Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

PS5'in performans sorunları nedeniyle (no more save scumming) Act 3'te biraz baydım ve uzuuuuuuun bir ara verdim, şimdi tekrardan açasım gelmiyor.

En son kaldığım yer:

Spoiler

Foundry'nin içindeyim, alt kata indim, elime tersten verdiler.
Diğer tarafta Gale ve Astarion'un sanırım son companion questleri kaldı.
Üstümde 3-5 tane ceset parçası ile geziyorum.
Bhaal'ın temple'a yönlendiren bir quest var sanki, en son assassinleri indirdim.

Ne kadar kalmış bitmesine? 😅

Sosyal ağlarda paylaş

Companion questler, house of hope falan çok da kısa sayılmaz. Zaten house of hope yapmadan bitireceksen bırak devam etme canının çektigi bir ara devam et. Sırf main quest gideceksen çok da fazla kalmamış 3 ayda birşeyleri unutmadı isem. 10-15, bilemedin 20 saate biter heralde sırf main quest.

Sosyal ağlarda paylaş

yani çok kalmamış, ben olsam bitiririm çünkü ara verince bu kadar yakınken dönmesi zor oluyor, insan context'i unutmuş oluyor bazı şeylerde vs. oynama hızına göre evet 10-20 saat makul tahmin. o 'parçaları' bitirmedim şahsen, tek yarım bıraktığım side quest oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce ilk oyunumu bitirdim notum 'muhteşem' . Hala oyun sonundaki kampta tayfayla konusuyorum bi kac kez load yapıp farklı bitişlere bakacağım. Githyanki Ranger Good kastım full questler ve nooks and crannies. Son istediğim gibi olmadı:

Spoiler

Githyanki olarak Orpheus u kurtarıp gitzherailer le anlaşıp Laezel ile birlikte mutlu mesut red dragon üstünde Vlaakithçileri avlayacaktım.

Herşey tamam ama ya Tav yada Orpheus illithid olmak zorunda oyun sonu. Orp illithid olursa githyanki ırkını kurtaramıyoruz ben illithid olursam ahtapot suratlı oluyorum biraz garip. Belki sonradan yeni bi patchle düzgün bi son getirirler.

geri kalan herşey 10/10 ilmek ilmek örmüşler emek akıyor oyundan. Baklava falan gönderecem adamlara..

Sosyal ağlarda paylaş

Bafta da 11 adaylık

- Animation
- Artistic Achievement
- Audio Achievement
- Best Game
- Game Design
- Multiplayer
- Music
- Narrative
- Technical Achievement
- Performer in a Leading Role (Amelia Tyler as Narrator, Neil Newbon as Astarion, Samantha Béart as Karlach)
- Performer in a Supporting Role (Andrew Wincott as Raphael, Dave Jones as Halsin, Tracy Wiles as Jaheira)

❤️

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...