Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ufak Ultrabook Arayışı

Mal

Öne çıkan mesajlar

13.3 inchlik tüm laptopları taşıması sağda solda çıkarıp çalışması kolay.

ultrabooklar haliyle biraz daha estetik gözüküyor ve asusta olsun mekbukta olsun kullanılan materyal daha kaliteli oluyor.

benim alet ölünce ben de xps alıcam. macos bilsem mekbuk ta alabilrdim, fiyatları aynı artık. Eskisi gibi uçurum yok fiyatlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

batarya problemi de 2 saat götürüyor, eskisi gibi 8 saat değil.

Bataryayı test et dedim. Saat 1 den 4 e kadar %67 ye düşürmüş. Ne yaptın bu süre içinde dedim içinde programlar var onlarla uğraştım dedi. %67 de 2 saat 57 dakika gösteriyor dedi. İyi durumdamıdır acaba pil anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayar geldi. pil minimum 4.5-5 saat youtubeda video izlemeli webde gezinti imkanı verecek gibi görünüyor. demekki ilk sahibi bilgisayarı çok yorup pili öldürmemiş. şu an sata harddisk var ssd takınca dahada artar sanırım pil.

ama istediğim taşınabilirlikte değil boyut. otobüste uçakta açsan kaba kaçar, off çıkarsam mı şimdi bilgisayarı diye düşündürür. yaza doğru yoga 330 yada daha ufak bişey bulursam alcam yine ikinci el, bu evde kullanım ve oyun için kullanılacak. skyrim, gta V, dragon age 2 dönemindeki oyunları çalıştırıyor yeter bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

bilgisayar geldi. pil minimum 4.5-5 saat youtubeda video izlemeli webde gezinti imkanı verecek gibi görünüyor. demekki ilk sahibi bilgisayarı çok yorup pili öldürmemiş. şu an sata harddisk var ssd takınca dahada artar sanırım pil.

ama istediğim taşınabilirlikte değil boyut. otobüste uçakta açsan kaba kaçar, off çıkarsam mı şimdi bilgisayarı diye düşündürür. yaza doğru yoga 330 yada daha ufak bişey bulursam alcam yine ikinci el, bu evde kullanım ve oyun için kullanılacak. skyrim, gta V, dragon age 2 dönemindeki oyunları çalıştırıyor yeter bana.

arka sayfada gördüm de gt 620m ekran kartlı bir laptoptan bahsediyoruz değil mi, nasıl çalıştırıyor o gta v'i ya? :D kaça aldın abi? inşallah 1.5k'dan fazla vermemişsindir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu videoya göre baya çalıştırıyor gta 5

http://www.youtube.com/watch?v=Odgvkbkww5A

2000 tl ye aldım ama bilgisayara +8gb ram upgrade i yapılmış toplamda 10 gb a çıkarılmış. 8 gb ramler 350-400 tl civarı şu an baktım, hemen hemen senin hesaba geliyor. asus değil başka marka olsa almazdım. geçen mediamarktta dolaşırken baya başörtülü mahalle teyzesi bile bu asus taş gibi oluyor diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

skyrim ve call of duty black ops denedim şimdi. en yüksek çözünürlük ve high ayarlarda sıfır kasma ile oynatıyor.

baya iyi bişey yapmışım istemeden. hem ufacık olsun her yere götüreyim, hem bu kalitede oyunları oynuyum olmuyor. ufak olan yazları mobil haldeyken lazım olacak, o zaman oyun oynamam zaten. bu oyunları oynayacağım zaman kış zamanı. yaza ufak ikisi bir arada bişey bulurum 1500 civarına 3500 e ikisinide halletmiş oldum.

alet eline alınca kaya gibi hissiyatı veriyor. n550 değil zenbook serisi. sanki dökme demiri oyup bilgisayar yapmış adamlar. sahibindende bi tane daha ilan vardı 1500 e aynı bilgisayar ama onda ram upgrade i yapılmamış ve pili 1-2 saat gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

8 yıllık oyunlardan bahsediyosun abi kasma tamam pişman değilsin.....

pişman olmadığımı belirtmek için değil benle aynı durumda olanlar varsa mantıklı çözümün bu olduğunu anlatmak için yazdım. yok yani 13 inç altına grafikli oyun oynayabileceğin bişey.

12 yıldır grafikli oyun oynamayan biri için 8 yıllık 6 yıllık oyun baya cezbedici bişey. Bu kış hevesimi alıp yaza doğru satcam büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...