Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MTG Kartları (bundle) tedarik?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Nereden alacağız bu bunde ları ?

Amazon.de shipping çakıyor.

Shop4tr de stok kalmamış.

pegasusoyuncak satıyor, ama çakıyor.

Başka yerde de bulamadım. Core bundle 2019 veya Guilds of Ravnica Bundle lazım.

Arkadaş gaza getirdi başlayalım diye, 20 sene geç kaldığımızı söyledim ama dinlemiyor illa aldıradcak aslkfas.
Sosyal ağlarda paylaş

@fisto

Onda da delivery problemi.

Choose a delivery option:
AmazonGlobal and Amazon Global Store makes international shipping easy by calculating import fees at checkout, as well as clearing customs for you. In addition, you have the visibility to track your packages door-to-door. Learn more

$18.09 AmazonGlobal Standard Shipping (Averages 9-14 business days)

$60.13 AmazonGlobal Priority Shipping — get it Monday, Dec. 17 - Wednesday, Dec. 19
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

istanbul beşiktaşta mısırlıbahçe sokakta pegasus oyuncak diye bi yer var. benim bildiğim tek yer orası kart satan. telefonla falan ulaşabiliyosan bi sor yoksa bile onlar bilir kesin. millet eskisi gibi gidip orda oynuyolardı falan baya
Shop4tr de 190-200 TL olan bundlelar 280-300 TL orada ya. İçim elvermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

:D Günahını adınız adamcağızların

Dear Can,

I hope this Email finds you well.

I have looked into your inquiry about the shipping fees and I am happy to tell you that I was able to deduct the shipping costs annd you will no longer be charged.

Should you have any further questions please do not hesitate to contact us.

Have a lovely day further!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi arkadaş 10 sene önce 2-3 sene oynamış, onun hatırladığı kadarıyla bu bundle a karar verdik. (Ben redditte de sordum tabi)

Kule sakinleri diye bir grup varmış, her cuma toplanıyolarmış. Her hafta da işte bu hafta ne oynasak diye anket yapıyorlar FB'da baktım.

İkimiz de bu bundle dan aldık, kartlar gelsin bir aramızda oynayalım sonra bir yol çizeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...