Jump to content
bajazet

Volvo alacak var mı?

Öne çıkan mesajlar

§ 06 Ara 2018, 07:43
Leon FR alın geçin ya, bu fiyatı hak etmiyor bence V40.

Ben de çok beğeniyorum tasarım olarak ama birkaç inceleme videosu inceledim, konfor, hacim vs. ortalamanın altında. Arka taraf çok dar gözüküyor, bagaj küçük. Öndeki adaptive cruise control şeysi de itici bence.

Gördüğüm kadarıyla o fiyatı hak edebilecek tek şey sürüş keyfi ve virajlardaki kabiliyeti.

Ben hala FR aldığım için mutluyum, araba dört dörtlük benim için hele aldığım fiyatı düşününce geçen sene.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Ara 2018, 08:53
v40 o ligde değil, fr dan iyidir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Ara 2018, 09:54

pati uzanamadığı hedeye rererö der

https://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Ara 2018, 10:15
Valla annemdeki rapor ile her yere uzanırım ben das. 3.5 sene bekler alırım, belki o zamana bi makyaj daha yer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Ara 2018, 06:57
fiyatı güncelledik. 115 atabilirsiniz şu an.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 14:39
110. Biraz para lazım, hallolursa vazgeçebiliriz. Kimsede para yokmuş piyasada yalnız onu fark ettik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 14:41
bi kaç ay daha satamazsan 80e alırız

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 14:45
130 bine 15 bin kilometrede 6 aylık a3 satmaya çalışıyorum o bile yemiyor. Piyasa bitmiş durumda şu an. Bu aracı 100'e falan satarsanız şükredin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 14:58
"roket adam" said:

130 bine 15 bin kilometrede 6 aylık a3 satmaya çalışıyorum o bile yemiyor. Piyasa bitmiş durumda şu an. Bu aracı 100'e falan satarsanız şükredin.

Speclerini veya varsa ilanını atar mısın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 15:00
kazali araba o alinmaz

https://i.imgur.com/B7G549S.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 17:01
Kaede said:

"roket adam" said:

Speclerini veya varsa ilanını atar mısın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-golf-leon-fiyatina-yepyeni-tertemiz-a3-sportback-1.5-640247962/detay/

İlgilenirseniz arayabilirsiniz direkt.

spec

iki bölgeli otomatik dijital klima, xenon far, elektrikli el freni, otomatik vites, otomatik silecek, otomatik far, özel siparişle gelen 1.5lt motor 150bg, falan filan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 17:03
reyou said:

kazali araba o alinmaz

Hahah kafayı yiyeceğim abi şu cümle yüzünden. Kaza fotoğraflarını bile göndermişim adama, arkadan birisi tıklamış yani kaza da o. Adam airbag açtı mı diyor. Airbag açan arabaları arkadan dokundular diye satanlar varmış. Vay anasını dedim. Bu ikinci el araba camiası müthiş bir ortam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oca 2019, 18:02
arkadan hafif kazadan kalıcı hasar olduğunu çok sanmıyorum. değer kaybını yansıtmış zaten fiyatına adam

geri görüş kamerası, anahtarsız giriş gibi konfor özellikleri neler var. ciddi alıcı olabilirim asdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Oca 2019, 11:53
Kaede said:

arkadan hafif kazadan kalıcı hasar olduğunu çok sanmıyorum. değer kaybını yansıtmış zaten fiyatına adam

geri görüş kamerası, anahtarsız giriş gibi konfor özellikleri neler var. ciddi alıcı olabilirim asdf

ÖM attım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap