Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

bitmeden son bir tur daha attim iste yeter artk,

Jurassic World Evolution
Kona
Sanitarium
Little Nightmares Complete Edition
EVERSPACE
Galactic Civilizations III
Bulletstorm: Full Clip Edition
House of the Dying Sun
Blitzkrieg 3 - Digital Deluxe Edition Upgrade
Blitzkrieg 3 Standard Edition
Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition
Watch_Dogs Complete (WW)
Watch_Dogs 2 - Black hat
Stronghold Crusader 2 Ultimate Edition
Watch_Dogs2 Gold Edition
Sosyal ağlarda paylaş

Vikings Wolves of Midgard
Ruiner

sadece ikisini aldım ben bu salede.

Viking gördüğüm en underrated oyunlardan, adı sanı duyulmamış, steam reviewleri karışık falan. Herkes bugluyor crashlıyor demiş de bende tertemiz patchlenmiş heralde. Oyun motoru ve fizikler nefis, müzikler nefis. Hikaye torchlight grimdawn victorvran helsing ne varsa hepsinden daha iyi. Kendine özel nüansları mekanikleri de var yeterince. Boss fightlar dark souls shadow of colossus tarzında. Viking chieftaini seçilip ana hikayenin dışında da raid yapıyorsun diğer klanlara yardım ediyorsun veya ister yağmalıyorsun ister vergiye bağlıyorsun falan daha ne olsun zaten.

Multiplayer yok sorunlu/eksik diye, konsol port diye uide mouseover respond yok diye, çıkış fiyatı 40 euro diye (ki her sale %50 görmüş, şu an %75) yerden yere vurmuşlar. Steamde companion yok diyip negatif veren, yeşil saçlı viking yapamıyorum 2edgy almayın diyen var, milennialların gözü kör olsun.

----

Ruiner aynısının duyulmuş ve hack&slash'den shooter'a kaymış olanı. Ve efsane atmosferi var. O renk paleti, ekrana fırlayıp duran artworkler, o müzikler falan cyberpunk neon ekrandan akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...