Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobile App Fiyatı yardım

Emre333

Öne çıkan mesajlar

boyle bir uygulama 1k'ya yapiliyor olsa, bu uygulama dunyanin en cok indirilen scanner uygulamasi olmazdi. 1k butcesi olan herkes yapardi; hatta o gelistiricinin kendisi bile yapip, kendisi app store'a yukleyip, 1k'dan cok daha fazla para kazanmayi denerdi. siz de kafanizda belirlediginiz rakami verirken bunu goz onunde bulundurun derim.

yani, musteriyle 5k'ya anlasirsin, 1-2 ay da zaman istersin. bunu musterinin istedigi gibi yapamadiginda, senin 2 ayin bosa gider, hem de musteriye mahcup olup; bir daha ondan is alamayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

size bir altin tavsiye

eger bu tarz bir is alacaksiniz onceden anlasacaksiniz atiyorum 10 tane foto input + outputu uzerinden

boylece "iyilestirdim" gibi non-functional bi requirementi

uzerinde consensus saglanabilecek bir functional requirementa cevireceksiniz

obur turlu sen iyilestirdim opencv yi dersin adam da yeterli degil der 5 yil uzerinde ugrasirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aduket said:

Emre333 said:

hazir kutuphane kullanmislardir aduket. laravelle de login filan bitti gitti. github dolu.

uygulama sadece loginbfilan denilecek crud islemlerinden ibaret degil? umarim geyik yapiyorsundur...

yok yok saka yapiyordum. app storelarda 1 numarada olan bir uygulamayi 2 gunde yaparsiniza getiren birisi vardi ona ithafen.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten markete oynayan bir uygulama istense projelendirilir iş abi bana app lazım kaça yaparsın muhabbeti gibi bu, muhtemelen internal kullanım için bi tool istiyor. Markette 1.liğe oynıcam milyor dolar kazanıcam hoho diyen adam sana yaptırmaya kalkmaz zaten 1k falan da demez :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...