben şu kural diklenmeden önce de duruyordum ulan yol vermesen nolcak az öteye gidip yine ışıklarda duracaksın bırak yaya gideceği yere gitsin. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ben arabayı sonunda servise verdim dün akşam, ikame araç verdi sigorta şirketi ama bende 1.2 TSI Polo vardı adamlar sedan C-Elyssee verdiler. Araç ciddi kazan geçirmiş, yolda giderken titriyor, rot ayarı yok, şanzıman darma duman, airbag falan patlamış arabada sanırım, yol tutuşu yok, farlar tırt. Adam verirken bir de kazası var ama sürüşü sorunsuz, beğenmezseniz salı günü falan değişiriz dediydi. Sürüşü sorunsuz araç buysa, sürüşü sorunlu araç nasıl oluyor merak ediyorum.

30km sürdüm, arabayı sürmekten korktum açıkçası, bir de adamlara sık sık şehirler arası kullanıyorum demiştim... Doğrudan Anadolu Sigorta'yı arayıp şikayet ettim, değişim istedim, hesapta aramaları gerekiyordu şu saate kadar ama bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...