Jump to content
Xenus

Outward

Öne çıkan mesajlar

§ 02 Şub 2019, 19:38
https://www.youtube.com/watch?v=Tq_ombKt7BM
https://www.youtube.com/watch?v=VnLAV4ZGKYg

https://store.steampowered.com/app/794260/Outward/

split screen gothic oynamak isteyen parmak kaldırsın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Şub 2019, 16:46
normalde survival oyunlari cok bana gore degil ama coop olmasi ve biraz dark souls havasi vermesinden dolayi bu oyun baya ilgimi cekti..

combat'i su an biraz problemliymis galiba ama ciktigi zaman bir reviewlere bakariz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2019, 13:46

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2019, 14:51

Sessiz sedasız çıkan ama türün meraklılarının baya sevdiği bi oyun oldu bu. Özetle full openworld, dandik peasant olarak başlıyorsun ve her bandit + wildlife combatı falan öğrenmeden önce bi üstünden geçiyor. Vay efendim biz dark soulsda bile bu kadar ölmüyorduk Q_Q cular düşük puan verse de özellikle survival öğeleriyle rpg elementlerini güzel birleştirdiği için baya beğenildi. Save mave yok bam bam bam ölünce becerebilirsen ekipmanını geri alıp devam etmeye çalışacaksın ya da new game. Cohhcarnage da baya beğenmiş bu arada.

Misal magic sistemini anlatan şöyle bi vidyo var, tech biraz eski görünse de benim de baya ilgimi çekti bi ara alıp bakacağım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2019, 14:53

olunce cantan yaninda cikiyo, ne new gamei asdf.

magic sistemi de magicka gibi anladigim kadariyla.

aquila tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2019, 14:56

heyecanla bekliyorum bekliyordum sonra steam dedi ki "bak bu çıktı" sonra fiyata baktım, o kadar da beklemiyor muşum dedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Nis 2019, 05:53

Çok keyifli görünüyor ya engine tırt biraz ama gameplay dolu ve explorationa açık. Save yok derken her oyun new game mi? Yoksa host kimse ölmediğimiz sürece devam modunda mı? Bir de online coop için ben bir karakter kastım diyelim onunla dahil olabiliyor muyum yoksa sıfırdan mı başlatıyor. Ps4 de oynayacak olan olursa ses etsin ben de alayım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Nis 2019, 07:13

Olm bu konu niye konsola fırlatıldı? Single mmo bu, konsol oyunu değil ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Nis 2019, 07:20
1 saat önce, DareJedi dedi ki:

Çok keyifli görünüyor ya engine tırt biraz ama gameplay dolu ve explorationa açık. Save yok derken her oyun new game mi? Yoksa host kimse ölmediğimiz sürece devam modunda mı? Bir de online coop için ben bir karakter kastım diyelim onunla dahil olabiliyor muyum yoksa sıfırdan mı başlatıyor. Ps4 de oynayacak olan olursa ses etsin ben de alayım. 

Oynamadan söylüyorum (daha önceki videoalarını falan izlemiştim); Eski diablo mantığı, öldüğün vakit gidecen çantanı geri alacan ki eşyalarına tekrar sahip olabilesin. Co-op ööle çok özel diil. Hadi gel diyorum, kendi charınla geliyorsun sonra gidiyorsun. Bütün save dosyası hostta duruyor ama karakter bilgileri kişilere özel oluyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...